Farby do włosów chłodny blond
Ilość produktów: 135Farba Subrina Permanent Colour 8.2 jasny blond perłowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 9.2 bardzo jasny blond perłowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.1 ciemny blond popielaty 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.2 perłowy średni blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.32 szampański jasny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.34 złocisty pomarańcz 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.1 popielaty jasny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 9.1 popielaty bardzo jasny blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 10.1 popielaty najjaśniejszy blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.6 fioletowy bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.65 mahoniowy bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.1 popielaty najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.2 perłowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.6 fioletowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.65 mahoniowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.13 popielaty złocisty najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.61 fioletowy popielaty najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.61 fioletowy popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Solfine Crema Color 6.1 (6C) ciemnopopielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Toner Mila Pro Blonde Brilliance 8.00 Sunset Bay do włosów 60 ml
- Neutralizuje żółte tony, nadaje blask
- Głęboko nawilża i odbudowuje pasma
- Żelowa konsystencja, działa w 20 minut
- Wegański toner, formuła bez amoniaku
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Zestaw Mila Pro Blonde Brilliance toner 8.00 Sunset Bay 60 ml + aktywator 1,5 % 5 vol 120 ml
- Neutralizuje żółte tony, nadaje blask
- Głęboko nawilża i odbudowuje pasma
- Żelowa konsystencja, działa w 20 minut
- Wegański toner, formuła bez amoniaku
62,81 zł brutto/1szt.(34,89 zł / 100ml brutto)66.79punktów
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 6.1 ciemny blond popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
41,00 zł brutto/1szt.(82,00 zł / 100ml brutto)41punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-32%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 10.1 b. bardzo jasny blond popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
36,00 zł brutto/1szt.(72,00 zł / 100ml brutto)36punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 30,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-41%
Farba Solfine Crema Color 7.2 (7T) tabaka 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.11 intensywny popielaty jasny blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.1 platynowy delikatny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.11 intensywny popielaty platynowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.1 super popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.11 super intensywny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów































