New Essential Haircare
Ilość produktów: 89Szampon Davines Essential Haircare DEDE delikatny do częstego stosowania 1000 ml
- Do cienkich i wiotkich włosów
- Delikatnie oczyszcza
- Nawilża i wzmacnia bez obciążania
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 318,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Serum Davines Essential Haircare MELU regenerujące do rozdwajających się końcówek 150 ml
- Serum Davines Essential Haircare MELU regenerujące do rozdwajających się końcówek 150 ml
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 134,30 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 158,00 zł brutto/1szt.-15%
Krem Davines Essential Haircare LOVE przeciw puszeniu się włosów bez spłukiwania 150 ml
- Zapobiega puszeniu włosów
- Nie zostawia nieestetycznych śladów
- Krem bez spłukiwania
- Oliwa Minuta zmiękcza włosy
Darmowa dostawa
131,75 zł brutto/1szt.(87,83 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 120,70 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Essential Haircare MELU wzmacniająca do włosów łamliwych 250 ml
- Do włosów długich i łamliwych
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje nabłyszczenia
- Ekstrakt z nasion soczewicy odżywia
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Serum Davines Essential Haircare MINU do włosów farbowanych bez spłukiwania 150 ml
- Do włosów farbowanych
- Rozświetla włosy
- Przedłuża trwałość koloryzacji
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)134.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 120,70 zł/1szt.+11%Cena katalogowa: 158,01 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare DEDE do częstego stosowania szampon 250ml + odżywka 250ml
- Do cienkich i wiotkich włosów
- Wzmacnia i odbudowuje pasma
- Ułatwia rozczesywanie
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare VOLU zwiększający objętość szampon 250ml + mgiełka 250ml
- Dodaje objętości włosom
- Do włosów cienkich i wiotkich
- Ekstrakt z rzepy z Caprauny
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
221,00 zł brutto/1szt.236.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 204,00 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 260,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MELU wzmacniający szampon 250ml + odżywka 250ml
- Do włosów długich i łamliwych
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje nabłyszczenia
- Ekstrakt z nasion soczewicy odżywia
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MINU do włosów farbowanych szampon 250ml + maska 250ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
209,10 zł brutto/1szt.233.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 192,10 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 246,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MINU do włosów farbowanych szampon 250ml + odżywka 250ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare NOUNOU odbudowujący szampon 250ml + maska 250ml
- Głęboko odżywiająca, odbudowująca maska
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Z ekstraktem z pomidorów Fiaschetto
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
209,09 zł brutto/1szt.233.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 199,89 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 246,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare NOUNOU odbudowujący szampon 250ml + odżywka 250ml
- Wzmacniająca odżywka
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje jedwabistość i miękkość
Darmowa dostawa
200,59 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 191,39 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare LOVE wygładzający szampon 250ml + odżywka 250ml + krem 150ml
- Do włosów puszących się i niesfornych
- Wygładza i likwiduje efekt puszenia
- Nawilża i uelastycznia włosy
- Ułatwia prostowanie włosów
Darmowa dostawa
321,30 zł brutto/1szt.357punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 295,80 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 378,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare DEDE do częstego stosowania szampon 250ml + odżywka 250ml + mgiełka 250ml
- Do cienkich i wiotkich włosów
- Wzmacnia i odbudowuje pasma
- Ułatwia rozczesywanie
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
321,30 zł brutto/1szt.359.55punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 295,80 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 378,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MINU do włosów farbowanych szampon 250ml + maska 250ml + serum 150ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
329,80 zł brutto/1szt.368.05punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 304,30 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 388,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MOMO nawilżający szampon 250ml + odżywka 250ml + krem 150ml
- Głębokie nawilżenie włosów
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabisty wygląd
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
359,55 zł brutto/1szt.359.55punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 321,30 zł/1szt.+11%Cena katalogowa: 423,00 zł brutto/1szt.-15%
Pasta Davines Essential Haircare SOLU Sea Salt oczyszczająca do włosów i skóry głowy 250 ml
- Pasta peelingująca z solą morską
- Odświeża skórę głowy
- Usuwa pozostałości kosmetyków
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(53,72 zł / 100ml brutto)134.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 129,20 zł/1szt.+3%Cena katalogowa: 158,01 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines Essential Haircare LOVE CURL podkreślająca skręt 250 ml
- Do włosów falowanych i kręconych
- Intensywnie odżywia i nawilża
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie
- Nadaje włosom miękkość i połysk
Darmowa dostawa
131,75 zł brutto/1szt.(52,70 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 117,30 zł/1szt.+12%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon w kostce Davines Essential Haircare VOLU zwiększający objętość włosów 100 g
- Do włosów cienkich i wiotkich
- Zwiększa objętość i połysk włosów
- Kremowa piana nadaje miękkości
- Bez silikonów, siarczanów
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(102,00 zł / 100g brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,30 zł/1szt.+22%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon w kostce Davines Essential Haircare LOVE wygładzający do włosów puszących się 100 g
- Do włosów puszących się
- Delikatnie oczyszcza i dyscyplinuje
- Bez silikonów, siarczanów
- Kostka wystarcza na 30-40 myć
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(102,00 zł / 100g brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,30 zł/1szt.+22%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon w kostce Davines Essential Haircare DEDE do wszystkich rodzajów włosów 100 g
- Do cienkich i wiotkich włosów
- Łagodny, do codziennego stosowania
- Nawilża i wzmacnia bez obciążania
- Kostka na 30-40 myć
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(102,00 zł / 100g brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,30 zł/1szt.+22%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon w kostce Davines Essential Haircare MOMO nawilżający do włosów suchych 100 g
- Do włosów suchych i odwodnionych
- Intensywne nawilżenie włosów
- Tworzy odżywczą kremową pianę
- Kostka wystarcza na 30–40 myć
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(102,00 zł / 100g brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,30 zł/1szt.+22%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines LOVE wygładzający szampon w kostce 100g + odżywka 250ml
- Do puszących i niesfornych włosów
- Wygładza i likwiduje efekt puszenia
- Nawilża i uelastycznia włosy
- Ułatwia prostowanie włosów
Darmowa dostawa
192,10 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 178,50 zł/1szt.+7%Cena katalogowa: 226,00 zł brutto/1szt.-15%
Krem Davines Essential Haircare LOVE CURL do włosów falowanych i kręconych 150 ml
- Krem Davines Essential Haircare LOVE CURL do włosów falowanych i kręconych 150 ml
Darmowa dostawa
134,30 zł brutto/1szt.(89,53 zł / 100ml brutto)134.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 132,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 158,00 zł brutto/1szt.-15%
Serum Davines Essential Haircare LOVE wygładzające o działaniu termoochronnym do włosów puszących się 150 ml
- Wygładza i zapobiega puszeniu
- Ochrona termiczna do 230°C
- Ułatwia stylizację bez osadów
- Do włosów farbowanych i przesuszonych
Darmowa dostawa
131,75 zł brutto/1szt.(87,83 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 120,00 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MOMO Refill intensywnie nawilżający 500 ml
- Intensywne nawilżenie włosów
- Dla włosów suchych i zniszczonych
- Bez siarczanów i parabenów
- Opakowanie przyjazne środowisku
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,01 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MINU Refill rozświetlający do włosów farbowanych 500 ml
- Wzmacnia strukturę włosa i chroni kolor
- Dla włosów farbowanych
- Bez siarczanów i parabenów
- Opakowanie przyjazne środowisku
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare LOVE Refill wygładzający 500 ml
- Do włosów puszących się i niesfornych
- Pełna kontrola fryzury i ochrona puszena
- Opakowanie przyjazne środowisku
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,01 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MOMO intensywnie nawilżająca odżywka do włosów 2 x 250 ml
- Głębokie nawilżenie włosów
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje miękkość i jedwabisty wygląd
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
217,60 zł brutto/1szt.(87,04 zł / 100ml brutto)246.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 192,00 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 256,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare LOVE CURL podkreślająca skręt włosów odżywka 2 x 250 ml
- Do włosów falowanych i kręconych
- Podkreśla skręt i uelastycznia loki
- Zawiera ekstrakt z migdałów Noto
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
217,60 zł brutto/1szt.(87,04 zł / 100ml brutto)246.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 192,00 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 256,00 zł brutto/1szt.-15%































