Farby do włosów chłodny blond
Ilość produktów: 135Farba Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals 6/1 ciemny blond popielaty 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals 8/1 popielaty jasny blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Illumina Color 10/1 bardzo bardzo jasny popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.20 głęboko opalizujący ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100g brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-47%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.1 popielaty jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
Promocja
47,99 zł brutto/1szt.(79,98 zł / 100g brutto)47.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-36%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba Montibello Denuee 8.2 perłowy jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 9.2 perłowy bardzo jasny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.2 perłowy jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 9.21 popielaty perłowy bardzo jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 10.12 perłowy popielaty platynowy blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.(49,87 zł / 100ml brutto)74.80punktów
Farba Montibello Éclat 9.22 kwaśna rewitalizująca intensywny perłowy bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.02 kwaśna rewitalizująca naturalny perłowy platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.13 popielaty złocisty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
















