Odżywki do włosów suchych
Ilość produktów: 53Odżywka Davines Essential Haircare MOMO intensywnie nawilżająca 1000 ml
- Głębokie nawilżenie włosów
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabisty wygląd
- Do włosów suchych i odwodnionych
Darmowa dostawa
346,80 zł brutto/1szt.(34,68 zł / 100ml brutto)346.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 346,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 408,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Essential Haircare NOUNOU wzmacniająca włosy suche i zniszczone 1000 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabistość
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
346,80 zł brutto/1szt.(34,68 zł / 100ml brutto)346.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 378,00 zł/1szt.-8%Cena katalogowa: 408,00 zł brutto/1szt.-15%
Humektantowa odżywka Happy CARE nawilżająca do włosów suchych i matowych 270 ml
- Do włosów suchych i matowych
- Innowacyjna formuła humektantowa
- Masło shea i kwas hialuronowy
- Wegański skład, bez parabenów i glutenu
19,99 zł brutto/1szt.(7,40 zł / 100ml brutto)19.99punktów
Odżywka Esla Hydra Special nawilżająca do włosów normalnych, suchych i łamliwych 250 ml
- Do włosów normalnych, suchych i łamliwych
- Nawilża włosy i zapewnia miękkość
- Długotrwałe nawilżenie, nie obciąża
- Wzbogacona fitokompleksem z manny
Darmowa dostawa
130,00 zł brutto/1szt.(52,00 zł / 100ml brutto)130punktów
Odżywka Pan Drwal Original nawilżająca do włosów 250 ml
- Nieobciążająca odżywka do włosów
- Odbudowuje, nawilża, wzmacnia strukturę
- Zawiera oleje Jojoba i Arganowy
- Zmiękcza i ułatwia rozczesywanie włosów
62,09 zł brutto/1szt.(24,84 zł / 100ml brutto)62.09punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 51,74 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 68,99 zł brutto/1szt.-10%
Odżywka Pan Drwal Docent nawilżająca do włosów 250 ml
- Wzmacnia i nawilża włosy
- Ułatwia rozczesywanie kosmyków
- Działa łagodząco na skórę
- Oleje wygładzają i nadają blasku
71,12 zł brutto/1szt.(28,45 zł / 100ml brutto)71.12punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,27 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 79,02 zł brutto/1szt.-10%
Odżywka Olaplex No.5Fine odbudowująca i nadająca objętość do włosów cienkich 250 ml
- Lekka formuła dla cienkich włosów
- Zwiększa objętość i unosi u nasady
- Włosy miękkie, błyszczące i zdrowe
- Bezpieczna dla koloru i wegańska
Darmowa dostawa
129,90 zł brutto/1szt.(51,96 zł / 100ml brutto)129.90punktów
Odżywka FLK Deep Nutrition głęboko odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje bardzo suche i zniszczone pasma
- Głęboko odżywia aminokwasami keratyny
- Przywraca elastyczność i miękkość
- Chroni przed utratą nawilżenia
42,49 zł brutto/1szt.(17,00 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,49 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Mgiełka Paul Mitchell AWAPUHI Moisture nawilżająca do włosów i ciała w sprayu 250 ml
- Nawilżenie dla włosów i skóry
- Odświeżenie i zdrowy blask
- Ochrona naturalnej bariery wilgoci
- Lekka, orzeźwiająca formuła
Nowość
75,01 zł brutto/1szt.(30,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Hydrate nawilżająca wygładzająca do włosów 300 ml
- Intensywne nawilżenie włosów
- Odbudowa i blask włosów
- Chroni przed uszkodzeniami
Nowość
Darmowa dostawa
105,01 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Hydrate nawilżająca wygładzająca do włosów 1000 ml
- Nawilżenie i odbudowa włosów
- Blask i zdrowy wygląd
- Zrównoważone składniki
- Wyraźnie bardziej miękkie włosy
Nowość
Darmowa dostawa
200,00 zł brutto/1szt.(20,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell TEA TREE Lavender Mint nawilżająca, ułatwiająca rozczesywanie do włosów suchych 1000 ml
- Nawilża i zmiękcza suche włosy
- Pasma łatwe w rozczesywaniu i stylizacji
- Zapobiega rozdwajaniu się końcówek
- Bezpieczna dla włosów koloryzowanych
Darmowa dostawa
250,00 zł brutto/1szt.(25,00 zł / 100ml brutto)250punktów
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Repair Rinse wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Ułatwia błyskawiczne rozczesywanie
- KeraTriplex odbudowuje włosy
- Zmiękcza i odżywia dzięki Awapuhi
Darmowa dostawa
350,00 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)350punktów
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Hydrate nawilżająca wygładzająca do włosów 1000 ml
- Bezpieczna dla koloru włosów
- Intensywne nawilżenie i odbudowa
- Włosy są bardziej miękkie i wygładzone
- Wegański skład, bez parabenów
Darmowa dostawa
350,00 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)350punktów
Subrina Care Keratin pianka do silnie zniszczonych włosów 150 ml
- Wzmacnia włosy keratyną
- Chroni przed łamaniem włosów
- Szybkie i głębokie nawilżenie
- Do skrajnie suchych i zniszczonych
Darmowa dostawa
91,91 zł brutto/1szt.(61,27 zł / 100ml brutto)91.91punktów
Krem L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti Discomfort kojący do wrażliwej skóry głowy 200 ml
- Koi podrażnioną skórę głowy
- Nie obciąża włosów
- Wygładza i ułatwia rozczesywanie
- Nie zawiera silikonów i siarczanów
85,01 zł brutto/1szt.(42,51 zł / 100ml brutto)85.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 85,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 101,29 zł brutto/1szt.-16%
Odżywka Subrina Hydro do włosów suchych 1000 ml
- Intensywnie nawilża i odbudowuje
- Zwiększa elastyczność bez obciążania
- Ułatwia rozczesywanie mokrych pasm
- Lekka, szybko wchłaniająca się formuła
Nowość
Darmowa dostawa
117,00 zł brutto/1szt.(11,70 zł / 100ml brutto)106punktów
Odżywka Paul Mitchell nawilżająca do włosów bez spłukiwania 300 ml
- Intensywne nawilżenie włosów
- Redukcja puszenia i elektryzowania
- Wygładzenie i poprawa struktury
- Łatwe w użyciu bez spłukiwania
Nowość
Darmowa dostawa
105,01 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell nawilżająca do włosów bez spłukiwania 1000 ml
- Intensywne nawilżenie włosów
- redukcja puszenia i elektryzowania
- Poprawa struktury pasm
- Ochrona przed przesuszeniem
Nowość
Darmowa dostawa
200,00 zł brutto/1szt.(20,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell Awapuhi nawilżająca do włosów 1000 ml
- Miękkość i blask włosów
- Bez obciążania, lekkie działanie
- Codzienna pielęgnacja dla każdego
- Elastyczność i zdrowy wygląd
Nowość
Darmowa dostawa
200,00 zł brutto/1szt.(20,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell The Detangler ułatwiająca rozczesywanie włosów 1000 ml
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Odżywia i odbudowuje pasma
- Dodaje intensywny połysk
- Nawilża olejkiem z pestek winogron
Nowość
Darmowa dostawa
200,00 zł brutto/1szt.(20,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell Awapuhi nawilżająca do włosów 300 ml
- Nawilżenie dla każdego rodzaju włosów
- Miękkie i lśniące pasma
- Codzienna pielęgnacja bez obciążania
- Efekt naturalnej lekkości
Nowość
Darmowa dostawa
105,01 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)
Odżywka Paul Mitchell The Detangler ułatwiająca rozczesywanie włosów 300 ml
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Odżywia i odbudowuje pasma
- Dodaje intensywny połysk
- Nawilża olejkiem z pestek winogron
Nowość
Darmowa dostawa
105,01 zł brutto/1szt.(35,00 zł / 100ml brutto)
- 1
- 2
























