Kosmetyki do włosów zniszczonych
Ilość produktów: 226Opuntia Oil Treatment wielofunkcyjny olejek do wszystkich rodzajów włosów 120 ml RICA
- Wielofunkcyjny olejek pielęgnacyjny
- Zawiera olejek z opuncji figowej
- Nawilża, odbudowuje i koi włosy
- Chroni przed wysoką temperaturą
Darmowa dostawa
166,60 zł brutto/1szt.(138,83 zł / 100ml brutto)166.60punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 163,20 zł/1szt.+2%Cena katalogowa: 196,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines The Circle Chronicles The Renaissance Circle odbudowująca do włosów zniszczonych 50 ml
- Do bardzo zniszczonych włosów
- Maska odbudowująca
- Intensywnie odżywia
- Nadaje miękkość i połysk
Wysyłka gratis
40,80 zł brutto/1szt.(81,60 zł / 100ml brutto)40.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 47,99 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines NaturalTech Nourishing Hair Building Pak odbudowująca do włosów 250 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Odbudowuje włókna i łuski włosa
- Chroni przed uszkodzeniami
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
Promocja
Darmowa dostawa
182,75 zł brutto/1szt.(73,10 zł / 100ml brutto)182.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 215,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 215,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines NaturalTech Nourishing Vegetarian Miracle do łamliwych włosów 250 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Głęboko nawilża i odżywia
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- Nadaje miękkość i blask
Darmowa dostawa
174,25 zł brutto/1szt.(69,70 zł / 100ml brutto)174.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 174,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 205,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines NaturalTech Nourishing delikatny do włosów 250 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Delikatnie oczyszcza i odżywia
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Przeciwdziała rozdwajaniu końcówek
Wysyłka gratis
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Montibello Decode Zero ESSENTIAL Clean Gentle Balm balsam do włosów 250 ml
- Naturalny balsam do spłukiwania
- Nadaje włosom miękkości
- Chroni przed zanieczyszczeniami
- Odbudowa, wzmocnienie i nawilżenie
Promocja
73,87 zł brutto/1szt.(29,55 zł / 100ml brutto)73.87punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 86,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 86,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila BE ECO SOS Nutrition Mask Regeneracja 900 ml
- Głębokie wzmocnienie włosów
- Wypełnienie ubytków w strukturze włosa
- Ułatwia rozczesywanie
- Zapobieganie puszeniu się włosów
118,90 zł brutto/1szt.(13,21 zł / 100ml brutto)118.90punktów
Maska Mila BE ECO SOS Nutrition Mask Regeneracja 250 ml
- Głębokie wzmocnienie włosów
- Wypełnienie ubytków w strukturze włosa
- Ułatwia rozczesywanie
- Zapobieganie puszeniu się włosów
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila BE ECO SOS Nutrition Shampoo Regeneracja 250 ml
- Głębokie nawilżenie i odbudowa
- Zapobiega puszeniu i łamaniu włosów
- Wzmacnia i wygładza łuskę włosa
- Włosy zyskują zdrowy wygląd i blask
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 46 Nourishing regenerujący z kwasem hialuronowym 1000 ml
- Maska odżywczo odbudowująca
- Z kwasem hialuronowym
- Głęboko odżywia skórę głowy
- Wzmacnia, wygładza i pogrubia włosy
110,90 zł brutto/1szt.(11,09 zł / 100ml brutto)110.90punktów
Odżywka Davines Naturaltech Replumping do włosów 150 ml
- Dla wszystkich typów włosów
- Nawilża i uelastycznia włosy
- Ułatwia rozczesywanie pasm
- Zawiera fitocutyki ze śliwek
Wysyłka gratis
106,25 zł brutto/1szt.(70,83 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Naturaltech Replumping łagodnie myjący do włosów 250 ml
- Kremowa konsystencja
- Nie zmienia struktury włosa
- Nawilża i uelastycznia pasma
- Bogate w fiteocutyki ze śliwek
Wysyłka gratis
106,25 zł brutto/1szt.(42,50 zł / 100ml brutto)106.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 106,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 125,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello Smart Touch Repair My Hair micelarny do włosów 1000 ml
- Delikatny szampon micelarny
- Nawilża i dogłębnie oczyszcza
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Kondycjonuje i chroni kolor włosów
Promocja
119,00 zł brutto/1szt.(11,90 zł / 100ml brutto)119punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 140,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 140,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Happy PEH proteinowy do włosów zniszczonych i przetłuszczających się szampon 270 ml + odżywka 270 ml
- Naprawia uszkodzenia i wzmacnia włosy
- Dodaje objętości i unosi od nasady
- Normalizuje sebum i odświeża skórę
- Zapach cytrusów, mięty i cedru
33,98 zł brutto/1szt.39.98punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,98 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 39,98 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw WS Academy odbudowujący z plexem do włosów po koloryzacji szampon 250 ml + maska 250 ml
- Zestaw WS Academy odbudowujący z plexem do włosów po koloryzacji szampon 250 ml + maska 250 ml
59,98 zł brutto/1szt.59.98punktów
Odżywka Mila Pro Rich Therapy 12 w 1 intensywnie odbudowująca z keratyną i cząstkami złota 150 ml
- Odżywia i odbudowuje włosy
- Intensywnie nawilża pasma
- Chroni przed wysoką temperaturą
- Wzmacnia i wygładza włosy
47,00 zł brutto/1szt.(31,33 zł / 100ml brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 43,43 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-22%
Maska MKS Eco Miracle Masque odbudowująca z olejem arganowym do wszystkich rodzajów włosów 207 ml
- Maska do włosów suchych
- Nawilża i odbudowuje włosy
- Odbudowuje suche i zniszczone włosy
- Wzmacnia strukturę włosa
31,00 zł brutto/1szt.(14,98 zł / 100ml brutto)31punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 31,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 99,00 zł brutto/1szt.-69%
Krem MKS Eco Endz odbudowujący z olejem arganowym na rozdwojone końcówki włosów 118 ml
- Krem do końcówek
- Uszczelnia i nawilża końcówki
- Wygładza i zapobiega puszeniu
- Wzmacnia strukturę włosa
22,00 zł brutto/1szt.(18,64 zł / 100ml brutto)22punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-68%
Serum nawilżające do wszystkich rodzajów włosów Emera 60 ml
- Lekka formuła z olejkiem CBD
- Zwiększa nawilżenie i połysk włosów
- Utrwala kolor włosów farbowanych
- Kosmetyk w 100% wegański
34,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 129,00 zł brutto/1szt.-74%
Serum Hair Expert Witalność i Blask 8 w 1 nabłyszczające z hydrolizowanym jedwabiem do włosów matowych 100 ml
- Włosy odzyskują blask i doskonały wygląd
- Nadaje połysk i rozświetla włosy
- Zmniejsza elektryzowanie i puszenie się
- Wygładza bez obciążenia pasm
24,99 zł brutto/1szt.(24,99 zł / 100ml brutto)24.99punktów
Maska Montibello HOP Ultra Repair intensywnie odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
- Intensywnie odbudowująca maska
- Odbudowuje suche i zniszczone włosy
- Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu
- Formuła z wegańskim kolagenem
Promocja
114,75 zł brutto/1szt.(22,95 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello HOP Ultra Repair intensywnie odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
- Intensywnie odbudowująca maska
- Odbudowuje suche i zniszczone włosy
- Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu
- Zawiera wegański kolagen i ceramidy
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Montibello HOP Ultra Repair Rinse intensywnie odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Wzmacnia włosy
- Zapobiega łamliwości
- Wegański kolagen odbudowuje włosy
Promocja
114,75 zł brutto/1szt.(15,30 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Montibello HOP Ultra Repair Rinse intensywnie odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Wzmacnia włosy
- Zapobiega łamliwości włosów
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Ultra Repair intensywnie odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych 300 ml
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Odbudowuje, wzmacnia i chroni
- Wegański kolagen i ceramidy
- Pasma miękkie, jedwabiste, wygładzone
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila Simply Nourish Latte odżywcza do włosów suchych i zniszczonych 950 ml
- Maska odżywcza do włosów zniszczonych
- Intensywnie nawilża i wzmacnia
- Ekstrakt z kawy arabskiej
- Mleczko migdałowe i bawełniane
76,90 zł brutto/1szt.(8,09 zł / 100ml brutto)76.90punktów
Maska Mila Simply Repair odbudowująca do włosów zniszczonych 950 ml
- Proteinowa maska odbudowująca
- Intensywnie wzmacnia włosy
- Zawiera hydrolizowane proteiny
- Zapobiega łamaniu włosów
76,90 zł brutto/1szt.(8,09 zł / 100ml brutto)76.90punktów
Masło Davines OI Hair Butter odżywcze do wszystkich rodzajów włosów 75 ml
- Zapobiega puszeniu się włosów
- Nadaje niezwykłą miękkość i połysk
- Daje natychmiastowe efekty
- Kremowa konsystencja
Promocja
Wysyłka gratis
58,65 zł brutto/1szt.(78,20 zł / 100ml brutto)58.65punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines OI Absolute Beautifying do włosów 75 ml
- Do wszystkich rodzajów włosów
- Miękkość, połysk i objętość
- Przyspiesza suszenie włosów
- Chroni przed wysoką temperaturą
Promocja
Wysyłka gratis
58,65 zł brutto/1szt.(78,20 zł / 100ml brutto)58.65punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines OI Absolute Beautifying do włosów 90 ml
- Kremowo-gładka konsystencja
- Nasycony odżywczym olejkiem roucou
- Utrzymuje miękkie i lśniące włosy
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Wysyłka gratis
58,65 zł brutto/1szt.(65,17 zł / 100ml brutto)58.65punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-15%































