Odżywki do włosów suchych
Ilość produktów: 53Humektantowa odżywka Happy PEH do włosów suchych i matowych 270 ml
- Rozwiązuje problem szorstkich włosów
- Głęboko nawilża i wygładza włosy
- Przywraca sprężystość i odporność
- Zawiera D-pantenol i kwas hialuronowy
Bestseller
19,99 zł brutto/1szt.(7,40 zł / 100ml brutto)19.99punktów
Odżywka MKS Eco Hydrate nawilżająca z olejem arganowym do wszystkich rodzajów włosów 739 ml
- Kremowa formuła nie obciąża
- Włosy nawilżone, miękkie i gładkie
- Bezpieczna dla włosów farbowanych
- Olejek arganowy i konopny nawilżają
44,00 zł brutto/1szt.(5,95 zł / 100ml brutto)44punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 139,00 zł brutto/1szt.-68%
Odżywka Davines Essential Haircare MOMO intensywnie nawilżająca 250 ml
- Głębokie nawilżenie włosów
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabisty wygląd
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Montibello Smart Touch Power My Hair nawilżająca w sprayu 200 ml
- Dwufazowa odżywka w sprayu
- Głęboko nawilża i chroni włosy
- Ułatwia rozczesywanie pasm
- Odbudowuje końcówki
Promocja
78,97 zł brutto/1szt.(19,74 zł / 100ml brutto)78.97punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 92,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Hair Code HZO nawilżająca do włosów 280 ml
- Intensywnie nawilża włosy
- Przywraca blask i zdrowy wygląd
- Do włosów przesuszonych
- Zawiera kwas hialuronowy
25,99 zł brutto/1szt.(9,28 zł / 100ml brutto)25.99punktów
Odżywka Montibello HOP Smooth Hydration Rinse głęboko nawilżająca do włosów suchych i puszących się 750 ml
- Nawilża włosy suche i puszące
- Zatrzymuje wilgoć we włóknach
- Ułatwia rozczesywanie i chroni włosy
- Wegańska formuła z kwasem hialuronowym
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(15,30 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Montibello Decode Zero ESSENTIAL Clean Gentle Balm balsam do włosów 250 ml
- Naturalny balsam do spłukiwania
- Nadaje włosom miękkości
- Chroni przed zanieczyszczeniami
- Odbudowa, wzmocnienie i nawilżenie
Promocja
73,87 zł brutto/1szt.(29,55 zł / 100ml brutto)73.87punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 86,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 86,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Essential Haircare NOUNOU wzmacniająca włosy suche i zniszczone 250 ml
- Wzmacniająca odżywka
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje jedwabistość i miękkość
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Naturaltech Well-being głęboko nawilżająca do wszystkich rodzajów włosów 150 ml
- Dogłębnie nawilża wszystkie włosy
- Ułatwia rozczesywanie
- Zawiera fitoceutyki z jeżówki
- Nie zawiera parabenów i sulfatów
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(70,83 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Hair Expert Wygłądzająca i Nawilżająca z 24k złotem i olejem monoi bez spłukiwania 90 ml
- Luksusowa moc złota 24k i oleju Monoi
- Intensywnie wygładza i ułatwia czesanie
- Odbudowuje i nawilża zniszczone pasma
- Zachowuje miękkie włosy na dłużej
24,99 zł brutto/1szt.(27,77 zł / 100ml brutto)24.99punktów
Odżywka Hair Expert Regenerująca z keratyną i olejem arganowym do włosów 200 ml
- Profesjonalna odżywka odbudowująca włosy
- Z keratyną i olejem arganowym
- Do włosów zniszczonych i puszących się
- Wzmocnione i bardziej odporne pasma
26,99 zł brutto/1szt.(13,50 zł / 100ml brutto)26.99punktów
Odżywka termoochronna FLK High Intense wygładzająca do włosów suchych i zniszczonych bez spłukiwania 50 ml
- Chroni przed temperaturą do 220 °C
- Chroni przed szkodliwymi promieniami UV
- Niweluje puszenie i ułatwia układanie
- Nawilża i przywraca elastyczność
42,49 zł brutto/1szt.(84,98 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,49 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka FLK High Intense nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych 250 ml
- Odżywia i wyraźnie wygładza pasma
- Odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów
- Nawilża i ułatwia rozczesywanie
- Chroni przed utratą nawilżenia
42,49 zł brutto/1szt.(17,00 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,49 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MOMO intensywnie nawilżająca odżywka do włosów 2 x 250 ml
- Głębokie nawilżenie włosów
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabisty wygląd
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
217,60 zł brutto/1szt.(87,04 zł / 100ml brutto)246.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 192,00 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 256,00 zł brutto/1szt.-15%
Naturica Moisturizing Defense Conditioner odżywka nawilżająca do włosów normalnych i suchych 50 ml RICA
- Intensywnie nawilża i dyscyplinuje
- Chroni przed puszeniem i blaknięciem
- Zawiera witaminę E i prowitaminę B5
- 96% składników naturalnych
37,40 zł brutto/1szt.(74,80 zł / 100ml brutto)37.40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,40 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 44,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Paul Mitchell TEA TREE Special nawilżająco orzeźwiająca do włosów 1000 ml
- Łatwe rozczesywanie i stylizacja
- Nawilża, zmiękcza i wygładza włosy
- Nadaje pobudzające uczucie mrowienia
- Formuła bezpieczna dla koloru włosów
Darmowa dostawa
250,00 zł brutto/1szt.(25,00 zł / 100ml brutto)250punktów
Odżywka Paul Mitchell TEA TREE Special nawilżająco orzeźwiająca do włosów 300 ml
- Nawilża, zmiękcza i wygładza włosy
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Pobudza i odświeża skórę głowy
- Wegańska formuła, bez parabenów
Darmowa dostawa
115,01 zł brutto/1szt.(38,34 zł / 100ml brutto)115.01punktów
Odżywka Paul Mitchell TEA TREE Lavender Mint Conditioning Leave In odbudowująca w sprayu bez spłukiwania 200 ml
- Odżywka w sprayu intensywnie nawilża
- Ulepsza ich kondycję i odbudowuje pasma
- Zatrzymują nawilżenie wewnątrz włosa
- Bezpieczna dla włosów koloryzowanych
Darmowa dostawa
125,00 zł brutto/1szt.(62,50 zł / 100ml brutto)125punktów
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Repair Rinse wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych 250 ml
- Wzmacnia i chroni włosy
- Ułatwia szybkie rozczesywanie
- Odbudowuje suche, zniszczone włosy
- Nawilża dzięki ekstraktowi Awapuhi
Darmowa dostawa
175,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)175punktów
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Hydrate nawilżająca wygładzająca do włosów 250 ml
- Nawilża i odbudowuje strukturę
- Bezpieczna formuła dla koloru
- Kwas hialuronowy uzupełnia nawilżenie
- Skład w pełni wegański, bez parabenów
Darmowa dostawa
175,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)175punktów
Naturica Moisturizing Defense Conditioner odżywka nawilżająca do włosów normalnych i suchych 200 ml RICA
- Nawilża i dyscyplinuje włosy suche
- 96% składników naturalnych, bez SLS/SLES
- Zatrzymuje wodę, chroni kolor i blask
- Filtry UVA/UVB, Olejek z opuncji
Darmowa dostawa
103,70 zł brutto/1szt.(51,85 zł / 100ml brutto)103.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 102,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 122,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Montibello HOP Smooth Hydration Rinse głęboko nawilżająca do włosów suchych i puszących się 200 ml
- Odżywka do włosów suchych
- Zatrzymuje wilgoć we włóknach
- Chroni przed puszeniem
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(35,66 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Dwufazowy spray Kemon Hair Care Nourish 2Phase odżywczy do włosów zniszczonych 200 ml
- Odżywczy dwufazowy spray do włosów
- Zawarte masło Shea intensywnie nawilża
- Zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie
Promocja
66,75 zł brutto/1szt.(33,38 zł / 100ml brutto)66.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 89,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 89,00 zł brutto/1szt.-25%
Spray Les Secrets De Loly Cocktail Curl Remedy odbudowujący do włosów kręconych 310 ml
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- Nawilża i wzmacnia włosy
- Chroni przed promieniami ultrafioletowymi
- Dla włosów zniszczonych i suchych
50,00 zł brutto/1szt.(16,13 zł / 100ml brutto)50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 50,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 157,00 zł brutto/1szt.-68%
Subrina Care Hydro odżywka do włosów suchych 250 ml
- Intensywnie nawilżająca odżywka
- Zwiększa elastyczność włosów
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Kwas hialuronowy i gliceryna
55,90 zł brutto/1szt.(22,36 zł / 100ml brutto)55.90punktów
Odżywka Subrina Care Hydro dwufazowa do włosów suchych bez spłukiwania 200 ml
- Odżywka bez spłukiwania
- Intensywnie nawilża włosy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Pantenol i kwas hialuronowy
82,90 zł brutto/1szt.(41,45 zł / 100ml brutto)82.90punktów
Montibello Decode Zero ESSENTIAL Gentle Balm balsam do włosów 750 ml
- Naturalny balsam do spłukiwania
- Nadaje włosom miękkości
- Odbudowa, wzmocnienie i nawilżenie
- Chroni przed wysoką temperaturą
Darmowa dostawa
150,99 zł brutto/1szt.(20,13 zł / 100ml brutto)150.99punktów
Olaplex No. 5 Bond Maintenance odżywka odbudowująca do włosów 250 ml
- Odbudowuje wewnętrzną strukturę
- Odbudowuje dzięki naturalnym olejom
- Delikatnie wygładza i nawilża
- Nie obciąża włosów, idealna do cienkich
Darmowa dostawa
125,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)125punktów
Odżywka wygładzająca do włosów suchych i zniszczonych z jedwabiem 1000 g Joanna
- Wygładzająca odżywka 1000 g
- Zawiera hydrolizowane proteiny jedwabiu
- Zapewnia odpowiednie nawilżenie
- Ułatwia rozczesywanie i układanie
28,29 zł brutto/1szt.(2,83 zł / 100g brutto)28.29punktów
Intensis Moisture dwufazowa odżywka intensywnie nawilżająca w sprayu 200 g Chantal
- Natychmiastowe nawilżenie bez obciążenia
- Ekstrakty z marakui dla sprężystości
- Proteiny soi wygładzają i odżywiają
- Filtr UV i łatwiejsze rozczesywanie
30,80 zł brutto/1szt.(15,40 zł / 100g brutto)30.80punktów
- 1
- 2































