Półtrwałe farby do włosów
Ilość produktów: 319Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.61 fioletowy popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Permanent bezbarwny 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Mixtone niebieski 60 ml
- Arginina, Omega-9 i olej migdałowy
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Skład 90 % natury, bez amoniaku i MEA
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Mixtone czerwony 60 ml
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Wzmacnia czerwone i miedziane odcienie
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Skład 90 % natury, bez amoniaku i MEA
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Mixtone żółty 60 ml
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Neutralizuje niepożądane, ciepłe tony
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Skład 90 % natury, bez amoniaku i MEA
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 3.0 naturalny ciemny brąz 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.0 naturalny bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.3 złocisty bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.4 najjaśniejszy blond miedziany 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 6.54 ciemny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.77 bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.7 najjaśniejszy blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 4.41 miedziano-popielaty brąz 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 5.41 jasno miedziano - popielaty brąz 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 6.6 ciemny czerwony blond 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 8.43 jasny miedziano-złocisty blond 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 9.0 bardzo jasny blond 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 9.12 bardzo jasny popielato-fioletowy blond 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 10.11 intensywny popielaty platynowy blond 100ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 neutralny 100 ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Żel koloryzujący Artego You UP2 6F czerwień rubinu 100 ml
- 5 naturalnych olejów, bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów aż do 70 %
- Rozjaśnia naturalne włosy o 1-2 poziomy
- Idealny do tonowania i refleksów
53,90 zł brutto/1szt.(53,90 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 4.15 popielato-mahoniowy brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 3 ciemny brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oréal Professionnel Dia Color 4 brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 1 czarny 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 7.44 intensywny miedziany blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8 jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 6.60 głęboki czerwony ciemny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 4.45 miedziano-mahoniowy brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8.3 złocisty jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%































