Leo

Leo w LokiKoki.plO MARCE


Firma Leo od 1982 roku dostarcza profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji Twoich włosów. Jest to jedna z pierwszych polskich firm, oferująca produkty fryzjerskie przeznaczone dla salonów fryzjerskich. Wieloletnie doświadczenie, a także dbałośc o ciągły rozwój od zawsze były cechami wyróżniającymi markę Leo, bowiem najważniejsze wartości firmy to tradycja, a jednocześnie nowoczesność.


Tradycją firmy od momentu jej założenia jest wysoka jakość kosmetyków. Dlatego do produkcji preparatów Leo wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane składniki. Docenili to profesjonaliści, w salonach których bardzo często można znaleźć produkty marki Leo, a także ich klientki, które coraz częściej pytają o produkty Leo. Już dziś mogą znależć je w sklepie LokiKoki.pl!


Doskonałym potwierdzeniem jakości kosmetyków Leo są sukcesy, które nie od dziś odnosi marka. Niejednokrotnie firma Leo oraz stworzone przez nią kosmetyki zostały uhonorowane nagrodami w ramach targów kosmetycznych. Firma szczyci się wieloma Złotymi Medalami zdobytymi podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich 'Look & Beauty Vision ', a także statuetką Lidera Przedsiębiorczosci przyznaną w roku 2007, a następnie 2008, za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i dostosowania do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim”.


Kosmetyki fryzjerskie Leo dostępne są w różnej wielkości opakowaniach, tak aby każda nasza Klientka mogła dopasować ilość produktu do swoich potrzeb. Przedstawiamy Państwu produkty fryzjerskie Leo!
pixel