Szampony do włosów farbowanych
Ilość produktów: 68Zestaw Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych szampon 300ml + odżywka 200ml + maska 200ml
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Kwas ferulowy chroni przed UV i słońcem
- Domyka łuski i nawilża od wewnątrz
- Wzmacniające witaminy z grupy B nabłyszczają
Darmowa dostawa
192,70 zł brutto/1szt.205.46punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 182,48 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 226,70 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Kemon Hair Care Color Cold niwelujący żółte refleksy 250 ml
- Niweluje żółte refleksy włosów
- Idealny do włosów blond i farbowanych
- Zawiera nawilżające ekstrakty roślinne
- Zapewnia jednolity i błyszczący kolor
Promocja
52,50 zł brutto/1szt.(21,00 zł / 100ml brutto)52.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 70,00 zł brutto/1szt.-25%
Szampon Kemon Hair Care Color rozświetlający do włosów farbowanych 250 ml
- Rozświetlający szampon do włosów
- Delikatne oczyszczanie i nawilżenie
- Ochrona koloru przed wypłukiwaniem
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
Promocja
46,50 zł brutto/1szt.(18,60 zł / 100ml brutto)46.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 62,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 62,00 zł brutto/1szt.-25%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża blask i trwałość koloru
- Odżywia i odbudowuje włosy
- Formuła wegańska
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 100 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża blask i kolor
- Chroni i regeneruje włosy
- Produkt wegański
26,90 zł brutto/1szt.(26,90 zł / 100ml brutto)26.90punktów
Zestaw Artego Good Society 02 Color Glow chroniący kolor włosów farbowanych szampon 100 ml + odżywka 75 ml
- Przedłuża blask i trwałość koloru
- Chroni przed UV i utlenianiem
- Odbudowuje pasma bez obciążania
- Nawilżające fitoceramidy i olej jojoba
Promocja
45,73 zł brutto/1szt.(26,13 zł / 100ml brutto)53.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,80 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 53,80 zł brutto/1szt.-15%
Subrina Care Colour Silver szampon do włosów blond 1000 ml
- Niweluje żółte refleksy
- Przywraca siłę i jedwabisty wygląd
- Delikatna formuła do codziennego
- Z witaminą E, keratyną i gliceryną
Darmowa dostawa
106,00 zł brutto/1szt.(10,60 zł / 100ml brutto)106punktów
Szampon Subrina Salon Expert Colour Lock do włosów farbowanych 1000 ml
- Niskie pH utrwala pigmenty i kolor
- Intensywnie nawilża i odbudowuje
- Delikatna formuła bez parabenów
- Olejek eteryczny nadaje świeży zapach
Nowość
Darmowa dostawa
99,00 zł brutto/1szt.(9,90 zł / 100ml brutto)91punktów
Szampon Subrina Colour do włosów farbowanych 1000 ml
- Długotrwała ochrona i stabilność koloru
- Bez siarczanów i parabenów w składzie
- Dogłębnie nawilża i wzmacnia połysk
- Lekka formuła bez obciążania pasm
Nowość
Darmowa dostawa
99,00 zł brutto/1szt.(9,90 zł / 100ml brutto)91punktów
Szampon Montibello Stop Yellow tonujący neutralizujący żółte odcienie blond 1000 ml
- Wegański szampon neutralizujący
- Fioletowe pigmenty niwelują żółte
- Do naturalnych i farbowanych włosów
- Nawilża, zmiękcza i dodaje blasku
Promocja
Darmowa dostawa
137,70 zł brutto/1szt.(13,77 zł / 100ml brutto)137.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 162,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 162,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 05 B_Blonde Green No Red neutralizujący czerwone i miedziane refleksy 250 ml
- Neutralizuje czerwone refleksy
- Zielone pigmenty przedłużają kolor
- Błyszczące i zdyscyplinowane włosy
- Wegańska formuła z keratyną roślinną
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(21,73 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 05 B_Blonde Violet Opaline neutralizujący żółte refleksy 250 ml
- Neutralizuje żółte refleksy
- Wegańska formuła z keratyną
- Odbudowuje i nawilża włosy
- Chroni przed promieniowaniem UV
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(21,73 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 05 B_Blonde Violet Opaline neutralizujący żółte refleksy 1000 ml
- Neutralizuje ciepłe żółte refleksy
- Pigmenty przedłużają trwałość koloru
- Delikatnie myje i przywraca połysk
- Formuła wegańska
Promocja
Darmowa dostawa
109,57 zł brutto/1szt.(10,96 zł / 100ml brutto)109.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 128,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 128,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon rewitalizujący kolor popielaty o zapachu czarnej porzeczki 500 ml Joanna
- Neutralizuje odcień włosów blond
- Chłodny, popielaty refleks
- Mikroproteiny wzmacniają włosy
- Piękny blask i miły zapach
28,29 zł brutto/1szt.(5,66 zł / 100ml brutto)28.29punktów
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych z filtrem UV 5000 ml Joanna
- Polecany do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Filtr przeciwsłoneczny chroni kolor
- Nadaje połysk i miękkość włosom
73,80 zł brutto/1szt.(1,48 zł / 100ml brutto)73.80punktów
Szampon tonujący kolor do włosów blond różowy 500 ml Joanna
- Neutralizuje żółty odcień włosów
- Nadanie różowego refleksu
- Wzmacnia i chroni włosy
- Efekt lśniących, zdrowych włosów
28,29 zł brutto/1szt.(5,66 zł / 100ml brutto)28.29punktów
Intensis Color szampon do włosów farbowanych 300 g Chantal
- Pielęgnacja włosów farbowanych
- Delikatne oczyszczenie i odżywienie
- Regenerujące wyciągi z winogron
- Nadanie blasku i gładkości
30,80 zł brutto/1szt.(10,27 zł / 100g brutto)30.80punktów
Beardburys Grey szampon do włosów siwych neutralizujący 1000 ml
- Neutralizuje niepożądane odcienie
- Do włosów siwych i szpakowatych
- Działa oczyszczająco na skórę głowy
- Nawilża i nadaje jedwabisty wygląd
Darmowa dostawa
161,90 zł brutto/1szt.(16,19 zł / 100ml brutto)161.90punktów
Beardburys Grey szampon do włosów siwych neutralizujący 100 ml
- Neutralizuje odcienie siwych włosów
- Dla włosów siwych i szpakowatych
- Nawilża i nadaje jedwabisty wygląd
- Działa oczyszczająco na skórę głowy
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Szampon Davines Essential Haircare MINU Refill rozświetlający do włosów farbowanych 500 ml
- Wzmacnia strukturę włosa i chroni kolor
- Dla włosów farbowanych
- Bez siarczanów i parabenów
- Opakowanie przyjazne środowisku
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MINU rozświetlający do włosów farbowanych 1000 ml
- Do włosów farbowanych
- Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- Nadaje długotrwały połysk
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 318,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Esla Lucent Color nawilżający do włosów farbowanych 250 ml
- Nawilża włosy koloryzowane
- Fermentowane ziarna zielonej kawy
- Działanie chelatujące
- Ułatwia rozczesywanie włosów
Darmowa dostawa
120,00 zł brutto/1szt.(48,00 zł / 100ml brutto)120punktów
System Bosley MD Revive zwiększający objętość do włosów farbowanych (szampon + odżywka + pianka bez spłukiwania)
- Stymuluje wzrost gęstszych włosów
- Chroni intensywność i blask koloru
- Naturalne blokery DHT hamują wypadanie
- Pobudza mikrokrążenie mieszków
Darmowa dostawa
92,00 zł brutto/1szt.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 77,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 199,00 zł brutto/1szt.-54%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 1000 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
Darmowa dostawa
124,02 zł brutto/1szt.(12,40 zł / 100ml brutto)124.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 145,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 145,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 300 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
59,42 zł brutto/1szt.(19,81 zł / 100ml brutto)59.42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 69,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 100 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
25,42 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 29,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Subrina Refresh Black neutralizujący refleksy włosów blond i rozjaśnianych 250 ml
- Neutralizuje żółte i mosiężne tony
- Czarne i fioletowe pigmenty w składzie
- Piękny platynowy odcień na dłużej
- Bezpieczna formuła bez siarczanów
61,90 zł brutto/1szt.(24,76 zł / 100ml brutto)61.90punktów
Szampon Subrina Refresh Black neutralizujący refleksy włosów blond i rozjaśnianych 25 ml
- Neutralizuje żółte i mosiężne tony
- Czarne i fioletowe pigmenty w składzie
- Piękny platynowy odcień na dłużej
- Bezpieczna formuła bez siarczanów
10,50 zł brutto/1szt.(42,00 zł / 100ml brutto)10.50punktów
Szampon Montibello Luxlight Supreme pH Protective do włosów rozjaśnianych 1000 ml
- Optymalizuje pH po rozjaśnianiu
- Formuła bez siarczanów, bogata piana
- Usuwa i neutralizuje metale z wody
- Naprawia wiązania Bond3 Force System
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(14,90 zł / 100ml brutto)
Szampon Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 250 ml
- Chroni i wydłuża intensywność koloru
- Formuła kwasowa domyka łuski
- Nawilża i wygładza włosy
- Zapobiega puszeniu i dodaje blasku
48,96 zł brutto/1szt.(19,58 zł / 100ml brutto)48.96punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 57,60 zł brutto/1szt.-15%































