Valera

Valera w LokiKoki.plO MARCE

Produkty firmy Valera, założonej w Szwajcarii, od ponad pięćdziesięciu lat cieszą się popularnością wśród klientów. Od samego początku rozpoczęcia działalności firmy w 1955 roku, w centrum uwagi twórców marki znajduje się wzornictwo oraz produkcja profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji i stylizacji włosów, które zapewnią piękno i zdrowie włosów, a tym samym dobry wygląd i samopoczucie wszystkim, którzy sięgną po produkty Valera.

Szeroka wiedza zespołu Valera na temat włosów jest podstawą projektowania sprzętu, który umożliwia stworzenie najróżniejszych fryzur i zapewnia wyjątkową pielęgnację. Co więcej, firma Valera może pochwalić się współpracą z wybitnymi profesjonalistami z klinik uniwersyteckich, mistrzami fryzjerstwa, a także producentami kosmetyków do pielęgnacji włosów.


To dzięki ich cennym opiniom, w fabrykach Valera powstają suszarki, których innowacyjne funkcje w pełni odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagającej klientki.


Marka Valera należy do grupy „Made in Switzerland”, która cieszy się wielką renomą wśród konsumentów na całym świecie, a także posiada znak Szwajcarskiego Krzyża – logo towarowe, zarezerwowane tylko dla produktów o najwyższych standardach. Jest ono równoznaczne z eksluzywnością, doskonałą jakością, solidnością i prezycją, a oznacza troskę marki o zdrowie klientów i dobro środowiska naturalnego. Znak Szwajarskiego Krzyża zapewnia wiarygodność marki Valera oraz pozytywnie świadczy o klientach i dokonywanych przez nich wyborach.


Wszystkie urządzenia Valera są zgodne ze standardami bezpieczeństwa IEC i EN oraz spełniają warunki bezpiecznego użytkowania zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.


Dla firmy Valera najwyższą wartością jest jakość i idea ta znajduje zastosowanie nie tylko w zakresie produkcji, ale w każdym dziale firmy. A certyfikat ISO 9001, zdobyty w 1995 roku, jest doskonałą motywacją dla wszystkich pracowników Valery do ciągłego rozwoju.


Urządzenia fryzjerskie Valera to N°. 1 w Szwajcarii.

Teraz mogą być Twoim osobistym numerem JEDEN!
pixel