Daniel Peres

Daniel Peres w LokiKoki.plO MARCE

Daniel Peres był założycielem jednej z najstarszych wytwórni produktów tnących na skalę przemysłową. Firma posiada w swoim asortymencie nożyczki, pilniki, pęsety, cążki oraz ścinaczki i żyletki różnego rodzaju i przeznaczenia. Historia marki zaczyna się w 1792 roku w Solingen w Niemczech, w chwili, gdy Daniel Peres zakłada sygnowaną własnym nazwiskiem firmę. Tworzy tym samym fundamenty dla rozwoju słynnej obecnie na całym świecie marki D. Peres.

Innowacyjność oraz wysoka jakość produktów od samego początku działalności firmy były czynnikami, które przyczyniły się do wielkiego sukcesu marki Daniel Peres. Nie bez znaczenia jest tradycja firmy, zgodnie z którą w centrum produkcji D. Peres znajduje się specjalista, posiadający ogromną wiedzę techniczną oraz doświadczenie. Pomimo zmieniających się czasów, rozwoju technologii i możliwości, zasada ta wciąż obowiązuje w zespole Daniel Peres, zapewniając marce niezmienne od lat uznanie klientów.

Wysoka trwałość, nowatorski design, jak również wykorzystanie najlepszych materiałów i doskonałych technologii, dają pewność pierwszorzędnej jakości wszystkich produktów Daniel Peres. Daniel Peres należy do grupy Witte, producenta profesjonalnych nożyczek fryzjerskich.


Dowiedz się więcej o marce Witte
Twoje udane zakupy: Poznaj 6 powodów, dlaczego Twoje zakupy w LokiKoki.pl będą udane: Twoje udane zakupy w LokiKoki.pl
  • Paczkomaty: od 9,90 zł
  • Kurier: 11,90 zł
  • Kurier: 9,90 zł
    dla zamówień od 149 zł
  • Darmowa dostawa
    dla zamówień od 299 zł
Opineo Jakość Usług Opinneo Słucham Swoich Klientów
Ocena Ocena: 5/5
Najlepsze marki:
Montibello Artego Kemon Davines Mila
pixel