Alfaparf Milano

Alfaparf w LokiKoki.plO MARCE

Alfaparf Milano to włoska marka, produkująca profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wizja marki oparta jest na nieustannych poszukiwaniach innowacyjnych technik i produktów, które pozwolą na osiągnięcie perfekcji oraz zwiększenie kreatywności w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów. Współpraca z Mahogany Hairdressing London, jednym z najbardziej prestiżowych zespołów fryzjerskich w Londynie, odzwierciedla doskonałość marki Alfaparf, oraz jest najlepszym dowodem na wyjątkowość i pomysłowość jej twórców.

Szeroka gama kosmetyków Alfaparf umożliwia precyzyjne dopasowanie produktów do potrzeb nawet najbardziej wymagających włosów. Niezależnie od celu, który chcemy osiągnąć, Alfaparf daje pewność, że każda z nas znajdzie produkty, które w pełni spełnią jej oczekiwania.

Alfaparf Milano podąża w kierunku przyszłości, dokładając wszelkich starań, by zawsze wyprzedzać trendy oraz wyznaczać je. Głównym celem marki jest wzniesienie sztuki fryzjerskiej ponad przeciętność.

Z całą pewnością nie jest to dziełem przypadku. Jak wskazuje nazwa marki, Alfaparf powstał i rozwija się w Mediolanie, mieście, w którym moda, piękno i kreatywność wyrażane są na najwyższym poziomie. Jest to główny punkt spotkań największych stylistów i projektantów świata. Wybitność Mediolanu i związanych z tym miejscem artystów wywodzi się z artystycznego dzidzictwa mistrzów włoskiej sztuki, przez co stanowi ciągłe wyzwanie i tym samym prowokuje do wyjątkowej twórczości oraz tworzenia niepowtarzalnych projektów. To właśnie ta unikalna atmosfera kreatywności oraz energia i witalność Mediolanu są inspiracją dla twórców marki Alfaparf Milano.Przedstawiamy linie kosmetyczne marki Alfaparf:


MIDOLLO DI BAMBOO

Kompleksowe rozwiązanie dla zniszczonych włosów

Seria kosmetyków intensywnie regenerujących do włosów zniszczonych i osłabionych czynnikami zewnętrznymi, stylizacją i róznego rodzaju zabiegami chemicznymi opartych na składnikach botanicznych.
Bio - rekonstrukcyjne działanie szpiku bambusa w połączeniu z mikroskopijnymi kompleksami oligoelementów i hydrolizowanych protein zapewnia całkowitą odbudowę struktury włosów.


S4U – STYLE FOR U

Nieskończone możliwości stlylizacji

S4U to efekt połączenia sił mediolańskiej firmy Alfaparf i zespołu profesjonalistów z Londynu. Kombinacja ta pozwoliła na wykorzystanie tego, co w tych dwóch miastach najbardziej ekscytujące - jakość i kreatywność stolicy mody Mediolanu, oraz awangardową twóczość i energię Londynu.
S4U to seria do stylizacji włosów, która umożliwia stworzenie nieskończonej ilości najróżniejszych fryzur i wyrażenie swojego stylu na wiele sposobów. Każdy produkt z serii S4U został stworzony z myślą o osiągnięciu precyzyjnie określonych efektów.


SEMI DI LINO DIAMANTE

Seria nadająca promienny blask Twoim włosom

Seria Semi Di Lno Diamante to nowy wymiar świetlistości Twoich włosów. Ekskluzywne połączenie unikalnego ekstraktu z lnu oraz połysku diamentów zapewnia niesłychany blask. Seria Semi Di Lino Diamante pozwoli Ci wydobyć piękno włosów. Nowoczesna technologia sprawi, że Twoje włosy zabłysną niczym diamenty.
W celu osiągnięcia najlepszych efektów stosuj jednocześnie linię pielęgnacyjną i stylizacyjną Semi Di Lino Diamante.


SEMI DI LINO DIAMANTE ANTI AGE

Seria produktów do włosów zmęczonych, pozbawionych blasku i mocy włosów

Słynna linia kosmetyczna Semi Di Lino Diamante, nadająca włosom promienny połysk, została wzbogacona o najnowszą technologię, która rewitalizuje włosy i dodaje im energii. Pożegnaj zmęczone, pozbawione witalności włosy!
Poznaj nową linię kosmetyków Alfaparf: Semi Di Lino Diamante Anti Age to eliksir wiecznej młodości Twoich włosów, który zapewni im kompletną odnowę i blask.
pixel