Lokówki BaByliss PRO

( ilość produktów: 13 )
Poradnik: Więcej o lokówkach BaByliss PRO  

Lokówki BaByliss Pro

Która kobieta nie marzy o burzy loków niczym Diana Ross lub subtelnych falach podobnych do tych noszonych przez Marilyn Monroe? Lokówki BaByliss Pro pozwalają uzyskać każdy z tych efektów w domowym zaciszu. Jako profesjonalny sprzęt wysokiej jakości zapewniają spektakularne i trwałe efekty bez obaw o negatywny wpływ na kondycję pasm. Lokówka BaByliss Pro sprawi, że wykonane przy jej pomocy loki będą sprężyste, a włosy lśniące. Szeroka gama urządzeń tego producenta dostępna w sklepie internetowym Loki Koki umożliwia stworzenie wielu rodzajów stylizacji - od drobnych sprężynek po romantyczne fale.

BaByliss - renomowany producent urządzeń do stylizacji

Lokówki do włosów francuskiego producenta BaByliss to jedne z najlepszych jakościowo urządzeń do stylizacji dostępnych na rynku. Każdy model powstał przy wykorzystaniu najnowszych technologii, gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Lokówki BaByliss Pro mają wałki wykonane z materiałów chroniących kosmyki przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Dzięki temu po zakończeniu stylizacji pasma są lejące, gładkie, nie wykazują też oznak przesuszenia. W swoim bogatym asortymencie firma BaByliss posiada urządzenia o różnym przeznaczeniu - od suszarko-lokówek, przez tradycyjne lokówki z klipsem lub bez, aż po ultranowoczesne lokówki automatyczne.

Najlepsza suszarko-lokówka BaByliss Pro

Suszarko-lokówka to doskonałe narzędzie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na poranną stylizację włosów. Łącząc w sobie funkcjonalność dwóch urządzeń jednocześnie suszy i modeluje pasma, pozwalając szybko i sprawnie ułożyć fryzurę. W sklepie internetowym Loki Koki dostępnych jest kilka modeli urządzeń BaByliss, co pozwala na dobranie tego idealnego dla każdego rodzaju włosów. Jednym z najnowszych produktów marki jest BaByliss Pro suszarko-lokówka obrotowa BAB2770E. To niezwykle nowoczesne narzędzie do stylizacji, wyposażone w dwie wymienne szczotki z włosia dzika z dodatkiem nylonu. Dzięki temu połączeniu włosy nie elektryzują się, są gładkie i lśniące. Efekt ten wspomaga jeszcze funkcja jonizacji. Pasma stylizowane przy użyciu lokówko-suszarki BaByliss Pro BAB2770E mają idealnie domknięte łuski, są elastyczne oraz podatne na kształtowanie fryzury.

Czym jest lokówka stożkowa?

Lokówka stożkowa to “must have” dla osób, którym zależy na perfekcyjnie, ale jednocześnie naturalnie wyglądającej fryzurze. Specjalnie wyprofilowany, zwężający się ku wierzchołkowi wałek pozwala uzyskać loki o nieregularnej średnicy - luźniejsze u nasady i ciaśniej skręcone przy końcach. Taki efekt jest charakterystyczny dla naturalnie kręconych włosów. Co więcej, wałki o zwężającym się kształcie są zazwyczaj pozbawione klipsa, który odciska się, pozostawiając na powierzchni pasm nieestetyczną linię. Pomimo że ich użytkowanie wymaga nieco więcej wprawy i ostrożności, to rezultat jest tego wart. Lokówka stożkowa BaByliss Pro dostępna jest w dwóch rozmiarach - z wałkiem o średnicy w przedziale 13-25 mm oraz w szerszej wersji 19-32 mm. Oba te urządzenia posiadają najkorzystniejszą dla kondycji włosów tytanowo-turmalinową powłokę, która nie tylko zabezpiecza kosmyki przed wysoką temperaturą, ale także przeciwdziała puszeniu na skutek zbyt wysokiego poziomu wilgoci.

Lokówka z klipsem czy bez?

Fale i loki stworzone urządzeniem bez klipsa wyglądają naturalniej. Przytrzymujący pasma element zostawia na ich powierzchni nieestetyczną linię, niejednokrotnie również sprawia, że fryzura może być nieco bardziej płaska. Osoby mające już nieco wprawy w samodzielnym kręceniu włosów mogą zatem zdecydować się na zakup lokówki pozbawionej klipsa. Początkującym zaleca się jednak korzystanie z urządzenia wyposażonego w ten element. Dzięki temu będą w stanie łatwiej i szybciej wyczarować regularne loki, a także unikną przypadkowego poparzenia dłoni. Lokówka BaByliss 32 mm to świetny wybór na początek. Umożliwia ona stworzenie loków o średnim skręcie, a jej tytanowo-turmalinowa powłoka chroni włosy przed spaleniem. Wersja z wyświetlaczem LCD pomaga w kontrolowaniu wysokości temperatury.

Lokówka automatyczna - przełom w stylizacji włosów

Jednymi z najbardziej innowacyjnych urządzeń do stylizacji włosów są lokówki automatyczne. Pozwalają w dosłownie kilka chwil wyczarować idealne loki. Wystarczy wydzielić odpowiedniej szerokości pasmo, dokładnie je rozczesać, włożyć do specjalnego “koszyczka” z elementem grzewczym i… gotowe! Urządzenie z każdej strony nagrzewa pasmo, odmierzając odpowiedni czas stylizacji. Firma BaByliss jest liderem na rynku lokówek automatycznych. Kiedy wypuściła na rynek swój pierwszy model, świat oszalał. W asortymencie sklepu Loki Koki dostępna jest lokownica BaByliss Pro BAB2665E MiraCurl. Posiada funkcję regulacji temperatury, 3-stopniowy czas nagrzewania, a możliwość sterowania kierunkiem skrętu pozwala uzyskać idealnie harmonijny lub bardziej naturalny efekt.

    pixel