Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.13 popielato-złocisty jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
Promocja
47,99 zł brutto/1szt.(79,98 zł / 100g brutto)47.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-36%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.8 mokka ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
50,00 zł brutto/1szt.(83,33 zł / 100g brutto)50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-33%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9.13 popielato-złocisty bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9.2 opalizujący bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
54,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100g brutto)54punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 10.12 popielato-opalizujący bardzo, bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.12 popielato-opalizujący jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba Solfine Crema Color Pearl Ash 7.81 (7PC) popielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Nordic Natural 6.08 (6NN) nordycki naturalny ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Nordic Natural 7.08 (7NN) nordycki naturalny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Nordic Natural 8.08 (8NN) nordycki naturalny jasny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Nordic Natural 9.08 (9NN) nordycki naturalny bardzo jasny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Violet Pearl 9.78 (9PV) perłowo fioletowy bardzo jasny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color Violet Pearl 10.78 (10PV) perłowo-fioletowy platynowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.56 mahoniowy czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.72 brązowy fioletowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.80 naturalny matowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.08 jasny matowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.34 jasny złoty miedziany blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.40 jasny pomarańczowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.72 brązowy fioletowy jasny blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9.08 bardzo jasny matowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9.24 bardzo jasny fioletowy miedziany blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.08 jasny platynowy matowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.72 brązowy fioletowy platynowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.23 złoto-perłowy ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.3 złoty ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.34 miedziano-złoty ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.36 kasztanowy złoty ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.60 naturalny kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.61 popielato-kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów































