Odżywki bez spłukiwania
Ilość produktów: 43Odżywka WS Academy Wiosenna Aura Paczula Wonna 20 w 1 do włosów bez spłukiwania 150 ml
- Odżywka bez spłukiwania 20w1
- Wzmacnia i odbudowuje włosy
- Chroni kolor i dodaje połysk
- Ułatwia stylizację i wygładza
Bestseller
29,99 zł brutto/1szt.(19,99 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Krem Montibello HOP Ultra Repair Sealed Ends odbudowujący do końcówek włosów 75 ml
- Odżywia i uszczelnia końcówki
- Dyscyplinuje włosy i chroni przed uszkodzeniami cieplnymi
- Ułatwia suszenie i rozczesywanie
- Wegański kolagen i ceramidy
Promocja
Bestseller
57,00 zł brutto/1szt.(76,00 zł / 100ml brutto)57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 72,16 zł/1szt.-21%Cena katalogowa: 95,90 zł brutto/1szt.-41%
Odżywka WS Academy Poranna Rosa 20 w 1 kuracja do włosów zniszczonych z keratyną bez spłukiwania 150 ml
- Nadaje objętość i połysk
- Nawilża włosy suche
- Odbudowuje pasma
- Chroni przed wysoką temperaturą
29,99 zł brutto/1szt.(19,99 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Odżywka Montibello Smart Touch Save My Hair dwufazowa w sprayu bez spłukiwania 50 ml
- Odżywka Montibello Smart Touch Save My Hair dwufazowa w sprayu bez spłukiwania 50 ml
Promocja
16,92 zł brutto/1szt.16.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 19,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka MKS Eco Color Care w sprayu ułatwiająca rozczesywanie do włosów farbowanych 118 ml
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Termoochrona podczas stylizacji
- Nie zawiera siarczanów
Bestseller
20,00 zł brutto/1szt.(16,95 zł / 100ml brutto)20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 20,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 59,00 zł brutto/1szt.-66%
Krem Artego Good Society 90 Free Shape Soft Curl podkreślający loki 100 ml
- Krem podkreślający loki
- Dyscyplinuje i definiuje włosy
- Nadaje miękkości i blasku
- Nie obciąża włosów
Promocja
Bestseller
48,79 zł brutto/1szt.(48,79 zł / 100ml brutto)48.79punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,80 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,90 zł brutto/1szt.-36%
Odżywka bez spłukiwania do włosów zniszczonych Solfine Care Damaged Hair Treatment 250 ml
- Dwufazowa kuracja bez spłukiwania
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Kwas hialuronowy i białka pszenicy
- Intensywnie odbudowuje włosy
47,90 zł brutto/1szt.(19,16 zł / 100ml brutto)47.90punktów
Odżywka Montibello Smart Touch Power My Hair nawilżająca w sprayu 200 ml
- Dwufazowa odżywka w sprayu
- Głęboko nawilża i chroni włosy
- Ułatwia rozczesywanie pasm
- Odbudowuje końcówki
Promocja
78,97 zł brutto/1szt.(19,74 zł / 100ml brutto)78.97punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 92,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Montibello Smart Touch Power My Hair dwufazowa w sprayu 50 ml
- Dwufazowa odżywka w sprayu
- Zawiera kwas hialuronowy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Chroni kolor i zapobiega płowieniu
Promocja
16,92 zł brutto/1szt.16.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 19,90 zł brutto/1szt.-15%
Krem MKS Eco Endz odbudowujący z olejem arganowym na rozdwojone końcówki włosów 118 ml
- Krem do końcówek
- Uszczelnia i nawilża końcówki
- Wygładza i zapobiega puszeniu
- Wzmacnia strukturę włosa
22,00 zł brutto/1szt.(18,64 zł / 100ml brutto)22punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-68%
Krem MKS Eco Endz odbudowujący z olejem arganowym na rozdwojone końcówki włosów 296 ml
- Krem do końcówek
- Uszczelnia i nawilża końcówki
- Wygładza i zapobiega puszeniu
- Bezpieczny dla włosów farbowanych
44,00 zł brutto/1szt.(14,86 zł / 100ml brutto)44punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 139,00 zł brutto/1szt.-68%
Krem Davines Essential Haircare MOMO nawilżający bez spłukiwania 150 ml
- Nawilżający krem bez spłukiwania
- Do suchych i odwodnionych włosów
- Nadaje włosom miękkość i połysk
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)134.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 120,70 zł/1szt.+11%Cena katalogowa: 158,01 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Hair Expert Wygłądzająca i Nawilżająca z 24k złotem i olejem monoi bez spłukiwania 90 ml
- Luksusowa moc złota 24k i oleju Monoi
- Intensywnie wygładza i ułatwia czesanie
- Odbudowuje i nawilża zniszczone pasma
- Zachowuje miękkie włosy na dłużej
24,99 zł brutto/1szt.(27,77 zł / 100ml brutto)24.99punktów
Odżywka termoochronna FLK High Intense wygładzająca do włosów suchych i zniszczonych bez spłukiwania 50 ml
- Chroni przed temperaturą do 220 °C
- Chroni przed szkodliwymi promieniami UV
- Niweluje puszenie i ułatwia układanie
- Nawilża i przywraca elastyczność
42,49 zł brutto/1szt.(84,98 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,49 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Artego Good Society 10 EQ Balancing Care wyrównująca porowatość włosów w sprayu 150 ml
- Wyrównuje porowatość włosów
- Odżywka w sprayu bez spłukiwania
- Ułatwia rozczesywanie i nawilża włosy
- Formuła wegańska
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(36,21 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Paul Mitchell TEA TREE Lavender Mint Conditioning Leave In odbudowująca w sprayu bez spłukiwania 200 ml
- Odżywka w sprayu intensywnie nawilża
- Ulepsza ich kondycję i odbudowuje pasma
- Zatrzymują nawilżenie wewnątrz włosa
- Bezpieczna dla włosów koloryzowanych
Darmowa dostawa
125,00 zł brutto/1szt.(62,50 zł / 100ml brutto)125punktów
Easy Care Rain Dance Multi-Benefit Leave-On Spray multifunkcyjna odżywka w sprayu 150 ml Artego
- Dwufazowa odżywka bez spłukiwania
- Odbudowuje, odżywia i nie obciąża włosów
- Do codziennego użytku
- Ułatwia rozczesywanie i nadaje blasku
Promocja
61,12 zł brutto/1szt.(40,75 zł / 100ml brutto)61.12punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 71,91 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 71,91 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Paul Mitchell nawilżająca do włosów bez spłukiwania 1000 ml
- Odżywka bez spłukiwania
- Zawiera hawajski korzeń Awapuhi
- Wygładza włosy i redukuje puszenie
- Skład w pełni wegański, bez glutenu
Darmowa dostawa
190,00 zł brutto/1szt.(19,00 zł / 100ml brutto)190punktów
Odżywka Kemon Hair Care Volume w sprayu zwiększająca objętość włosów bez spłukiwania 200 ml
- Zwiększa objętość włosów
- Ułatwia rozczesywanie pasm
- Nadaje lekkość i sprężystość
- Formuła bez spłukiwania
Promocja
57,00 zł brutto/1szt.(28,50 zł / 100ml brutto)57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 76,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 76,00 zł brutto/1szt.-25%
Odżywka Les Secrets De Loly Kurl Nectar wygładzająca do włosów kręconych bez spłukiwania 1000 ml
- Odżywia i odbudowuje
- Znacznie ułatwia rozczesywanie
- Zapobiega puszeniu się włosów
- Wegański skład bez siarczanów, silikonu
Darmowa dostawa
214,00 zł brutto/1szt.(21,40 zł / 100ml brutto)214punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 214,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 320,00 zł brutto/1szt.-33%
Odżywka Les Secrets De Loly Kurl Nectar wygładzająca do włosów kręconych bez spłukiwania 250 ml
- Odżywia i odbudowuje włosy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Zapobiega puszeniu się włosów
- Z aloesem, miodem i prowitaminą B5
70,00 zł brutto/1szt.(28,00 zł / 100ml brutto)70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 105,01 zł brutto/1szt.-33%
Spray Les Secrets De Loly Cocktail Curl Remedy odbudowujący do włosów kręconych 310 ml
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- Nawilża i wzmacnia włosy
- Chroni przed promieniami ultrafioletowymi
- Dla włosów zniszczonych i suchych
50,00 zł brutto/1szt.(16,13 zł / 100ml brutto)50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 50,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 157,00 zł brutto/1szt.-68%
Odżywka Subrina Care Hydro dwufazowa do włosów suchych bez spłukiwania 200 ml
- Odżywka bez spłukiwania
- Intensywnie nawilża włosy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Pantenol i kwas hialuronowy
82,90 zł brutto/1szt.(41,45 zł / 100ml brutto)82.90punktów
Serum Davines Essential Haircare MELU regenerujące do rozdwajających się końcówek 150 ml
- Serum Davines Essential Haircare MELU regenerujące do rozdwajających się końcówek 150 ml
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 134,30 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 158,00 zł brutto/1szt.-15%
Intensis Moisture dwufazowa odżywka intensywnie nawilżająca w sprayu 200 g Chantal
- Natychmiastowe nawilżenie bez obciążenia
- Ekstrakty z marakui dla sprężystości
- Proteiny soi wygładzają i odżywiają
- Filtr UV i łatwiejsze rozczesywanie
30,80 zł brutto/1szt.(15,40 zł / 100g brutto)30.80punktów
Krem Davines Essential Haircare LOVE przeciw puszeniu się włosów bez spłukiwania 150 ml
- Zapobiega puszeniu włosów
- Nie zostawia nieestetycznych śladów
- Krem bez spłukiwania
- Oliwa Minuta zmiękcza włosy
Darmowa dostawa
131,75 zł brutto/1szt.(87,83 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 120,70 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Kuracja Chantal Intensis Intensive Care bez spłukiwania do włosów zniszczonych z keratyną 300 ml
- Odbudowuje ubytki i odżywia włosy
- Keratyna i olej z migdałów wygładzają
- Zwiększa objętość i ułatwia czesanie
- Chroni przed wysoką temperaturą
35,01 zł brutto/1szt.(11,67 zł / 100ml brutto)35.01punktów
Krem Davines Essential Haircare LOVE CURL do włosów falowanych i kręconych 150 ml
- Krem Davines Essential Haircare LOVE CURL do włosów falowanych i kręconych 150 ml
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)134.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 132,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 158,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Olaplex No. 5 Leave-In odbudowująca bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml
- Nawilża i odbudowuje włosy
- Uszczelnia rozdwojone końcówki
- Termoochrona do 232 stopni Celsjusza
- Głębokie nawilżenie, wygładzenie i blask
Darmowa dostawa
139,00 zł brutto/1szt.(139,00 zł / 100ml brutto)139punktów
Mgiełka Montibello Hop Sun Care Defence do stosowania przed i po opalaniu bez spłukiwania 125 ml
- Maksymalna ochrona przed UVA/UVB
- Chroni przed chlorem i słoną wodą
- Nawilża i przywraca blask
- Długotrwała ochrona przed puszeniem
Promocja
67,07 zł brutto/1szt.(53,66 zł / 100ml brutto)67.07punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 78,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 78,90 zł brutto/1szt.-15%
- 1
- 2































