GA.MA

( ilość produktów: 2 )
rozwiń opis marki zwiń opis marki

"Produkować profesjonalne produkty do upiększania i stylizacji włosów" to mantra i wyzwanie, jakie stawia przed sobą GA.MA. Po czterdziestu latach obecności na 50 różnych światowych rynkach można powiedzieć, że firmie udaje się wypełniać to zobowiązanie.

GA.MA to włoska marka, która swoją działalność zapoczątkowała w 1969r. Obserwacja pracy w różnych salonach zmotywowała właścicieli firmy do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiłyby pracę fryzjerom oraz pomagały chronić włosy ich klientów.

Dzisiaj firma jest wiodącym producentem prostownic do włosów, maszyneksuszarek i lokówek. Szeroki wybór narzędzi fryzjerskich sprawia, że każdy może pracować na najwygodniejszych dla siebie urządzeniach, mając pewność, że korzysta z produktów wysokiej jakości, bezpiecznych dla włosów.

Laboratoria badawcze zlokalizowane we Włoszech i Chinach pracują zaś nad rozwojem najnowszych technologii, które uczynią to, co dziś jest niemożliwe, osiągalnym już jutro. W ten sposób stylizacja włosów może ciągle się zmieniać, a Ty – podążać za tymi metamorfozami.

      pixel