Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Subrina Permanent Colour 6.54 ciemny blond czerwono złoty 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.8 ciemny blond matowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.76 średni blond palisander 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 11.7 specjalny blond brązowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 11.71 specjalny blond kamienny 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 11.8 specjalny blond matowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 6.54 chili ciemny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.6 purpurowy średni blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.75 koralowy średni blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.5 czerwony bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.54 chili bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.77 czekoladowy bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.71 kamienny najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.76 palisander bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.13 popielaty złocisty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.0 naturalny bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.3 złocisty bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.4 najjaśniejszy blond miedziany 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.77 bardzo jasny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.7 najjaśniejszy blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Solfine Crema Color 102 ultrarozjaśniający beżowy 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 10.11 głęboki popielaty bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
40,00 zł brutto/1szt.40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 52,61 zł brutto/1szt.-24%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 7.44 intensywny miedziany blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8 jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 6.60 głęboki czerwony ciemny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8.3 złocisty jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 9 bardzo jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 6.23 opalizująco-złocisty ciemny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 6.1 popielaty ciemny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8.31 złocisty-popielaty jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%































