Wahl

Wahl w LokiKoki.plO MARCE

Amerykańska firma Wahl jest największym na świecie producentem elektrycznych maszynek do strzyżenia włosów z oddziałami w wielu krajach. Firma została założona w 1919 roku w Sterling, Illinois. To właśnie wtedy Leo J. Wahl wynalazł pierwszą elektromagnetyczną maszynkę, która dała początek firmie sygnowanej jego nazwiskiem. Firmie, która od samego początku podbijała rynek zastosowaniem najnowszych technologii, precyzją oraz najwyższą jakością. Dzięki tym cechom, niezmiennym od dziewięćdziesięciu lat, firma Wahl oferuje możliwie najlepsze rozwiązania zarówno dla profesjonalistów, jak i każdego z nas.

Doskonałość oraz innowacyjność produktów Wahl w błyskawiczny tempie przyniosła marce Wahl znaczną popularność: w roku 1920, fabryka Wahl zaopatrywała w maszynki do strzyżenia fryzjerów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Już w tych wczesnych latach działalności firmy Leo J. Wahl skoncentrował się na bezpośredniej współpracy z fryzjerami, dopasowując produkowane urządzenia do ich potrzeb. Dzięki sugestiom i uwagom profesjonalistów, marka Wahl mogła poprawić efektywność i praktyczność swoich maszynek. Po dzień dzisiejszy idea współtworzenia produktów wraz z profesjonalistami w dziedzinie fryzjerstwa zapewnia wysoki standard każdego urządzenia marki Wahl.

Obecnie produkty Wahl dostępne są w ponad 150 krajach na całym świecie. Choć wiele zmieniło się od roku 1919, firma przywiązuje uwagę do przeszłości. Dlatego główna siedziba Wahl niezmiennie znajduje się w miejscu, w którym została założona, a firma wciąż pielęgnuje najcenniejsze tradycje marki Wahl: innowacyjność oraz usługi na najwyższym poziomie, które nieustannie owocują uznaniem klientów.

A jednocześnie firma Wahl nieustannie rozwija się, wyznacza nowe trendy i dopasowuje do zmieniających się gustów i wymagań klientów.
Dowodem tego może być podjęcie przez Wahl współpracy z niemiecką firmą Moser, która posiada w swojej ofercie szeroką gamę maszynek do strzyżenia włosów, a także prostownic, lokówek oraz suszarek.

Obecny dyrektor firmy, Greg Wahl, przedstawia współczesną filozofię marki, centrum której stanowi WIZJA:

„Aby zachować pozycję lidera w dziedzinie pielęgnacji, musimy posiadać wizję. Wizję, która pozwoli nam na kontynuację ulepszania naszych produktów. Wizję, która umożliwi wprowadzenie na rynek nowych produktów, które w pełni sprostają oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Wizję, która zapewni nam innowacyjność i pozwoli wyprzedzić naszą konkurencję, oraz wizję, dzięki której będziemy mogli służyć pomocą, wsparciem i najwyższej jakości usługami naszym klientom. Posiadać wizję oznacza być czujnym na pojawiające się możliwości. Dzieląc się tą wizją, możemy tworzyć wyjątkowo jutro”.


Oferując Państwu produkty Wahl, jesteśmy przekonani, że powyższe słowa w pełni odzwierciedlają wyjątkowość tej marki.


Dowiedz się więcej o marce Moser!
pixel