Subrina

Subrina w LokiKoki.plO MARCE

Początki historii marki kosmetycznej Subrina sięgają końca lat pięćdziesiątych. W 1958 roku na półkach sklepów w ówczesnej Jugosławii pojawia się innowacyjna odżywka do włosów Subrina, a sama marka zyskuje status kosmetycznego No. 1 na tutejszym rynku. Na przestrzeni lat marka Subrina coraz częściej utożsamiana jest z odżywką, a produkty z jej logo stają się najbardziej rozpoznawalnymi i najchętniej kupowanymi kosmetykami w zakresie regeneracji włosów.


Z czasem produkty Subrina pojawiają się również na rynkach Europy Zachodniej. Wysoka jakość kosmetyków Subrina, wykorzystanie nowoczesnej technologii, a także atrakcyjne ceny kosmetyków tworzą konkurencję dla dużych sieci markowych sklepów.


Na uwagę zasługuje również otwartość i kreatywność firmy, która daje możliwość usług typu one-stop service (stworzenie pomysłu na produkt, a także projekt jego opakowania i sprzedaż). Firma oferuje również doradztwo oraz usługi marketingowe.

Obecnie Subrina to uznana firma ze znacznym doświadczeniem, oferująca kompletną gamę profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Sukces marki opiera się na zbalansowanym połączeniu tradycji ze współczesną technologią. Zespół specjalistów Subrina dba o nieustanny rozwój produktów, czerpiąc inspiracje z młodzieńczej energii i świeżości. Celem marki jest nie tylko podążanie za trendami, ale przede wszystkim dopasowanie ich do oczekiwań klienta. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwala twórcom Subriny tak doskonale odzwierciedlać ich indywidualne potrzeby oraz przygotowywać precyzyjne rozwiązania dla wszystkich rodzajów włosów.

O nowoczesności marki świadczy również jej poszanowanie dla środowiska naturalnego. Subrina przywiązuje wiele uwagi do dbałości o otaczającą nas przyrodę, a działalność firmy jest zgodna z wymogami w sprawach środowiskowych.


Przedstawiamy linie kosmetyczne Subrina, dostępne w sklepie LokiKoki.pl:


Subrina Care

Linia Subrina Care to osiem grup produktów, stworzonych z myślą o pielęgnacji i rozwiązywaniu problemów wszystkich rodzajów włosów. Każda seria wzbogacona jest specjalnie dobrane składniki aktywne, dopasowane do rodzaju włosów. Łagodne substancje zawarte w szamponach Care oraz współczynnik pH, odpowiadajacy pH skóry, zapewniają delikatną pielęgnację oraz mają pozytywny wpływ na stan włosów i skóry głowy. Dzięki temu mogą być stosowane każdego dnia.

Odżywki, maski i toniki z linii Care stanowią idealne dopełnienie pielęgnacji Subrina. Zawierają wyselekcjonowane substancje o właściwościach ochronnych i wzmacniających oraz składniki aktywne, będące odpowiedzią na wszelkie problemy z włosami i skórą głowy. Produkty Subrina Care zapewniają zdrowe, miękkie i pełne blasku włosy.


Subrina Style

Subrina style to linia stylizacyjna, która pozwala tworzyć kreatywne fryzury, chroniąc włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Subrina Instyle to następujące grupy produktów:

Control
Żele oraz kremy modelujące - utrwalają, umożliwiając pełną kontrolę każdej fryzury

Flexible
Lotiony i pianki do włosów - zapewniają elastyczne modelowanie oraz ochronę przed wysoką temperaturą i promieniami słońca

Volume
Preparaty, których głównym zadaniem jest nadanie objętości włosom, stają się one mocne, pełne blasku i witalności

Curl
Pianki do włosów kręconych, dzięki którym Twoje loki będą bardziej elastyczne i sprężyste

Shine
Wosk, spraye i kremy o właściwościach nabłyszczających - zapewniają piękny połysk, a także nawilżenie i pielęgnację włosów

Finish
Lakiery do włosów - to skuteczne utwalenie i wykończenie fryzury oraz ochrona przed szkodliwym działaniem słońca
pixel