Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Montibello Under 8.13 złoty popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.36 brązowy złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.32 jasny perłowy złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.43 jasny złoty miedziany blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.62 jasny perłowy brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 10.63 najjaśniejszy złoty brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Éclat 9.22 kwaśna rewitalizująca intensywny perłowy bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 9.45 kwaśna rewitalizująca miedziany czerwony bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.02 kwaśna rewitalizująca naturalny perłowy platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Subrina Senseo 6.54 czerwono złoty ciemny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.0 średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.5 intensywnie czerwony średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.6 intensywnie purpurowy średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.75 czerwono-brązowy średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 8.7 brązowy jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.5 intensywnie czerwony bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.54 czerwono złoty bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.77 intensywnie brązowy bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 10.0 najjaśniejszy blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 10.65 Mahoniowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 10.65 najjaśniejszy blond-mahoniowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.3 złocisty średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.73 brązowo złoty jasny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.8 matowy średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 11.03 naturalnie złocisty specjalny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.36 piaskowy średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.71 kamienny średni blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.77 czekoladowy średni blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.0 najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.4 ciemny blond meidziany 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów































