Maszynki Wahl

( ilość produktów: 22 )
Poradnik: Wybór maszynki Wahl  

Maszynki Wahl

Potrzeba perfekcyjnego skrócenia włosów to jeden z głównych powodów, dla których decydujemy się na odwiedzenie salonu fryzjerskiego. Jeśli jednak szukasz sposobu, jak ograniczyć te wizyty zaopatrz się w wysokiej klasy urządzenie do strzyżenia. Maszynki Wahl to jedne z najlepszych produktów tego rodzaju dostępnych na rynku. Precyzyjne, niezawodne, a przy tym bardzo proste w obsłudze spisują się doskonale zarówno w rękach profesjonalisty, jak i użytkownika domowego. W naszym bogatym asortymencie z pewnością znajdziesz model, który sprosta wymaganiom Twoim i Twoich włosów.

Wahl maszynki - historia

Firma Wahl jest pionierem na rynku urządzeń i akcesoriów do strzyżenia włosów. Jej historia sięga początków XX wieku, a wypuszczane przez markę maszynki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz precyzją pracy. Od samego początku do ich produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, pozwalające wyposażać urządzenia w innowacyjne rozwiązania. Firma Wahl jest producentem pierwszej elektrycznej maszynki do strzyżenia, co zrewolucjonizowało podejście do fryzjerstwa na całym świecie. Wynalazek ten umożliwił szybkie, a jednocześnie precyzyjne skrócenie włosów, stanowiąc przełom w porównaniu do tradycyjnych metod strzyżenia. Co istotne, urządzenia sygnowane logo Wahl powstają w oparciu o doświadczenie i sugestie ekspertów z branży fryzjerskiej, dzięki czemu spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maszynki do włosów Wahl - zalety

Maszynki Wahl nie są zwykłymi urządzeniami do strzyżenia. Mają one wiele charakterystycznych cech, które uczyniły je symbolami jakości i precyzji.

Zaawansowane technologie

Wahl jest liderem na rynku urządzeń do strzyżenia, a to dzięki wprowadzaniu innowacji oraz dostosowywaniu się do nieustannie ewoluujących potrzeb klientów. Firma systematycznie wprowadza do swoich maszynek nowinki technologiczne, takie jak inteligentne systemy kontroli długości strzyżenia.

Precyzja i wygoda

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii szlifowania ostrzy, maszynki Wahl zapewniają precyzyjne i równe strzyżenie. Nie niszczą ani nie łamią one włosów, a ich przemyślane, ergonomiczne formy doskonale leżą w dłoni.

Trwałość

Każda maszynka do strzyżenia Wahl została wykonana z dbałością o każdy detal. Tak staranna produkcja oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów stanowią gwarancję solidnej konstrukcji, będącej w gotowości do długoletniego, intensywnego użytkowania.

Jaki model maszynki Wahl wybrać?

To, na jaki model maszynki warto się zdecydować, zależy od Twoich potrzeb oraz celów, do których będziesz jej używać. Wyjątkową serię produktów marki Wahl stanowią maszynki z linii 5 Star. Docelowo są one dedykowane barberom, dlatego doskonale sprawdzą się do zaznaczania ostrych krawędzi, wycinania wzorków czy precyzyjnego kształtowania fryzury. Wśród nich warto zwrócić uwagę między innymi na bezprzewodowe urządzenie Magic Clip Cordless, posiadającą niezwykle cienkie i krótkie ostrza Stagger Tooth, umożliwiające gładkie, precyzyjne cięcie. Balding to natomiast najkrócej tnąca maszynka firmy Wahl. Ostrze o drobnych ząbkach z zerowym zachodzeniem zostało zaprojektowane do precyzyjnego, krótkiego cięcia, w tym strzeżenia na łyso i cieniowania od zera. Jeśli masz gęste, wymagające włosy postaw na wysoce wydajną maszynkę bezprzewodową Bereto, której silnik pracujący z prędkością 6000 obrotów na minutę zapewnia szybką, bezproblemową pracę.

Maszynka do strzyżenia Wahl - akcesoria

W zestawie z ekskluzywnymi maszynkami Wahl kupujący często otrzymują akcesoria i części wymienne, które poszerzają zakres pracy urządzenia i zapewniają mu skuteczne, długoletnie działanie. Należą do nich ostrza, nakładki i nasadki. Te ostatnie są szczególnie przydatne, jeśli planujesz ścinać włosy na różne długości. Są one dostępne w rozmiarach od 3 mm do aż 25 mm. Zaopatrz się także w wymienne ostrza. Od materiału, z którego zostały one wykonane zależy, jak długo Ci posłużą i z jakim rezultatem. Wysokiej jakości ostrza Wahl sprawiają, że strzyżenie przebiega sprawnie, a maszynka sunie gładko. Dodatkowym atutem jest obecność w maszynce śruby wyrównującej, która umożliwia precyzyjne ustawienie drogi noża. Posiada ją między innymi Wahl Super Taper.

Maszynka do włosów Wahl - jak o nią dbać?

Kluczem do długowieczności maszynki jest jej regularna konserwacja. Zadbane urządzenie marki Wahl może posłużyć nie tylko Tobie, ale też kolejnym pokoleniom. Aby tak się stało ważne jest utrzymywanie maszynki w czystości, poprzez każdorazowe usuwanie resztek włosów zalegających w szczelinach. Pomocne okazać się mogą specjalne spraye do czyszczenia. Następnie zdezynfekuj ostrze. Warto regularnie konserwować je także za pomocą dedykowanej oliwki. Nienasmarowane noże nagrzewają się, co prowadzi do przeciążenia silnika maszynki. Po zakończeniu pracy zawsze przechowuj urządzenie w przeznaczonym do tego etui.

    pixel