Pasty do włosów

( ilość produktów: 17 )
Poradnik: Jak stylizować włosy z wykorzystaniem pasty?  

Pasta do włosów

Wybór kosmetyków do stylizacji włosów jest ogromny, dlatego znalezienie tego idealnego bywa nie lada wyzwaniem. Pasta do włosów to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, mogący zarówno wygładzić pasma, jak i nadać im kontrolowanie niedbałego wyglądu. Doskonale definiuje fale w przypadku długich włosów oraz podkreśla cieniowanie krótkich fryzur. Stylizuje i utrwala, jednocześnie nie obciążając włosów. Pozostawia je miękkie i elastyczne, a także zwiększa objętość, odbijając pasma od nasady. Pasta do włosów powinna zagościć w każdej łazience - zarówno męskiej jak i damskiej.

Cechy pasty do włosów

Pastę do włosów spośród innych kosmetyków stylizacyjnych do włosów wyróżnia nieco gęstsza konsystencja. Warto rozgrzać ją nieco w dłoniach przed nałożeniem. W ten sposób stanie się bardziej plastyczna, co pozwoli Ci równomiernie rozprowadzić ją na powierzchni pasm. Po ich wymodelowaniu produkt na powrót zgęstnieje, zapewniając fryzurze odpowiednie utrwalenie - od średniego do mocnego. Pasta do stylizacji włosów jest jednym z najbardziej wszechstronnych produktów tego rodzaju. Doskonale radzi sobie zarówno z cienkimi jak i grubymi kosmykami, poskromi te od krótkich do długich oraz nada im tekstury. Modelując za jej pomocą krótsze pasma, można tworzyć drapieżne, pełne objętości fryzury. Przy długich daje efekt “plażowego looku”.

Rodzaje past do włosów

Efekt, jaki daje pasta do układania włosów, nigdy nie będzie subtelny. Wszystkie tego rodzaju kosmetyki gwarantują utrwalenie idące w kierunku mocnego. To, co je wyróżnia to wykończenie. Mogą one matowić lub nabłyszczać pasma. Matowa pasta do włosów sprawdzi się doskonale w codziennej stylizacji, gdyż zachowuje naturalny wygląd pasm. Utrwala włosy, jednocześnie pozostawiając je elastycznymi. Świetnie definiuje krótkie fryzury, nadając im charakteru. Jej formuła może być nieco gęstsza niż w przypadku produktu o połyskującym wykończeniu, więc tym bardziej wymaga uprzedniego rozgrzania w dłoniach. Pasty nabłyszczające są idealnym wyborem na większe wyjścia. Sprawiają, że fryzura jest pełna blasku, a mimo to nie obciążają ani nie przetłuszczają włosów.

Dla kogo jest pasta do włosów?

Pasta do włosów to produkt idealny dla osób, którym zależy na mocnym utrwaleniu, przy jednoczesnym naturalnym wyglądzie włosów. Nie obciąża ona pasm, ani nie skleja ich w nieestetyczne strąki. Nawet produkty o dużej mocy, takie jak dostępna w hurtowni Loki Koki pasta do włosów Joanna, pozostawiają pasma elastycznymi. Dzięki temu możesz dowolnie kształtować fryzurę, a włosy pozostają miękkie i sprężyste. Nałożona równomiernie i w niewielkiej ilości jest właściwie niewidoczna. Z efektów, jakie dają tego rodzaju produkty, będą zadowolone zwłaszcza osoby oczekujące zwiększonej objętości i nadania włosom tekstury. Doskonale nadaje się do definiowania fal i loków. Maksimum jej możliwości zauważą fani krótkich fryzur, podkreślając efekty cieniowania, pazurkowania oraz poskramiajac niesforne pasma.

Pasta do włosów męska

Pasty do włosów cieszą się dużą popularnością jako kosmetyki stylizacyjne dla mężczyzn. Wpływ na to ma jej niewidoczna na powierzchni pasm formuła oraz naturalny, a jednocześnie mocny i trwały efekt. Szukasz sposobu na to, by ułożona rano fryzura przetrwała w nienaruszonym stanie cały dzień? A może zależy Ci na elastyczności pasm, tak by po wyjściu z biura kilkukrotnie przeczesać włosy palcami i w ten sposób zmienić gładko ułożone pasma w nastroszony zawadiacki look? Pasta do włosów dla mężczyzn pozwoli Ci uzyskać każdą z tych stylizacji. W asortymencie Loki Koki dostępny jest produkt z docenianej w kwestii pielęgnacji brody i wąsów serii Opuntia Oil For Men firmy RICA. Nadaje się on do stylizacji zarówno zarostu jak i włosów. Wyróżnia go subtelny męski zapach.

Jak stosować pastę do włosów?

Najlepiej nakładać pastę na włosy partiami, jednorazowo nabierając niewielką ilość produktu. Najpierw należy delikatnie rozetrzeć ją między palcami, żeby ją rozgrzać i zmienić jej zbitą konsystencję na bardziej płynną. Pozwoli to na równomierne i kontrolowane rozprowadzenie pasty na powierzchni pasm. Można ją zakładać zarówno na wilgotne, jak i całkowicie suche włosy. Modeluj poszczególne ich partie aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Fryzura ułożona przy pomocy pasty jest elastyczna, więc możesz ją dowolnie zmieniać w ciągu dnia. Usunięcie produktu z powierzchni pasm jest równie proste jak aplikacja i nie wymaga żadnych specjalnych produktu. Wystarczy jak zwykle umyć włosy szamponem i dokładnie spłukać wodą.

    pixel