Do kręcenia włosów

( ilość produktów: 47 )
Poradnik: Jak dobrać idealny sprzęt do kręcenia włosów?  

Sprzęt elektryczny do kręcenia włosów

Jesteś posiadaczką prostych pasm, a marzą Ci się hollywoodzkie fale? A może chcesz mocniej zdefiniować kształt swoich naturalnych loków? W tym celu zaopatrz się w dobrej jakości sprzęt elektryczny do kręcenia włosów. W asortymencie sklepu internetowego Loki Koki znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju urządzeń od renomowanych producentów - lokówki, falownice oraz termoloki. Za ich pomocą szybko i bezpiecznie wyczarujesz wymarzoną fryzurę. Różnorodność dostępnych narzędzi do stylizacji pozwoli Ci eksperymentować z wyglądem i stworzyć różne rodzaje skrętu - od romantycznych fal po ciasno skręcone sprężyste loki.

Lokówki do włosów

Najpopularniejsze urządzenia do kręcenia włosów to bez wątpienia lokówki. Oferują one szeroki wachlarz możliwości, gdyż w zależności od grubości wałka uzyskać można wiele rodzajów skrętu o różnej średnicy. Nowoczesne modele dostępne w naszej ofercie wyposażone są w chroniące włosy technologie, takie jak turmalina wydziela ogromne ilości ujemnych jonów . Oprócz tradycyjnych lokówek, na rynku nie brakuje także innowacyjnych urządzeń, odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających użytkowniczek.

Lokówki stożkowe

Charakteryzuje je wałek o stożkowatym, zwężającym się ku wierzchołkowi kształcie. Po tego typu lokówki sięgają zwolenniczki naturalnie wyglądających loków, które są luźniejsze u nasady, a ciaśniej skręcone na końcach.

Lokówki automatyczne - lokownice

To najnowocześniejsze lokówki dostępne na rynku. Stanowią doskonały wybór dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na stylizację włosów. Urządzenie to samodzielnie nawija pasmo na wałek i uwalnia je po upływie określonego czasu.

Falownice do włosów

W falownicę do włosów powinna zaopatrzyć się każda fanka romantycznych fryzur. Tego rodzaju urządzenia pozwalają wyczarować zachwycające, trwałe fale o różnej średnicy - w zależności od grubości wałków. Stylizacja przy ich użyciu jest niezwykle prosta i szybka, a takie funkcje jak regulacja temperatury, wydziela jonów ujemnych czy wysokiej jakości tytanowe płytki gwarantują włosom bezpieczeństwo. Po falownice z powodzeniem mogą sięgać panie o różnej długości włosów. Urządzenia z dwoma wałkami świetnie sprawdzą się do krótkich włosów, podczas gdy te z potrójnym wałkiem pozwolą szybko i efektownie wystylizować dłuższe pasma. Efekt możliwy do uzyskania przy użyciu falownicy to piękne, równomierne fale, zwiększenie objętości i odbicie włosów u nasady. Najlepszej jakości urządzenia wykonane w technologii turmalinowej wygładzającej łuski i zapewniającej fryzurze blask.

Wałki indukcyjne i termoloki

Fankom bardziej klasycznych rozwiązań w stylizacji włosów dedykowane są termoloki i wałki indukcyjne. Wyglądem przypominają tradycyjne wałki, jednak modelowanie fryzury przy ich pomocy jest dużo szybsze, a efekt trwalszy. Termoloki najpierw trzeba umieścić w specjalnej zasilanej prądem stacji i odczekać, aż osiągną odpowiednią temperaturę. Po tym czasie należy nawinąć na nie pasma włosów, by po zaledwie kilkunastu minutach cieszyć się pięknymi, sprężystymi lokami. Zazwyczaj w zestawie znajdują się wałki o różnej średnicy, pozwalające uzyskać wiele typów skrętu. Takie wałki są niezwykle lekkie i pomimo wykorzystania ciepła delikatne dla włosów. Nie obciążają ich ani nie osłabiają cebulek. Możliwość kontroli temperatury oraz dioda informująca o osiągnięciu oczekiwanego stopnia zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, a regularny ergonomiczny kształt sprawia, że loki wyglądają wyjątkowo naturalnie. Ciepło jest rozprowadzane na ich powierzchni równomiernie, więc pasma są regularnie pokręcone i odbite od nasady.

Urządzenia do kręcenia włosów BaByliss

Urządzenia do kręcenia włosów marki BaByliss docenili zarówno użytkownicy domowi, jak i profesjonaliści na całym świecie. Wśród ich największych zalet wskazuje się bezpieczeństwo gwarantowane przez zastosowanie innowacyjnych technologii oraz szeroki wybór dostępnych urządzeń.

Lokówki BaByliss

Najnowocześniejsze lokówki BaByliss wykonano w technologii diamentowej, która gwarantuje szybkie i równomierne nagrzewanie się wałka, minimalizując uszkodzenia. W asortymencie marki dostępne są także lokówki automatyczne. Przy ich produkcji wykorzystana została technologia Ionic, zapobiegająca elektryzowaniu się włosów. Dostępność różnych ustawień czasowych umożliwia dostosowanie kręcenia do indywidualnych potrzeb.

Falownice BaByliss

W asortymencie sklepu internetowego Loki Koki dostępne są falownice BaByliss o różnych profilach. BaByliss Ionic Hi-Def Waver ze względu na wysoki profil przeznaczona jest do tworzenia dużych, wyraźnie zaznaczonych fal. BaByliss Ionic 3D Waver pozwala natomiast uzyskać subtelne, regularne fale 3D.

Termoloki BaByliss

Termoloki BaByliss charakteryzuje otaczająca wałek welurowa powłoka, która wpływa na lepszą przyczepność włosów. Błyskawicznie się nagrzewają, umożliwiając szybką, efektowną i trwałą stylizację.

  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
pixel