Szampony do włosów
Ilość produktów: 372Montibello Decode Zero ESSENTIAL Gentle Shampoo szampon naturalny 300 ml
- Naturalny szampon oczyszczający
- Chroni przed zanieczyszczeniami
- Nawilża, nadaje miękkości i połysku
- 86% naturalnych składników
Promocja
70,47 zł brutto/1szt.(23,49 zł / 100ml brutto)70.47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 82,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 82,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila BE ECO Pure Volume Shampoo Oczyszczanie i Objętość 250 ml
- Dokładne oczyszczenie włosów i skóry
- Zwiększenie objętości i uniesienie
- Mentol chłodzi i odświeża skórę
- Bez olejów mineralnych i parabenów
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Eliksir WS Academy delikatny szampon z ceramidami do włosów farbowanych 250 ml
- Odpowiedni do włosów osłabionych
- Łagodna formuła myjąca
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Kompleks aminokwasów i ceramidów
29,99 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Zestaw Davines Essential Haircare LOVE CURL podkreślający skręt włosów szampon 2 x 250 ml
- Do włosów falowanych i kręconych
- Podkreśla skręt i uelastycznia loki
- Zawiera ekstrakt z migdałów Noto
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
163,80 zł brutto/1szt.(65,52 zł / 100ml brutto)204punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.-10%Cena katalogowa: 216,00 zł brutto/1szt.-24%
Naturica Moisturizing Defense Shampoo szampon nawilżający do włosów normalnych i suchych 250 ml RICA
- 96% składników naturalnych
- Chroni kolor, nadaje miękkość i połysk
- Włosy stają się miękkie i nawilżone
- Filtry UVA/UVB dla ochrony włosów
Darmowa dostawa
96,90 zł brutto/1szt.(38,76 zł / 100ml brutto)96.90punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 95,20 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 114,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello Stop Yellow tonujący neutralizujący żółte odcienie blond 300 ml
- Wegański szampon neutralizujący
- Fioletowe pigmenty niwelują żółte odcienie
- Polecany do blondów na poziomie 7-10
- Nawilża, odżywia i dodaje blasku
Promocja
60,27 zł brutto/1szt.(20,09 zł / 100ml brutto)60.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 70,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila BE ECO SOS Nutrition Shampoo Regeneracja 250 ml
- Głębokie nawilżenie i odbudowa
- Zapobiega puszeniu i łamaniu włosów
- Wzmacnia i wygładza łuskę włosa
- Włosy zyskują zdrowy wygląd i blask
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Paul Mitchell TEA TREE Special orzeźwiający do włosów 1000 ml
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Wygładza, zmiękcza i odżywia włosy
- Zawiera ochładzający Tingle Complex
- Naturalne olejki z drzewa herbacianego
Darmowa dostawa
230,00 zł brutto/1szt.(23,00 zł / 100ml brutto)230punktów
Szampon Hair Code BANG oczyszczający do przetłuszczających się włosów 280 ml
- Oczyszcza i dodaje objętości
- Dla włosów z nadmiarem sebum
- Wegański skład, bez parabenów i glutenu
- Z pantenolem oczyszcza skórę głowy
25,99 zł brutto/1szt.(9,28 zł / 100ml brutto)25.99punktów
Szampon Hair Code OLO nawilżający do suchych i puszących się włosów 280 ml
- Nawilża i wygładza włosy
- Nadaje połysk i miękkość
- Dla suchej skóry głowy
- Zawiera kwasy omega 3 i 6
25,99 zł brutto/1szt.(9,28 zł / 100ml brutto)25.99punktów
Szampon Montibello HOP Full Volume nadający objętość do włosów cienkich 300 ml
- Nadaje objętość szczególnie cienkim włosom
- Uniesienie włosów i objętość u nasady
- Wzmacnia włókno i zwiększa gęstość włosów
- Wegańska formuła
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Smooth Hydration nawilżający do włosów suchych i puszących się 1000 ml
- Nawilża suche i puszące się włosy
- Ułatwia rozczesywanie
- Wegańska formuła z algami
- Zapewnia miękkość i blask pasm
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(11,48 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Blonde Glow rozświetlający neutralizujący refleksy do włosów blond i rozjaśnianych 300 ml
- Rozświetla włosy blond i rozjaśniane
- Neutralizuje niechciane refleksy
- Wzmacnia włosy i chroni
- Formuła wegańska, bez parabenów
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych 1000 ml
- Szampon do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża od wewnątrz
- Wegańska formuła
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(11,48 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych szampon 300 ml + odżywka 200 ml
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Kwas ferulowy chroni przed UV i słońcem
- Domyka łuski i nawilża od wewnątrz
- Wzmacniające witaminy z grupy B nabłyszczają
Darmowa dostawa
125,63 zł brutto/1szt.134.14punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 117,75 zł/1szt.+6%Cena katalogowa: 147,80 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines NaturalTech Energizing Superactive przeciw wypadaniu włosów szampon 250 ml + serum 100 ml
- Nadaje energetyzujący efekt świeżości
- Stymuluje ukrwienie skóry głowy
- Wzmacnia włosy skłonne do wypadania
- Bez parabenów i sulfatów
Darmowa dostawa
390,00 zł brutto/1szt.371.45punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 390,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 447,00 zł brutto/1szt.-13%
Szampon MKS Eco Kahm Smoothing wygładzający do wszystkich rodzajów włosów 296 ml
- Delikatnie oczyszcza włosy
- Można stosować codziennie
- Zapobiega puszeniu się włosów
- Nie zawiera siarczanów
20,00 zł brutto/1szt.(6,76 zł / 100ml brutto)20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 20,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-71%
Szampon MKS Eco Double Hop Men 2 w 1 oczyszczający do włosów i ciała 296 ml
- Szampon i żel pod prysznic dwa w jednym
- Delikatnie oczyszcza i wygładza
- Z olejkiem arganowym i konopnym
- Formuła pozbawiona siarczanów
21,00 zł brutto/1szt.(7,09 zł / 100ml brutto)21punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-70%
Szampon Pan Drwal Original do włosów 1000 ml
- Delikatne, skuteczne substancje myjące
- Usuwa codzienne zanieczyszczenia
- Poprawia kondycję włosów zniszczonych
- Nie przesusza włosów ani skóry głowy
Promocja
Darmowa dostawa
89,10 zł brutto/1szt.(8,91 zł / 100ml brutto)89.10punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 99,00 zł/1szt.-10%Cena katalogowa: 99,00 zł brutto/1szt.-10%
Szampon Pan Drwal Bulleit Bourbon do włosów 1000 ml
- Delikatne oczyszczanie
- Nie przesusza włosów, nie podrażnia
- Alantonina i pantenol łagodzą skórę
- Butelka 1000 mililitrów z pompką
Promocja
Darmowa dostawa
89,10 zł brutto/1szt.(8,91 zł / 100ml brutto)89.10punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 99,00 zł/1szt.-10%Cena katalogowa: 99,00 zł brutto/1szt.-10%
Szampon Pan Drwal Steam Punk do włosów 1000 ml
- Delikatne substancje myjące
- Usuwa codzienne zanieczyszczenia
- Nie przesusza włosów, nie podrażnia
- Z olejem kokosowym i macadamia
Promocja
Darmowa dostawa
89,10 zł brutto/1szt.(8,91 zł / 100ml brutto)89.10punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 99,00 zł/1szt.-10%Cena katalogowa: 99,00 zł brutto/1szt.-10%
Szampon Montibello Smart Touch Repair My Hair micelarny do włosów 1000 ml
- Delikatny szampon micelarny
- Nawilża i dogłębnie oczyszcza
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Kondycjonuje i chroni kolor włosów
Promocja
Darmowa dostawa
119,00 zł brutto/1szt.(11,90 zł / 100ml brutto)119punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 140,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 140,00 zł brutto/1szt.-15%
Montibello Decode Zero ESSENTIAL Gentle Shampoo szampon naturalny 1000 ml
- Naturalny szampon oczyszczający
- Chroni przed zanieczyszczeniami
- Nawilża, nadaje miękkości oraz połysku
- 86% naturalnych składników
Darmowa dostawa
162,00 zł brutto/1szt.(16,20 zł / 100ml brutto)162punktów
Szampon Davines Naturaltech Calming do wrażliwej skóry głowy 250 ml
- Do wrażliwej i uwrażliwionej skóry głowy
- Delikatnie oczyszcza skórę głowy
- Bogaty w fitoceutyki z borówki
- Bez parabenów i siarczanów
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Naturaltech Detoxifying Scrub rewitalizujący z peelingiem do skóry głowy i włosów 250 ml
- Delikatne środki naturalnego pochodzenia
- Drobinki peelingujące do skóry głowy
- Działanie przeciwutleniające na skórę
- Mikrokapsułki jojoba i cząsteczki silica
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Naturaltech Purifying przeciwłupieżowy do włosów i skóry głowy 250 ml
- Oczyszcza i detoksykuje skórę głowy
- Eliminuje drobnoustroje i łupież
- Redukuje łuszczenie i podrażnienia
- Pozostawia włosy i skórę głowy świeże
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Naturaltech Renewing przeciwstarzeniowy do włosów i skóry głowy 250 ml
- Delikatny szampon do skóry głowy
- Utrzymuje dobrą kondycję włosów
- Zawiera Kompleks Długowieczności
- Bez parabenów i siarczanów
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Naturaltech Replumping łagodnie myjący do włosów 250 ml
- Kremowa konsystencja
- Nie zmienia struktury włosa
- Nawilża i uelastycznia pasma
- Bogate w fiteocutyki ze śliwek
Darmowa dostawa
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 1000 ml
- Szampon do włosów farbowanych
- Przedłuża połysk i trwałość koloru
- Chroni, odżywia i odbudowuje włosy
- Produkt wegański
Promocja
Darmowa dostawa
94,27 zł brutto/1szt.(9,43 zł / 100ml brutto)94.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 110,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 110,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 46 Nourishing regenerujący z kwasem hialuronowym 1000 ml
- Maska odżywczo odbudowująca
- Z kwasem hialuronowym
- Głęboko odżywia skórę głowy
- Wzmacnia, wygładza i pogrubia włosy
Promocja
Darmowa dostawa
94,27 zł brutto/1szt.(9,43 zł / 100ml brutto)94.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 110,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 110,90 zł brutto/1szt.-15%































