Farby do włosów jasny brąz
Ilość produktów: 150Farba Artego It's Color XXL 5.4 jasny miedziany brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.43 jasny miedzianozłocisty brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.5 jasny mahoniowy brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.71 jasny kasztanowo-popielaty brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Wella Illumina Color 5/81 jasny brąz perłowo popielaty 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Color Touch Vibrant Reds P5 55/65 intensywny fioletowo-mahoniowy 60 ml
- Bez amoniaku, z pielęgnującą keratyną
- Wielowymiarowy kolor i żywy połysk
- Trwałość do 24 myć i krycie siwizny
- Light2 Color: blask odbijający światło
32,00 zł brutto/1szt.(53,33 zł / 100ml brutto)32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 77,49 zł brutto/1szt.-59%
Farba L'Oréal Professionnel Majirel 5.84 mokka miedziany jasny brąz 50 ml
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
36,00 zł brutto/1szt.(72,00 zł / 100ml brutto)36punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 30,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-41%
Farba L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover 5.3 złocisty jasny brąz 50 ml
- Trwała neutralizacja i chłodne refleksy
- 100% krycia siwizny bez odcieni bazowych
- Chroniący kompleks Ionène G i Incell
- Wzmacnia włosy i nadaje głęboki blask
36,00 zł brutto/1szt.(72,00 zł / 100ml brutto)36punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 30,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-41%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 5.4 miedziany jasny brąz 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 5.42 miedziano-opalizujący jasny brąz 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100g brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-47%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa Fundamental 5.3 złocisty jasny brąz 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
Promocja
47,99 zł brutto/1szt.(79,98 zł / 100g brutto)47.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-36%
Farba Solfine Crema Color Nordic Natural 5.08 (5NN) naturalny brąz 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Pearl Ash 5.81 (5PC) brązowy 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.80 naturalny matowy jasny brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Montibello Denuee 5.12 perłowo-popielaty jasny brąz 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 5.23 złoto-perłowy jasny brąz 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 5.64 miedziano-kasztanowy jasny brąz 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 5.66 intensywny kasztanowy jasny brąz 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 5.7 czerwony jasny brąz 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Cromatone P5 jasny brąz plus 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.16 kasztanowy popielaty jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.23 złoto-perłowy jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.61 popielato-kasztanowy jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.66 intensywny kasztanowy jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.67 czerwono-kasztanowy jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.4 miedziany jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.77 intensywny czerwony jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 5.88 intensywny purpurowy jasny brąz 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Éclat 5.23 kwaśna rewitalizująca złoto-perłowy jasny brąz 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Zestaw Montibello Re-Cover Farba 5.66 czekoladowy kasztanowy brąz + woda 25 Vol. 7,5% 60 ml
- Formuła z naturalnymi składnikami
- Odbudowuje lipidy i strukturę włosów
- 100 % pokrycia siwych włosów
- Łatwa w użyciu i bezpieczna dla skóry
65,90 zł brutto/1szt.65.80punktów































