Comair

( ilość produktów: 94 )
rozwiń opis marki zwiń opis marki

Wszystko zaczęło się w latach siedemdziesiątych od kolekcji dwunastu niebieskich grzebieni z Celconu – niezwykle wytrzymałego tworzywa. Dziś Comair to 1.900 różnych produktów, składowany na 8.500 metrach kwadratowych.

Co ciekawe, te pierwsze 12 grzebieni można nadal kupić – w formie jedynie nieznacznie uwspółcześnionej. Produkty nadal wykonywane są z niezwykle trwałych materiałów, by każdy mógł wyposażyć swój salon w sposób optymalny i zgodny z najnowszymi trendami we fryzjerstwie. Dzisiaj w ofercie niemieckiego producenta poza grzebieniamiszczotkami znajdują się między innymi suszarki, prostownice, spinki do koków, jednorazowe ochronki na okulary i stojaki na gazety do salonu.

Meble do salonów fryzjerskich mają prosty i nowoczesny design, idealny do każdego salonu. Są eleganckie, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, by ułatwić fryzjerom pracę oraz wykorzystać do maksimum przestrzeń użytkową. W ofercie znajdują się krzesła, lustra, suszarki stojące, umywalki i wiele, wiele innych.

Przez cały okres swojego istnienia Comair jest wierny trzem zasadom: innowacyjności, wysokiej jakości i niskim cenom. Innowacyjność – firma stale poszerza swoją bogatą ofertę o nowe produkty, by umożliwić każdemu podążanie za najnowszymi trendami w świecie fryzjerskim. W tym celu przedstawiciele marki jeżdżą po całym świecie, by natychmiast odpowiadać na zapotrzebowanie rynku.

Aby dbać o wysoką jakość swoich produktów, pracownicy Comair testują wszystkie produkty na różnych etapach ich produkcji. Ocenie podlegają materiał, z którego akcesoria zostały wykonane, wymogi techniczne oraz nowoczesny design. Jednak najważniejsze jest to, by wszystkie te produkty mogły być sprzedawane w niskiej cenie – tylko w ten sposób firma może stać się powszechnie używaną marką na całym świecie i w każdym salonie, niezależnie czy znajduje się on przy ruchliwej ulicy w centrum miasta czy na niewielkim osiedlu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
pixel