Wyjątkowe promocje i prezenty od LokiKoki.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowe promocje i prezenty. Wszystkie świąteczne niespodzianki LokiKoki.pl możecie zobaczyć właśnie na tej stronie. Przez cały grudzień będziemy zaskakiwać Was nowymi promocjami, dlatego warto tutaj często zaglądać!WYJĄTKOWE PREZENTY DAVINES - KTÓRY WYBIERZESZ?

 

Aby otrzymać jeden z 3 prezentów Davines, należy złożyć zamówienie na kosmetyki Davines za minimum 135,00 zł. Następnie wystarczy poinformować nas, który prezent podoba się Państwu najbardziej, a my dostarczymy go Wam wraz z zamówieniem. Puder matujący, suchy szampon w sprayu czy maseczki do twarzy? Wierzymy, że każdy znajdzie tu najlepszy prezent dla siebie :)

 

 

PROMOCJA MONTIBELLO - LAKIER DO WŁOSÓW W PREZENCIE!

 

 

Drodzy Klienci! Dla wszystkich z Was, którzy zdecydują się na zakup produktów Montibello w sklepie LokiKoki.pl, przygotowaliśmy niespodziankę - mini lakier do włosów Montibello Finalfine Ultimate mocno utrwalający 75 ml.


Lakier Montibello - zapakowany w świąteczny, złoty kartonik - z pewnością będzie doskonałym upominkiem na Gwiazdkę. A sam spray to gadżet niezbędny w damskiej torebce - mini lakier Finalfine to mała, elegancka buteleczka, której zawartość uratuje naszą fryzurę w każdej sytuacji :)

 


Co zrobić, żeby otrzymać lakier Montibello? Zasady są proste:


1 x LAKIER FINALFINE 75 ML

prezent do każdego zamówienia z produktami Montibello - niezaleznie od ilości, niezależnie od wartości


2 x LAKIER FINALFINE 75 ML

do każdego zamówienia, w którym wartość produktów Montibello wynosi min. 129,00 zł, dajemy w prezencie 2 szt. lakieru


montibello


pixel