Kremy

( ilość produktów: 31 )
Poradnik: Jak stylizować włosy z wykorzystaniem kremu?  

Krem do stylizacji pozwala na stworzenie przede wszystkim luźnych i "niegrzecznych" fryzur i można stosować go zarówno na włosy krótkie, jak i długie. Używają go tak mężczyźni, jak kobiety.

Źródło: Diego Saldiva, flickr.com
Źródło: Diego Saldiva, flickr.com

Kremu do stylizacji nigdy nie nakładamy bezpośrednio przy skórze głowy – sprawi to, że włosy będą wyglądać ciężko i nieświeżo. Niewielką ilość kremu należy rozgnieść w palcach – tak, aby były one niemal suche. Następnie zdecydowanymi ruchami nakładamy produkt na końcówki włosów. W przypadku krótkich włosów, pasma stylizujemy wyciągając je na boki lub do góry.

Jeżeli mamy długie włosy i chcemy podkreślić ich fakturę i cieniowanie, należy szybkimi ruchami łapać końcówki i pasma włosów na różnych wysokościach, pamiętając by nie zostawić zbyt dużej ilości kremu w jednym miejscu. Pozwoli to na utworzenie modnych pazurków na włosach.

Konsystencja kremu, który wybierzemy do stylizacji, nie może być zbyt luźna, inaczej produkt może być trudny w stosowaniu i spływać z włosów. Krem jednak – w przeciwieństwie do żelu czy wosku – zawsze pozostaje lekko miękki.

    pixel