Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Subrina Permanent Colour 6.00 naturalny ciemny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.1 ciemny blond popielaty 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.00 intensywny naturalny średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.1 popielaty średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton High Cover Natural 7.0 naturalny blond 100 ml
- Zrównoważone i naturalne krycie
- Pokrywa od 0 do 70% siwych włosów
- Łączenie z oksydantem Milaqua 9%
- Personalizowanie koloru z odcieniem Classic
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.21 popielaty beżowy blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 7.31 blond złocisto-popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
33,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)33punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 28,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-45%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 9.1 bardzo jasny blond popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
Promocja
37,99 zł brutto/1szt.(75,98 zł / 100ml brutto)37.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 38,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-37%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 7.43 blond miedziano-złocisty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
41,00 zł brutto/1szt.(82,00 zł / 100ml brutto)41punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-32%
Farba Solfine Crema Color 6.11 (6B) korektor niebieski 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 6.3 (6D) ciemnozłoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.02 (7TN) jesienny beżowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.04 (7NR) naturalny miedziany średni blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.1 (7C) popielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.24 (7TR) orzechowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.3 (7D) średni złoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.40 (7R) intensywny miedziany blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.43 (7RD) złocisty miedziany blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.03 (8ND) kawa z mlekiem 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.1 (8C) jasnopopielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.2 (8T) jasna tabaka 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.24 (8TR) jasny cynamonowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.3 (8D) jasnozłoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.34 (8DR) miedziany jasnozłoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 9.03 (9ND) tiramisu 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 9.1 (9C) bardzo jasny popielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.0 ciemny blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.00 ciemny chłodny blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.01 ciemny delikatny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.1 ciemny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów































