Maski do włosów
Ilość produktów: 142Cromearth Red Lava Mask maska pigmentacyjna do głębokich czerwieni 250 ml RICA
- Tworzy i wzmacnia czerwone refleksy
- Odbudowuje strukturę, zwiększa połysk
- Keratyna roślinna z soi i pszenicy
- Kosmetyk nie zawiera silikonów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Cromearth Red Ocher Mask maska pigmentacyjna do miedzianych blondów 250 ml RICA
- Maska wzmacnia kolor miedziany blond
- Zawiera naturalne pigmenty i keratynę
- Odbudowuje, rozświetla, zwiększa połysk
- Bez amoniaku, parabenów i silikonów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Cromearth Terra Cotta Mask maska pigmentacyjna do miodowych blondów 250 ml RICA
- Formuła o kwasowym pH
- 100% naturalne pigmenty
- Ożywia kolor miodowy blond
- Bez amoniaku, parabenów i silikonów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Cromearth Earth Moon Mask maska neutralizująca żółte refleksy 250 ml RICA
- Neutralizuje żółte refleksy
- Ochładza zbyt ciepłe blondy
- Odbudowuje wewnętrzną strukturę
- Bez amoniaku i silikonów
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska wygładzająca do włosów suchych i zniszczonych z jedwabiem 500 g Joanna
- Hydrolizowane proteiny jedwabiu
- Zapewnia głębokie nawilżenie
- Tworzy ochronny filtr włosów
- Ułatwia rozczesywanie i wygładza
25,83 zł brutto/1szt.(5,17 zł / 100g brutto)25.83punktów
Maska odbudowująca z keratyną 500 g Joanna
- Do włosów osłabionych i łamliwych
- Intensywnie odbudowuje włókna
- Keratyna odbudowuje i wzmacnia
- Ułatwia rozczesywanie
25,83 zł brutto/1szt.(5,17 zł / 100g brutto)25.83punktów
Maska Davines Essential Haircare LOVE CURL podkreślająca skręt 250 ml
- Do włosów falowanych i kręconych
- Intensywnie odżywia i nawilża
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie
- Nadaje włosom miękkość i połysk
Wysyłka gratis
131,75 zł brutto/1szt.(52,70 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 117,30 zł/1szt.+12%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Chantal Intensis Intensive Care w sprayu 20 w 1 do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
- Natychmiastowa regeneracja, efekt 20w1
- Keratyna odbudowuje ubytki we włosach
- Olej z migdałów nadaje sprężystości
- Lekka formuła kosmetyku bez spłukiwania
44,80 zł brutto/1szt.(22,40 zł / 100ml brutto)44.80punktów
Maska Davines Essential Haircare LOVE CURL podkreślająca skręt 1000 ml
- Do włosów falowanych i kręconych
- Intensywnie odżywia i nawilża
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
406,30 zł brutto/1szt.(40,63 zł / 100ml brutto)406.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 406,30 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 478,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines Essential Haircare NOUNOU intensywnie odbudowująca 1000 ml
- Odbudowuje zniszczone włosy
- Do włosów suchych i po zabiegach
- Ekstrakt z pomidorów z witaminą C
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
406,30 zł brutto/1szt.(40,63 zł / 100ml brutto)406.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 408,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 478,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Rica Cromaearth Blue Marine neutralizująca pomarańczowe refleksy 250 ml
- Neutralizuje pomarańczowe refleksy
- Do włosów od ciemnego blondu po brąz
- Głęboko odżywia i odbudowuje włosy
- Rozświetla odcień i dodaje blasku
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska koloryzująca Rica Cromaearth Pink pastelowy róż do włosów farbowanych i naturalnych 250 ml
- Nadaje refleksy w odcieniach różu
- Do włosów farbowanych i naturalnych
- Odbudowuje strukturę włosa
- Zapewnia ekstremalne odżywienie
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Rica Naturica intensywnie nawilżająca z termoochroną do włosów suchych 150 ml
- Do włosów suchych i matowych
- Intensywne nawilżenie i odżywienie
- Ochrona przed wysoką temperaturą
- Nadaje miękkość i połysk
Darmowa dostawa
140,25 zł brutto/1szt.(93,50 zł / 100ml brutto)140.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 137,70 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 165,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Rica Naturica intensywnie odbudowująca do włosów normalnych i suchych 150 ml
- Intensywne działanie odbudowujące
- Do włosów normalnych i suchych
- Oleje z opuncji, pistacji i oliwek
- Przywraca siłę i elastyczność włosom
Darmowa dostawa
140,25 zł brutto/1szt.(93,50 zł / 100ml brutto)140.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 137,70 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 165,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska modelująca Rica Naturica Modeling intensywnie odbudowująca do włosów kręconych i falowanych 150 ml
- Do włosów kręconych i falowanych
- Tworzy niewidoczny film na włosach
- Silnie nawilżacą manna sycylijska
- Bezpieczna dla koloru włosów
136,00 zł brutto/1szt.(90,67 zł / 100ml brutto)136punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 133,45 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 160,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Hair Expert Pro-Age upiększająca do włosów i dojrzałej skóry głowy 200 ml
- Dla włosów i dojrzałej skóry głowy
- Skondensowany koktajl odżywczy
- Wzmacnia ekstraktem liściokwiatu
- Z olejem brazylijskim i kameliowym
26,99 zł brutto/1szt.(13,50 zł / 100ml brutto)26.99punktów
Maska Montibello Hop Sun Care Restorative intensywnie odbudowująca do włosów po opalaniu 200 ml
- Intensywna odbudowa po opalaniu
- Wzmacnia włókno włosa
- Nawilża i nadaje jedwabisty blask
- Gładkie i łatwe do rozczesania pasma
Promocja
67,07 zł brutto/1szt.(33,54 zł / 100ml brutto)67.07punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 78,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 78,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Esla Lucent Color nawilżająca do włosów farbowanych 500 ml
- Do włosów farbowanych
- Maska nawilżająca
- Jedwabiście miękkie i lśniące
- Z fermentowanymi ziarnami zielonej kawy
Darmowa dostawa
233,00 zł brutto/1szt.(46,60 zł / 100ml brutto)233punktów
Maska Esla Hydra Special nawilżająca do włosów normalnych, suchych i łamliwych 250 ml
- Nadaje natychmiastowe nawilżenie
- Pozostawia włosy miękkie i odżywione
- Włosy odzyskują miękkość i zdrowy połysk
- Zawiera fitokompleks oraz masło shea
Darmowa dostawa
140,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)140punktów
Maska Artego Rain Dance Oasis odbudowująca do włosów suchych, matowych i łamliwych 500 ml
- Intensywnie odbudowuje i wzmacnia
- Zatrzymuje wodę i głęboko nawilża
- Zwiększa objętość i sprężystość
- Chroni przed wysuszeniem i łamaniem
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(29,80 zł / 100ml brutto)149punktów
Maska Artego Rain Dance Oasis odbudowująca do włosów suchych, matowych i łamliwych 250 ml
- Intensywnie odbudowuje i wzmacnia
- Zatrzymuje wodę i głęboko nawilża
- Zwiększa objętość i sprężystość
- Chroni przed wysuszeniem i łamaniem
99,90 zł brutto/1szt.(39,96 zł / 100ml brutto)99.90punktów
Maska Subrina Care Salon odbudowująca wygładzająca do włosów 1000 ml
- Gwarantuje intensywną odbudowę
- Głębokie nawilżenie i wygładzenie
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Natychmiastowy połysk i lepsza tekstura
113,00 zł brutto/1szt.(11,30 zł / 100ml brutto)113punktów
Maska Montibello Luxlight Supreme Acidic pH zakwaszająca do włosów rozjaśnianych 450 ml
- Kwaśne pH domyka łuski włosa
- Głęboka odbudowa i nawilżenie
- Chroniona przed osadzaniem metali
- 3x większa odporność włosów na łamanie
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(33,11 zł / 100ml brutto)
Zestaw maska Montibello Luxlight Supreme Acidic pH zakwaszająca do włosów rozjaśnianych 450 ml z pompką
- Kwaśne pH domyka łuski włosa
- Głęboka odbudowa i nawilżenie
- Chroniona przed osadzaniem metali
- 3x większa odporność włosów na łamanie
Nowość
Darmowa dostawa
153,99 zł brutto/1szt.(34,22 zł / 100ml brutto)
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Orchid 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Wyrazisty, długotrwały nasycony kolor
- Bez silikonów i parabenów
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Zestaw Davines OI masło odżywcze do wszystkich rodzajów włosów 2 x 250 ml
- Dyscyplinuje i zapobiega puszeniu
- Nadaje włosom miękkość i połysk
- Natychmiastowe efekty kosmetyczne
- Zawiera olejek roucou z Amazonii
Darmowa dostawa
314,50 zł brutto/1szt.(125,80 zł / 100ml brutto)329.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 277,50 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 370,00 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Almond 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94% składników naturalnych
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Maska Mila BE ECO Superb Blond neutralizująca żółte refleksy 250 ml
- Neutralizuje niechciane żółte tony
- Nawilża i chroni kolor włosów
- Zapobiega puszeniu i łamaniu
- Odbudowuje włosy po rozjaśnianiu
49,21 zł brutto/1szt.(19,68 zł / 100ml brutto)49.21punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 57,90 zł brutto/1szt.-15%
Kuracja Paul Mitchell Clean Beauty Color Depositing Treatment Cinnamon odświeżająca i nadająca kolor do włosów 150 ml
- Do włosów farbowanych
- Odświeża i przedłuża kolor
- Z granatem i olejkiem ogórecznika
- Nadaje połysk i odżywia włosy
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Easy Care T Clarity maska przeciwłupieżowa 150 ml Artego
- Zabieg oczyszczającyi przeciwłupieżowy
- Przywraca równowagę skóry głowy
- Zmniejsza swędzenie i zaczerwienienie
- Łączy fitoterapię z aromaterapią
74,89 zł brutto/1szt.(49,93 zł / 100ml brutto)74.89punktów































