Olivia Garden

Olivia Garden w LokiKoki.plO MARCE

Firma Olivia Garden została założona w Belgii w 1968 roku przez Jean'a i Cathy Rennette. Marka szczyci się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu nowoczesnych fryzjerskich produktów, tworzonych z myślą o zapewnieniu profesjonalistom jak najwyższej jakości akcesoriów fryzjerskich i komfortowych warunków pracy.

Historia marki rozpoczęła się wraz produkcją peruk na potrzeby belgijskiej branży fryzjerskiej. Niewiele póżniej, w 1973 roku, Olivia Garden wprowadziła na rynek własną kolekcję kosmetyków Clairol, która od powstania po dzień dzisiejszy cieszy się dużą popularnością, również wśród Polek.

Z roku na rok Olivia Garden poszerza swój asortyment, stawiając przy tym nacisk na rozwój technologii. Systematyczne wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań przynosi marce uznanie nie tylko w rodzimym kraju, lecz również za jego granicami. Pod koniec lat siedemdziesiątych produkty olivia Garden znane są przez fryzjerów na całym świecie, a firma coraz intensywniej angażuje się w ekspansję zagraniczną marki. W rezultacie już w 1980 roku akcesoria Olivia Garden dostępne są w większości państw europejskich, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie i Japonii.

Na uwagę zasługuje również fakt, że sprawy ekologii nie są obojętne zespołowi Olivia Garden. Firma niejednokrotnie udowodniła, że przykłada uwagę do ochrony środowiska naturalnego. Już w 1978 roku na rynku pojawiły się pierwsze ekologiczne produkty typu 'environmentally friendly' ('przyjazne środowisku'). A proekologiczne idee marki zachowane zostały do dziś. Przykładem tego może być nowa linia szczotek 'eco-friendly' Healthy Hair, wykonanych z naturalnego bambusa, dostępnych w sklepie Lokikoki.pl.

Zdrowie i piękno Twoich włosów w znacznym stopniu zależy od jakości szczotki lub grzebienia, który stosujesz. Dlatego, wbrew pozorom, wybór odpowiednich akcesoriów do układania i rozczesywania włosów jest bardzo istotny. Odpowiednio dobrana szczotka czy grzebień pozwolą Ci zaoszczędzić sporo czasu, nie uszkodzą Twoich włosów, a wręcz przeciwnie - poprawią ich kondycję i wygląd, zadbają o stan skóry głowy, a Twoja fryzura będzie prezentować się po prostu doskonale! Dobrze wiedzą o tym profesjonaliści na całym świecie i dlatego, poszukując wysokiej jakości przyrządów fryzjerskich, bardzo często decydują się na produkty Olivia Garden.

Ty również możesz zapoznać się z ofertą tej marki i znależć coś wyjątkowego dla siebie.


SERIA SZCZOTEK PRO THERMAL

Linia szczotek przewodzących ciepło suszarki. Każda szczotka pokryta jest otworami, zapewniającymi bardzo dobry przepływ powietrza, oraz wysokiej jakości antystatycznym włosiem. Szczotki Pro Thermal są niebywale lekkie oraz posiadają ergonomiczny, przyjazny dla ręki uchwyt.


SERIA SZCZOTEK HEALTHY HAIR

Linia ekologicznych szczotek, wykonanych z naturalnego bambusa, z jonizowaną poduszką, o właściwościach antystatycznych. Masując skórę głowy, szczotki Healthy Hair poprawiają jej ukrwienie i redukują wypadanie włosów. Poprawiają kondycję włosów i wydobywają ich blask.


SERIA SZCZOTEK CERAMIC + ION

Linia jonizowanych turmalinowych szczotek z ceramiczną powłoką. Produkty Ceramic + Ion wykonane są z njawyższej jakości materiałów, odporne na wysoką temperaturę. Nadają włosom blask. Są ultralekkie, posiadają wygodny uchwyt i ergonomiczny kształt.


SERIA GRZEBIENI CARBON + ION

Linia jonizowanych grzebieni, idealnych do modelowania, zabiegów chemicznych i strzyżenia. Wykonane z włókna węglowego i turmaliny, posiadają właściwości antystatyczne oraz są odporne nawysoką temperaturę (do 230 C). Sztywne, niełamliwe oraz lekkie.
pixel