Maski do włosów
Ilość produktów: 142Maska tonująca Artego LOLA do włosów Blueberry 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Intensyfikuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Bez amoniaku i utleniaczy
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Maska Mila Pro Rich Therapy odbudowująca z keratyną i cząstkami złota do włosów zniszczonych 1000 ml
- Opatrunek dla zniszczonych włosów
- Wygładza i nadaje połysku
- Lekka konsystencja nie obciąża włosów
- Keratyna odbudowuje pasma
133,90 zł brutto/1szt.(13,39 zł / 100ml brutto)133.90punktów
Maska Mila Pro Rich Therapy odbudowująca z keratyną i cząstkami złota do włosów zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje zniszczone i osłabione włosy
- Wygładza, nabłyszcza i zapobiega puszeniu
- Lekka konsystencja nie obciąża włosów
- Intensywnie nawilża dzięki glicerynie
Promocja
59,42 zł brutto/1szt.(23,77 zł / 100ml brutto)59.42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 69,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila Simply Smooth wygładzająca przeciw puszeniu włosów 950 ml
- Wygładza włosy puszące się
- Formuła bogata w oleje nawilża
- Jedwabiście gładkie i miękkie włosy
- Chroni włosy delikatnym filmem
76,90 zł brutto/1szt.(8,09 zł / 100ml brutto)76.90punktów
Maska Mila Simply Color Protect chroniąca kolor do włosów farbowanych 950 ml
- Maska do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Formuła z witaminami C, E, A i F
- 100 % wegańska formuła
76,90 zł brutto/1szt.(8,09 zł / 100ml brutto)76.90punktów
Maska Mila Pro Hair Support Sour Closure zakwaszająca do włosów po koloryzacji 950 ml
- Maska zakwaszająca po koloryzacji
- Domyka łuskę, przedłuża trwałość koloru
- Wygładza, nawilża, zapobiega uszkodzeniom
- Wegańska formuła, zawiera masło Shea
108,90 zł brutto/1szt.(11,46 zł / 100ml brutto)108.90punktów
Easy Care T Dream Mask maska odbudowująca 150 ml Artego
- Maska odbudowująca włosy
- Intensywne działanie odżywcze
- Proteiny jedwabiu nawilżają włosy
- Silikony wypełniają ubytki włosów
74,89 zł brutto/1szt.(49,93 zł / 100ml brutto)74.89punktów
Naturica Repairing Deep Mask maska nawilżająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych 250 ml RICA
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- 96 procent składników naturalnych
- Wzbogacona witaminą E i ceramidami
- Wzmacnia i chroni włosy
130,05 zł brutto/1szt.(52,02 zł / 100ml brutto)130.05punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,50 zł/1szt.+2%Cena katalogowa: 153,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello Decode Zero HYDRA POWER nawilżająco rewitalizująca do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
- Nawilża i utrzymuje wilgoć
- Redukuje puszenie i wygładza włosy
- Nadaje elastyczność i sprężystość
- Zawiera 96% składników naturalnych
Promocja
137,70 zł brutto/1szt.(27,54 zł / 100ml brutto)137.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 162,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 162,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello Decode Zero PROTEIN FORCE wzmacniająco odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
- Proteinowa, odbudowująca maska
- Intensywnie wzmacnia i odbudowuje
- Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu końcówek
- Zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego
Promocja
137,70 zł brutto/1szt.(27,54 zł / 100ml brutto)137.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 162,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 162,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello Decode Zero HYDRA POWER nawilżająco rewitalizująca do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
- Nawilża i zatrzymuje nawilżenie
- Intensywnie rewitalizuje włosy
- Redukuje puszenie i elektryzowanie
- Włosy są jedwabiste i błyszczące
Promocja
88,32 zł brutto/1szt.(35,33 zł / 100ml brutto)88.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-4%Cena katalogowa: 103,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello Decode Zero PROTEIN FORCE wzmacniająco odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
- Proteinowa maska odbudowująca włosy
- Intensywnie wzmacnia i odbudowuje
- 96% składników pochodzenia naturalnego
- Wzbogacona kompleksem aminokwasów
Promocja
88,32 zł brutto/1szt.(35,33 zł / 100ml brutto)88.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-4%Cena katalogowa: 103,90 zł brutto/1szt.-15%
Cromearth Burnt Umber Mask maska pigmentacyjna do jasnego i ciemnego brązu 250 ml RICA
- Ożywia i rozświetla kolor
- Odbudowuje strukturę włosów
- Naturalne pigmenty i keratyna
- Bez amoniaku i parabenów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Choco 200 ml
- Maska tonująca Artego LOLA Choco
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Cromearth Yellow Ocher Mask maska pigmentacyjna do bardzo jasnych blondów 250 ml RICA
- Rozświetla bardzo jasny blond
- Rozjaśnia pasemka
- Odbudowuje strukturę włosów
- Bez amoniaku i silikonów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila BE ECO Superb Blond neutralizująca żółte refleksy 900 ml
- Neutralizuje niechciane żółte tony
- Tonuje i ochładza kolor włosów
- Nawilża i chroni intensywność koloru
- Zapobiega puszeniu i łamaniu
118,90 zł brutto/1szt.(13,21 zł / 100ml brutto)118.90punktów
Easy Care T Balance maska do włosów przetłuszczających się 150 ml Artego
- Do włosów przetłuszczających się
- Przywraca równowagę skórze głowy
- Odświeża i oczyszcza skórę głowy
- Nie zawiera parabenów
75,90 zł brutto/1szt.(50,60 zł / 100ml brutto)75.90punktów
Cromearth Neutral Mask maska neutralna 250 ml RICA
- Neutralna maska odbudowująca
- Keratyna roślinna (soja, pszenica)
- Chroni kolor, dodaje połysku włosom
- Rozjaśnia inne odcienie maski
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Caramel 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni
- Wyrazisty i długotrwały kolor
- Bez silikonów i parabenów
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Kuracja Paul Mitchell Clean Beauty Color Depositing Treatment Cayenne odświeżająca i nadająca kolor do włosów 150 ml
- Odświeża i przedłuża kolor
- Granat i olejek z ogórecznika
- Nadaje połysk i zdrowy wygląd
- Wegański skład, bez parabenów i glutenu
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Kuracja Paul Mitchell Clean Beauty Color Depositing Treatment Cocoa odświeżająca i nadająca kolor do włosów 150 ml
- Odświeża i chroni kolor
- Ekstrakt z granatu przedłuża efekty
- Olej z ogórecznika odżywia włosy
- Wegańska formuła bez glutenu
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Naturica Moisturizing Defense Mask odżywcza maska nawilżająca 250 ml RICA
- Głęboko odżywia i nawilża włosy
- 96% składników naturalnych bez SLS/SLES
- Działa antyoksydacyjnie i wygładza
- Zapobiega blaknięciu koloru
130,05 zł brutto/1szt.(52,02 zł / 100ml brutto)130.05punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,50 zł/1szt.+2%Cena katalogowa: 153,00 zł brutto/1szt.-15%
Gold Oil Essence Amber & Argan maska bursztynowo - arganowa 200 ml Montibello
- Silne odżywienie i odbudowa
- Zdrowsze, gładsze i lśniące włosy
- Zawiera olejek arganowy
- Do wszystkich typów włosów
Promocja
75,57 zł brutto/1szt.(37,79 zł / 100ml brutto)75.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 88,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 88,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines The Circle Chronicles The Restless Circle do włosów łamliwych 50 ml
- Niewidzialna maska do włosów
- Chroni przed łamaniem mechanicznym
- Nadaje objętość i elastyczność
- Do włosów osłabionych i łamliwych
Wysyłka gratis
40,80 zł brutto/1szt.(81,60 zł / 100ml brutto)40.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 47,99 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Coral 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Pigmenty gwarantują długotrwały kolor
- Bez silikonów, parabenów, amoniaku
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Blueberry 20ml
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Do 94% składników naturalnych
16,90 zł brutto/1szt.(84,50 zł / 100ml brutto)16.90punktów
Maska Montibello HOP Smooth Hydration głęboko nawilżająca do włosów suchych i puszących się 500 ml
- Intensywnie nawilża suche włosy
- Zatrzymuje wilgoć we włóknach
- Chroni przed puszeniem
- Wegańska formuła
Promocja
114,75 zł brutto/1szt.(22,95 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello HOP Smooth Hydration głęboko nawilżająca do włosów suchych i puszących się 200 ml
- Maska nawilżająca do włosów suchych
- Zatrzymuje nawilżenie wewnątrz włosa
- Chroni przed puszeniem
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello HOP Blonde Glow rozświetlająca neutralizująca refleksy do włosów blond i rozjaśnianych 500 ml
- Neutralizuje niechciane refleksy
- Wzmacnia i wypełnia włókno włosa
- Chroni przed oksydacją i blaknięciem
- Wegańska formuła, 97% naturalnych
Promocja
114,75 zł brutto/1szt.(22,95 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello HOP Blonde Glow rozświetlająca neutralizująca refleksy do włosów blond i rozjaśnianych 200 ml
- Maska do włosów rozjaśnianych
- Neutralizuje niechciane refleksy
- Wzmacnia włókna oraz chroni włosy
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%































