Suszarko-lokówki

( ilość produktów: 3 )
Dowiedz się więcej o suszarko-lokówkach  

Suszarko-lokówka

Chcesz każdego ranka wychodzić z domu z perfekcyjną fryzurą, jednocześnie nie poświęcając zbyt wiele czasu na jej stylizację? Jest na to sposób! Dobrej jakości suszarko-lokówka pozwoli Ci cieszyć się doskonale wyglądającymi włosami na co dzień. To urządzenie dwa w jednym, które łączy w sobie zalety suszarki i lokówki, umożliwiając modelowanie pasm w trakcie ich suszenia. Dzięki temu zarówno oszczędzisz czas, jak i zadbasz o kondycję swoich kosmyków, nie narażając ich na zbyt częste oddziaływanie wysokiej temperatury. Za pomocą suszarko-lokówki wygładzisz niesforne kosmyki, dodasz włosom objętości, a także zakręcisz romantyczne fale.

Czym wyróżniają się najlepsze suszarko-lokówki do włosów?

W asortymencie sklepu internetowego Loki Koki znajdziesz suszarko-lokówki renomowanych producentów specjalizujących się w akcesoriach do włosów i narzędziach do ich stylizacji. Stanowią one znakomitą alternatywę dla jednofunkcyjnych urządzeń. Jeśli stoisz przed koniecznością zakupu suszarki i lokówki zdecyduj się na opcję dwa w jednym. Wysokiej klasy suszarko-lokówka skutecznie wysuszy Twoje włosy, a także nada im kształtu bez obawy o ich kondycję. Będzie ona w stanie modelować włosy nawet w niskich temperaturach, co czyni ją rozwiązaniem idealnym dla posiadaczek delikatnych, cienkich kosmyków. Z powodzeniem można jej jednak używać także w pracy z ciężkimi, grubymi pasmami, jednak wtedy warto postawić na urządzenie o większej mocy. Najlepsze suszarko-lokówki mają moc nawet do 1200 W i są w stanie osiągnąć optymalną temperaturę w zaledwie 30 sekund.

Suszarko-lokówka obrotowa

Klasyczna suszarko-lokówka to urządzenie, które wyglądem przypomina standardową lokówkę, różni się jednak od niej końcówką. W miejscu grzałki znajduje się głowica o wyglądzie okrągłej szczotki do stylizowania włosów. Zależnie od modelu może mieć ona różną średnicę. Niektóre urządzenia mają możliwość wymiany tej końcówki, co pozwala dobrać jej rozmiar w zależności od potrzeb oraz typu włosów. Na rynku dostępne są także suszarko-lokówki obrotowe, których głowica kręci się wokół własnej osi, samodzielnie nawijając kosmyki, co jeszcze bardziej ułatwia i przyspiesza stylizację. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, wybrać odpowiednią temperaturę oraz kierunek obrotu głowicy. Następnie należy wydzielić z włosów niezbyt grube pasmo i przyłożyć jego końcówkę do szczotki. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku zostanie ono nawinięte, a w efekcie wysuszone i podkręcone.

Na co zwrócić uwagę kupując suszarko-lokówkę?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli suszarko-lokówek, różniących się między sobą nie tylko grubością wałka, ale także innymi parametrami. Dokonując zakupu, warto zwrócić uwagę na:

- liczbę nasadek - jeżeli suszarko-lokówka ma służyć Ci wyłącznie do podkręcania końcówek, to taka z jedną, dobrze dopasowaną nasadką w zupełności Ci wystarczy. Jednak jeśli urządzenia będzie używać więcej niż jedna osoba lub planujesz korzystać z niego przy tworzeniu różnych stylizacji dobrze, żeby była możliwość ich wymiany. Wielu producentów dołącza do zestawu przynajmniej trzy nasadki o różnej średnicy.

- regulacja temperatury i mocy nawiewu - możliwość regulacji temperatury to w nowoczesnych urządzeniach podstawa. Najczęściej jej skala zaczyna się od 100℃, a kończy na 200℃. Droższe modele pozwalają także na nawet pięciostopniową zmianę mocy nawiewu.

- moc - im większa moc suszarko-lokówki, tym szybciej wysuszysz włosy, a uzyskany skręt będzie bardziej wyrazisty i trwały. Waha się ona od 200 W do nawet 1300 W. Posiadaczki długich, grubych pasm powinny wybierać urządzenia o dużej mocy.

Suszarko-lokówka bezpieczna dla włosów

By maksymalnie wykorzystać możliwości suszarko-lokówki, a jednocześnie zabezpieczyć włosy przed możliwymi uszkodzeniami warto postawić na dobrej klasy urządzenie, którego dodatkowe funkcje i udogodnienia zadbają o ich zdrowie i piękny wygląd.

Jonizacja

Suszarko-lokówka z jonizacją to jedno z najbezpieczniejszych urządzeń do stylizacji włosów dostępnych na rynku. Wpływ ciepłego powietrza na ich kondycję jest maksymalnie ograniczony, a dodatkowo kosmyki nie puszą się ani nie elektryzują.

Chłodny nawiew

Nawet jeśli na co dzień ustawiasz swoją suszarko-lokówkę na najniższe możliwe temperatury warto, żeby urządzenie było wyposażone w funkcję chłodnego nadmuchu. Domknie on łuski włosowe, zabezpieczając kosmyki przed uszkodzeniami, a także wygładzając je i utrwalając skręt. 

Wzbogacona powłoka

Większość suszarko-lokówek posiada ceramiczną powłokę, jednak najbezpieczniejsze dla kondycji włosów będą te tytanowe lub turmalinowe. Równomiernie się one nagrzewają, a także wydzielają jony ujemne zapobiegające elektryzowaniu się włosów. 

    pixel