Maski do włosów
Ilość produktów: 142Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Scarlet 200 ml
- Maska tonująca i pielęgnująca
- Wzmacnia i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Sun 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
65,90 zł brutto/1szt.(32,95 zł / 100ml brutto)65.90punktów
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Almond 20ml
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Do 94% składników naturalnych
16,90 zł brutto/1szt.(84,50 zł / 100ml brutto)16.90punktów
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Sun 20ml
- Zwiększa intensywność koloru włosów
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Prosta i szybka w użyciu
16,90 zł brutto/1szt.(84,50 zł / 100ml brutto)16.90punktów
Subrina Care Salon maska oczyszczająca do włosów 1000 ml
- Do włosów wymagających odbudowy
- Odbudowuje, rewitalizuje i odżywia
- Włosy oczyszczone i gładkie
- Zmiękcza i przywraca witalność
120,00 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)120punktów
Subrina Care Scalp Detox maska oczyszczająca do włosów 150 ml
- Oczyszcza skórę głowy
- Lekka formuła wygładza włosy
- Nawilża i odbudowuje strukturę
- Ułatwia rozczesywanie i zabezpiecza
54,89 zł brutto/1szt.(36,59 zł / 100ml brutto)54.89punktów
Subrina Care Colour Silver maska do włosów blond 150 ml
- Niweluje niepożądane żółte tony
- Uwypukla platynowe refleksy
- Głęboko odżywia i odbudowuje włosy
- Przedłuża efekty koloryzacji
59,90 zł brutto/1szt.(39,93 zł / 100ml brutto)59.90punktów
Maska Subrina Refresh Colour Warm Brown odświeżająca kolor ciepły brąz 150 ml
- Tymczasowe pigmenty odświeżające kolor
- Ciepły czekoladowy odcień Warm Brown
- Nawilża i redukuje puszenie włosów
- Efekt znika po 3-5 myciach
90,90 zł brutto/1szt.(60,60 zł / 100ml brutto)90.90punktów
Maska Subrina Salon Expert Colour Lock do włosów farbowanych 450 ml
- Niskie pH utrwala i blokuje kolor
- Zapobiega wypłukiwaniu i matowieniu
- Do każdego odcienia, od blondu po czerń
- Jedwabista konsystencja bez obciążania
Nowość
117,00 zł brutto/1szt.(23,40 zł / 100ml brutto)107punktów
Maska Inebrya Blondesse No Yellow neutralizująca żółte refleksy do włosów blond 1000 ml
- Maska Inebrya Blondesse No Yellow neutralizująca żółte refleksy do włosów blond 1000 ml
60,90 zł brutto/1szt.(6,09 zł / 100ml brutto)60.90punktów
Maska Davines Essential Haircare MINU odbudowująca do włosów farbowanych 1000 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje blasku i odżywienia
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
406,30 zł brutto/1szt.(40,63 zł / 100ml brutto)406.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 406,30 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 478,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Esla Frizz Dominator wygładzająca do włosów puszących się 250 ml
- Do włosów puszących się
- Kondycjonująca maska
- Ułatwia rozczesywanie
- Chroni przed wilgocią
Darmowa dostawa
140,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)140punktów
Maska Esla Lucent Color nawilżająca do włosów farbowanych 250 ml
- Nawilżająca maska do włosów farbowanych
- Z fermentowanymi ziarnami kawy
- Z glukonianem sodu chelatującym
- Nie obciąża i ułatwia rozczesywanie
Darmowa dostawa
140,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)140punktów
Maska Esla Hydra Special nawilżająca do włosów normalnych, suchych i łamliwych 500 ml
- Długotrwałe nawilżenie włosów
- Do włosów normalnych i suchych
- Pozostawia włosy miękkie i odżywione
- Zawiera fitokompleks i masło shea
Darmowa dostawa
230,00 zł brutto/1szt.(46,00 zł / 100ml brutto)230punktów
Maska Esla Thick Hair Daily odżywcza do włosów średnich i grubych 250 ml
- Do włosów średnich i grubych
- Nabłyszcza i nawilża włosy
- Pasma jedwabiście miękkie w dotyku
- Z olejkiem jojoba i algami
Darmowa dostawa
140,00 zł brutto/1szt.(56,00 zł / 100ml brutto)140punktów
Maska Esla Thick Hair Daily odżywcza do włosów średnich i grubych 500 ml
- Do włosów średnich i grubych
- Nawilża i odżywia włosy
- Nadaje miękkość i blask
- Ułatwia rozczesywanie włosów
Darmowa dostawa
233,00 zł brutto/1szt.(46,60 zł / 100ml brutto)233punktów
Maska Paul Mitchell Smooth Sealing wygładzająca do włosów 150 ml
- Głęboko nawilżająca maska
- Redukuje puszenie i uszczelnia końcówki
- Całodzienna odporność na wilgoć
- Zawiera roślinny skwalan
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Kuracja Paul Mitchell Tea Tree odbudowująca do skóry głowy i włosów 150 ml
- Intensywna odbudowa włosów
- Głębokie nawilżenie skóry głowy
- Odświeżający zapach drzewny
- Włosy pełne życia i blasku
125,00 zł brutto/1szt.(83,33 zł / 100ml brutto)
Kuracja Paul Mitchell Tea Tree Lemon Sage odżywiająca nadająca objętość włosów 150 ml
- Nadaje włosom objętości i miękkości
- Intensywnie odżywia i nawilża
- Chroni pasma przed uszkodzeniami
- Łatwy w użyciu
135,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100ml brutto)
Kuracja Paul Mitchell Hydrate Super Charged głęboko nawilżająca do włosów 150 ml
- Głębokie nawilżenie i odbudowa
- Włosy miękkie i łatwe w rozczesywaniu
- Elastyczne i błyszczące pasma
- Formuła bezpieczna dla włosów farbowanych
Nowość
120,00 zł brutto/1szt.(80,00 zł / 100ml brutto)
Maska Paul Mitchell Classic 15-in1 wielozadaniowa, intensywnie odżywcza 200 ml
- Intensywna odżywka dla włosów
- Wzmocnienie i zmniejszenie łamliwości
- Dodaje blasku i ułatwia stylizację
- Głębokie nawilżenie i zdrowy wygląd
Nowość
121,95 zł brutto/1szt.(60,98 zł / 100ml brutto)
Maska Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint nawilżająco - wzmacniająca do włosów suchych 150 ml
- Nawilżenie i odbudowa włosów
- Wzmocnienie i blask pasm
- Ekskluzywna formuła z minerałami
Nowość
Darmowa dostawa
150,00 zł brutto/1szt.(100,00 zł / 100ml brutto)























