Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Artego It's Color XXL 6.7 ciemny blond tytoniu kuba 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7S piaskowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9S bardzo jasny piaskowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10S platynowy piaskowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds 77/43 czerwono-złoty intensywny średni blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals 8/07 naturalny brązowy jasny blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100ml brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-51%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds 8/34 jasny blond miedziany złoty 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
43,00 zł brutto/1szt.(71,67 zł / 100ml brutto)43punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 43,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-47%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals 9/81 bardzo jasny blond perłowo popielaty 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
42,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-48%
Farba Wella Illumina Color 10/93 bardzo, bardzo jasny blond grafitowy złoty 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 6/ ciemny blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 6/19 ciemny blond popielato-grafitowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 6/76 ciemny blond brązowo-fioletowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/ średni blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/35 średni złoto-fioletowy blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/81 średni perłowo-popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 8/ jasny blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 8/1 jasny popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 8/37 jasny blond złoto-brązowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 8/69 jasny blond opalizujaco-grafitowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 9/03 bardzo jasny blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
39,00 zł brutto/1szt.(65,00 zł / 100ml brutto)39punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Illumina Color 9/60 bardzo jasny fioletowo-naturalny blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Color Touch Vibrant Reds 7/43 czerwień tycjana 60 ml
- Bez amoniaku, z pielęgnującą keratyną
- Wielowymiarowy kolor i żywy połysk
- Trwałość do 24 myć i krycie siwizny
- Light2 Color: blask odbijający światło
32,00 zł brutto/1szt.(53,33 zł / 100ml brutto)32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 77,49 zł brutto/1szt.-59%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 7.3 złocisty blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 7.31 złocisto-popielaty blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
36,00 zł brutto/1szt.(72,00 zł / 100ml brutto)36punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 30,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 9.03 złocisty milkshake 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
40,00 zł brutto/1szt.(80,00 zł / 100ml brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.34 złocisto-miedziany ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
47,00 zł brutto/1szt.(78,33 zł / 100g brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-37%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.40 głęboko miedziany ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.11 głęboki popielaty ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
54,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100g brutto)54punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 7.1 popielaty blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
Promocja
47,99 zł brutto/1szt.(79,98 zł / 100g brutto)47.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-36%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 7.35 złocisto-mahoniowy blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%































