Szampony bez SLS
Ilość produktów: 119Beardburys Grey szampon do włosów siwych neutralizujący 100 ml
- Neutralizuje odcienie siwych włosów
- Dla włosów siwych i szpakowatych
- Nawilża i nadaje jedwabisty wygląd
- Działa oczyszczająco na skórę głowy
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Beardburys Daily delikatny szampon do włosów do codziennego stosowania 100 ml
- Delikatny szampon do codziennego użytku
- Produkt przeznaczony dla mężczyzn
- Odpowiedni dla wrażliwej skóry głowy
- Nie zawiera sulfatów i parabenów
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Szampon Rica Naturica Curl do włosów falowanych i kręconych 250 ml
- Do falowanych i kręconych włosów
- Nadaje doskonałą definicję loków
- Intensywnie nawilża i uelastycznia
- Wegański, bez siarczanów, nie obciąża
Darmowa dostawa
96,90 zł brutto/1szt.(38,76 zł / 100ml brutto)96.90punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,64 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 114,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Rica Naturica Curl Modeling Co-Wash nawilżający do kręconych i falowanych, puszących się włosów 200 ml
- Do włosów kręconych, eliminuje puszenie
- Nawilża puszące się włosy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Naturalne kwasy delikatnie złuszczają
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(53,13 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 104,14 zł/1szt.+2%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Hair Expert Pro-Age upiększający do włosów i dojrzałej skóry głowy 280 ml
- Do wrażliwej skóry głowy
- Łagodne oczyszczanie skóry głowy
- Nawilża i ułatwia rozczesywanie
- Bez siarczanów
26,99 zł brutto/1szt.(9,64 zł / 100ml brutto)26.99punktów
Szampon Montibello Hop Sun Care Restorative oczyszczający do włosów po opalaniu 300 ml
- Usuwa sól, chlor i piasek
- Odbudowuje i intensywnie nawilża
- Chroni kolor przed promieniowaniem UVA
- Redukuje zielone odcienie
Promocja
58,57 zł brutto/1szt.(19,52 zł / 100ml brutto)58.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 68,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 68,90 zł brutto/1szt.-15%
Humektantowy szampon Happy CARE nawilżający do włosów suchych i podrażnionej skóry głowy 270 ml
- Głęboko nawilża włosy
- Delikatnie oczyszcza skórę głowy
- Wegańskie składniki w 95%
- Przywraca miękkość i blask
19,99 zł brutto/1szt.(7,40 zł / 100ml brutto)19.99punktów
Szampon Montibello Luxlight Supreme pH Protective do włosów rozjaśnianych 1000 ml
- Optymalizuje pH po rozjaśnianiu
- Formuła bez siarczanów, bogata piana
- Usuwa i neutralizuje metale z wody
- Naprawia wiązania Bond3 Force System
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(14,90 zł / 100ml brutto)
Szampon Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 250 ml
- Chroni i wydłuża intensywność koloru
- Formuła kwasowa domyka łuski
- Nawilża i wygładza włosy
- Zapobiega puszeniu i dodaje blasku
48,96 zł brutto/1szt.(19,58 zł / 100ml brutto)48.96punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 57,60 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Paul Mitchell Clean Beauty Scalp Therapy odświeżający włosy i skórę głowy 250 ml
- Delikatne oczyszczenie włosów
- Chłodząca ulga dla skóry głowy
- Formuła wegańska i bezglutenowa
- 87% składników pochodzenia naturalnego
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(58,00 zł / 100ml brutto)145punktów
Szampon Paul Mitchell Clean Beauty Anti-frizz wygładzający przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
- Niweluje puszenie i elektryzowanie
- Nawilża i wygładza włosy
- Formuła z olejem migdałowym
- Wegański skład, bez parabenów i glutenu
Darmowa dostawa
305,00 zł brutto/1szt.(30,50 zł / 100ml brutto)305punktów
Szampon Paul Mitchell Clean Beauty Blonde neutralizujący refleksy do włosów blond 1000 ml
- Fioletowy szampon dla blond włosów
- Delikatnie oczyszcza i nawilża
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Wegańska formuła z naturalnych składników
Darmowa dostawa
290,00 zł brutto/1szt.(29,00 zł / 100ml brutto)290punktów
Szampon Montibello HOP Copper Reflects podkreślający kolor do włosów w kolorze miedzi 300 ml
- Szampon Montibello HOP Copper Reflects podkreślający kolor do włosów w kolorze miedzi 300 ml
62,81 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.81punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 55,16 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Montibello HOP Sensitive o działaniu łagodzącym do wrażliwej skóry głowy szampon 300 ml + serum 75 ml
- Łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry
- Niacynamid i aloes nawilżają skórę
- Regeneruje naskórek i mikrobiom
- 97% natury dla wrażliwej skóry
Darmowa dostawa
207,32 zł brutto/1szt.220.07punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 198,78 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 243,90 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Montibello HOP Purifying Balance oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów szampon 300 ml + kuracja 200 ml
- Natychmiast usuwa widoczny łupież
- Sól morska skutecznie złuszcza skórę
- Przywraca równowagę mikrobiomu
- Zwiększa objętość włosów już od nasady
Darmowa dostawa
207,32 zł brutto/1szt.220.07punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 198,78 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 243,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila Pro Hair Support Deep Clean alkalizujący do włosów przed koloryzacją 950 ml
- Szampon alkalizujący do koloryzacji
- Dokładnie oczyszcza włosy
- Usuwa przepigmentowanie
- Przygotowuje włosy do koloryzacji
Darmowa dostawa
108,90 zł brutto/1szt.(11,46 zł / 100ml brutto)108.90punktów
Naturica Soothing Relief Shampoo szampon przeciwłupieżowy 50 ml RICA
- Właściwości antyseptyczne i kojące
- Zapobiega powstawaniu łupieżu
- Wchłania zanieczyszczenia ze skóry
- 96% składników naturalnych
27,20 zł brutto/1szt.(54,40 zł / 100ml brutto)27.20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,20 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 32,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 05 B_Blonde Green No Red neutralizujący czerwone i miedziane refleksy 1000 ml
- Neutralizuje ciepłe refleksy
- Zielone pigmenty przedłużają kolor
- Delikatnie myje i przywraca połysk
- Keratyna roślinna i wyciąg baobabu
Promocja
Darmowa dostawa
109,57 zł brutto/1szt.(10,96 zł / 100ml brutto)109.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 128,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 128,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 05 B_Blonde Ash Blue neutralizujący żółto-pomarańczowe refleksy 1000 ml
- Neutralizuje ciepłe refleksy
- Pigmenty przedłużają trwałość koloru
- Keratyna roślinna dyscyplinuje włosy
- Formuła wegańska
Promocja
Darmowa dostawa
109,57 zł brutto/1szt.(10,96 zł / 100ml brutto)109.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 128,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 128,90 zł brutto/1szt.-15%
Beardburys Densify szampon wzmacniający zagęszczający do włosów 330 ml
- Szampon wzmacniający włosy
- Z kofeiną, aloesem i miętą
- Pobudza mikrokrążenie, dotlenia komórki
- Zagęszcza włosy i hamuje ich wypadanie
74,89 zł brutto/1szt.(22,69 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Beardburys Grey szampon do włosów siwych neutralizujący 330 ml
- Neutralizujący szampon do włosów siwych
- Zawiera pigmenty neutralizujące odcienie
- Oczyszcza skórę głowy
- Nawilża i nadaje jedwabisty wygląd
74,89 zł brutto/1szt.(22,69 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Beardburys Daily delikatny szampon do włosów do codziennego stosowania 330 ml
- Do codziennego stosowania
- Dla wrażliwej skóry głowy
- Tymianek usuwa zanieczyszczenia
- Nie zawiera sulfatów i parabenów
74,89 zł brutto/1szt.(22,69 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Beardburys Fresh szampon odświeżający z tymiankiem do włosów 330 ml
- Szampon odświeżający z tymiankiem
- Uczucie odświeżenia skóry głowy
- Nadaje włosom miękkość i odżywienie
- Nie zawiera parabenów
74,89 zł brutto/1szt.(22,69 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Beardburys Daily delikatny szampon do włosów do codziennego stosowania 1000 ml
- Delikatny szampon do codziennego
- Odpowiedni dla wrażliwej skóry głowy
- Z tymiankiem oczyszcza i wzmacnia
- Bez sulfatów i parabenów
Darmowa dostawa
161,90 zł brutto/1szt.(16,19 zł / 100ml brutto)161.90punktów
Beardburys Densify szampon wzmacniający zagęszczający do włosów 100 ml
- Wzmacnia i zagęszcza włosy
- Hamuje wypadanie włosów
- Pobudza mikrokrążenie skóry głowy
- Zawiera kofeinę, aloes i miętę
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Beardburys Fresh szampon odświeżający z tymiankiem do włosów 100 ml
- Odświeża skórę głowy i włosy
- Wzmacnia cebulki i wspiera wzrost
- Nadaje włosom miękkość i odżywienie
- Bez parabenów
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Beardburys 3 in 1 szampon do pielęgnacji włosów i ciała do częstego stosowania 330 ml
- 3 w 1: szampon, odżywka, żel
- Do częstego stosowania
- Całościowa pielęgnacja włosów i ciała
- Dla męskiej pielęgnacji
74,89 zł brutto/1szt.(22,69 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Beardburys 3 in 1 szampon do pielęgnacji włosów i ciała do częstego stosowania 100 ml
- Szampon 3 w 1 do włosów i ciała
- Delikatny szampon, odżywka i żel
- Dla męskiej pielęgnacji
- Przeznaczony do częstego stosowania
34,90 zł brutto/1szt.(34,90 zł / 100ml brutto)34.90punktów
Beardburys Fresh szampon odświeżający z tyminakiem do włosów 1000 ml
- Szampon odświeżający dla mężczyzn
- Oczyszcza skórę głowy i włosy
- Wzmacnia cebulki i poprawia strukturę
- Nie zawiera parabenów, bezpieczny
Darmowa dostawa
161,90 zł brutto/1szt.(16,19 zł / 100ml brutto)161.90punktów






























