L'Oreal

L'Oreal w LokiKoki.plO MARCE

L'Oréal Professionnel jest marką ze stuletnią tradycją, która oferuje wysokiej jakości produkty do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Są one tworzone z myślą o salonach fryzjerskich, w których najlepsi fryzjerzy i styliści od lat z powodzeniem wykorzystują produkty L'Oréal Professionnel. A teraz dzięki profesjonalnym sklepom fryzjerskim, takim jak LokiKoki.pl, są one dostępne dla każdej naszej Klientki.

Wszystkie kosmetyki opracowywane są w Laboratoriach L'Oréal, dzięki czemu nasze Klientki mają pewność wykorzystania nowatorskiej technologii i profesjonalnej wiedzy naukowców przy produkcji każdej linii L'Oréal Professionnel, a inspiracje twórców marki najnowszymi trendami oraz zmieniającym się światem umożliwiają kreowanie wyśmienitych kosmetyków, które w pełni odpowiadają na potrzeby i wymagania każdej nowoczesnej kobiety.

Od dziś codzienna domowa pielęgnacja Twoich włosów zmieni się w luksusową przyjemność, a Ty będziesz mogła samodzielnie stworzyć wyjątkowe fryzury.
Produkty L'Oréal Professionnel pomogą uwydatnić to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne!PRODUKTY PIELĘGNACYJNE expert serie

L'Oréal Professionnel oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych Expert Serie, stworzonych z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klientek. Różnorodność kosmetyków umożliwia każdej kobiecie odnalezienie rodzaju pielęgnacji, idealnie dopasowanego do potrzeb jej włosów.

Twórcy L'Oréal Professionnel Expert Serie dokładają wszelkich starań, aby nieustannie wychodzić naprzeciw zmieniającym się wymaganiom klientek i obowiązującym trendom. Dlatego na rynku kosmetycznym regularnie pojawiają się nowatorskie serie produktów; wśród nich najnowsza Volume Expand, nadająca włosom objętość.

Stuletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych linii pielęgnacyjnych oraz systematycznie poszerzana wiedza naukowa L'Oréal Professionnel,pozwala nam zaprezentować optymalny zestaw szamponów, odżywek i masek najwyżej jakości Expert Serie. Ich unikalne składniki i profesjonalnie dobrane proporcje zapewniają natychmiastową skuteczność oraz efekty widoczne już od pierwszego zastosowania.


Poznaj kompletną gamę produktów expert serie, precyzyjnie dopasowaną do każdego rodzaju włosów:


ABSOLUT REPAIR:    Pełna kuracja regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

VOLUME EXPAND:    Objętość dla włosów cienkich i pozbawionych sprężystości

VITAMINO COLOR:    Siła i blask włosów farbowanych

LISS ULTIME:    Doskonała kontrola włosów niezdyscyplinowanych

INTENSE REPAIR:    Intensywne odżywienie i odbudowa włosów suchych

AGE DENSIFORCE:    Gęstość, siła i ochrona przed upływem czasu

LUMINO CONTRAST:    Rozświetlenie i odbudowa włosów z pasemkami

SHINE BLONDE:    Podwójna siła i niebywały połysk włosów blond

ABSOLUT REPAIR:    Pełna kuracja regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

SHINE CURL:    Zdyscyplinowane, pełne blasku loki

HYDRA SCALP:    Pielęgnacja i rozwiązywanie problemów skóry głowyPRODUKTY STYLIZACYJNE tecni.art

Gama produktów tecni.art odzwierciedla główną ideę L'Oréal Professionnel – łączy innowacyjne odkrycia technologii z niezwykłą kreatywnością. Opracowując serię stylizacyjną, twórcy marki postawili sobie za cel osiągnięcie jak najwyższej jakości oraz wyznaczanie nowych trendów. Najlepszym tego dowodem jest uznanie najsłynniejszych stylistów dla serii tecni.art oraz jej obecność za kulisami mody i w salonach fryzjerskich na całym świecie.

Jeśli Ty również marzysz o samodzielnym tworzeniu wyszukanych, niebanalnych fryzur i chcesz przekonać się o walorach prezentowanej przez nas kolekcji, zapraszamy do zapoznania się z grupami produktów tecni.art:


FIX:    Efekt utrwalonej rzeźby

CURL MEMORY:    Ożywione i zdyscyplinowane loki

VOLUME:    Większa objętość

LISS CONTROL:    Efekt wygładzenia

GLOSS:    Lśniące, pełne blasku włosy

COLOR SHOW:    Utrwalenie i ochrona włosów koloryzowanych

A-HEAD:    Modelowanie i rzeźbienie

HOT STYLE:    Termoaktywna stylizacja i ochrona włosów

PLAY.BALL:    Rzeźbi, utrwala, dyscyplinuje

INFINIUM:    Lakiery o zaawansowanej technologii

pixel