Brocato

Brocato w LokiKoki.plO MARCE

Marka Brocato jest amerykańską linią wysokiej jakości produktów, służących do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Twórcą marki jest Sam Brocato, jeden z najbardziej uznanych fryzjerów na świecie. Rezultat jego pracy to seria eleganckich, wyrafinowanych produktów, będących odzwierciedleniem osobowości i wizerunku samego autora kolekcji.

Obok starannie wyselekcjonowanych, precyzyjnie dobranych składników, które są podstawą marki Brocato, na uwagę zasługuje nowoczesna stylistyka produktów: każdy rodzaj określony jest właściwą dla niego barwą, a same opakowania zachwycają elegancją i prostotą – w kolorach metalicznego srebra, opatrzone słowami, które stanowią myśl przewodnią marki Brocato - „be beautiful” („bądź piękna”).

Opracowując serię kosmetyczną, Sam Brocato dążył do eliminacji tego, co najbardziej przeszkadzało mu w produktach fryzjerskich: trudności spłukiwania kosmetyków z włosów oraz ich nierozpuszczalności w wodzie. Zdecydowanie utrudniało to mieszanie produktów i ich warstwowe stosowanie. Dlatego Sam Brocato opracował pięć podstawowych formuł, które odpowiadają jego oczekiwaniom: rozpuszczają się w wodzie, łatwo się spłukują i, co najważniejsze, są podatne na łączenie z innymi produktami, co umożliwia samodzielne tworzenie nowych kosmetyków o zupełnie odmiennych właściwościach. Dzięki temu każda klientka może przygotować produkt idealnie dopasowany do jej potrzeb. Oto klasyczna piątka Brocato:

  • Szampon Splassh Daily Shampoo
  • Szampon Peppermint Scrub Purifying Shampoo
  • Odżywka Saturation Leave-in Conditioner
  • Żel Holdon Styling Gel
  • Spray Powerfix Firm Holding Spray

Powyższe produkty stanowią uniwersalną grupę pielęgnacyjno – stylizującą, służącą do mycia, odżywiania, modelowania oraz utrwalenia wszystkich rodzajów włosów. To właśnie te produkty były pierwowzorem dla szerokiej gamy kosmetyków Brocato, której podstawową zasadą jest możliwość mieszania ze sobą wszystkich produktów (zobacz poniżej, jak łączyć ze sobą te produkty).
Polecamy grupy marki Brocato, które pomogą Ci podkreślić piękno Twoich włosów i oryginalny styl.


Cloud 9 Miracle Repair System

Linia Cloud 9 została stworzona z myślą o włosach zniszczonych, osłabionych zabiegami chemicznymi, wysoką temperaturą i innymi czynnikami zewnętrznymi, wymagających intensywnej odbudowy oraz ukojenia. Włosy są nawilżone, zregenerowane i odżywione, pełne blasku i witalności.


Vibracolor Fade Prevent

Głównym zadaniem produktów Vibracolor Fade Prevent jest przedłużenie efektów koloryzacji i ochrona pigmentu. Linia Vibracolor Fade Prevent zapewnia niebywałą trwałośc koloru, podkreśla go i nadaje włosom blask. Kosmetyki wzmacniają włosy i nadają im zdrowy wygląd. Zawartość filtrów UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.


Swell Volume

Seria produktów nadająca niespotykaną objętość i blask, przeznaczona dla włosów cienkich i delikatnych. Swell Volume pielęgnuje i wzmacnia włosy, nie obciążając ich. Włosy stają się pełne energii i wigoru, grubsze, mocne i zdrowe, po prostu piękne!


Stylizacja Brocato

Tworząc swoją markę profesjonalnych produktów fryzjerskich, Sam Brocato zadbał również o szeroki wybór kosmetyków stylizacyjnych. Dzięki obecności całej gamy produktów do zadań specjalnych w naszym sklepie, każda z Was może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Odkryj swoje niepowtarzalne „ja” z Brocato!


Idea całej gamy produktów Brocato oparta jest przekonaniu autora marki, który wierzy, że piękno włosów rozpoczyna się od właściwego cięcia i kończy się użyciem właściwych produktów. O ile uzyskanie doskonałej fryzury możliwe jest tylko w salonie fryzjerskim, profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów możesz dokonać samodzielnie we własnym domu. Jedyne czego potrzebujesz, to produkty Brocato, dostępne w naszym sklepie.


JAK ŁĄCZYĆ ZE SOBĄ PRODUKTY BROCATO...


Szampon Splassh Daily Shampoo

Opcje mieszania:

W celu uzyskania intensywnego nawilżenia i pielęgnacji
2 części Saturate Intensive Moisture Shampoo + 1 część szamponu Splassh Daily Shampoo

W celu bardziej intensywnego odżywienia włosów
- 250 ml szamponu Splassh Daily Shampoo + 45 ml odżywki Constructor Treatment

Szampon Peppermint Scrub Purifying Shampoo

Opcje mieszania:

Szampon dla osób uprawiających sport
- 3 części szamponu Peppermint Scrub Purifying Shampoo + 5 części szamponu Splassh Daily Shampoo

Odżywka Saturation Leave-in Conditioner

Opcje mieszania:

Utrwalenie - żel wzmacniający o różnym stopniu utrwalenia
Krem do modelowania
2 części odżywki Saturation Leave-In Conditioner + 1 część żelu Holdon Styling Gel

Żel do modelowania
1 część odżywki Saturation Leave-In Conditioner + 2 części żelu Holdon Styling Gel

Płyn do strzyżenia i regulacji porowatości włosa
- do każdej butelki z wodą w salonie 1 część odżywki Saturation Leave-In Conditioner + 7 części wody

Żel Holdon Styling Gel

Opcje mieszania:

W celu uzyskania miękkości i połysku
- 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część odżywki Detangle Spray

W celu uzyskania połysku i utrwalenia
- 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część serum Shine Drops

W celu wzmocnienia tekstury włosów
- 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część kremu Texture Crème

Spray Powerfix Firm Holding Spray

Opcje mieszania:

W celu uzyskania większego połysku
- 236 ml sprayu Powerfix Firm Holding Spray + 1/2 pojemności lakieru Glow Glisten Spray

W celu zapewnienia włosom utrwalenia i o połowę większej miękkości
- 1 część sprayu Powerfix Firm Holding Spray + 1 część sprayu Freefix Light Holding Spray
pixel