GA.MA

Nails Expert w LokiKoki.plO MARCE


Włoska firma GA.MA jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych urządzeń do stylizacji włosów. Posiada w swojej ofercie najwyższej jakości prostownice, lokówki, gofrownice. Historia marki GA.MA rozpoczyna się w 1969 roku w Bolonii, we Włoszech. Twórcą marki jest Mario Gardini – wynalazca i wielki wizjoner, który ponad 40. lat temu zapragnął stworzyć własną markę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Jego celem stało się zaprojektowanie możliwie najlepszej prostownicy. W ten sposób powstał model GA.MA 110, który w krótkim czasie uzyskał status najpopularniejszej prostownicy. Urządzenie to bylo wówczas jednym z najbardziej cenionych narzędzi fryzjerskich i zdobyło uznanie profesjonalistów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nie bez powodu: prostownicę GA.MA 110 wyróżniała wysoka jakość i skuteczność działania, które pozwalały na perfekcyjne prostowanie i stylizację.

Lata dziewięćdziesiąte przyniosły modę na proste włosy, a co za tym idzie, prostownica stała się, tuż obok suszarki, podstawowym urządzeniem fryzjerskim w domach wielu kobiet. W tym okresie GA.MA zdobyła ugruntowana pozycję producenta najlepszych profesjonalnych prostownic, a pozytywna opinia klientek, które doceniły jakość marki, stała się najlepszą darmową reklamą, jaką twórcy GA.MA mogli sobie wymarzyć.

Pomimo to, przez cały ten czas, GA.MA pozostawała stosunkowo niewielką firmą. Dlatego rok 1999 można uznać za przełomowy. To właśnie wtedy holding spółek zadecydował o przejęciu firmy GA.MA i, zachowując wysokie standardy produkcyjne i jakościowe produktów, rozpoczął globalną ekspansję marki. Popularność marki GA.MA na rynku europejskim oraz coraz większe zapotrzebowanie na jej produkty były główną przyczyną rozbudowania fabryki GA.MA we Włoszech w roku 2000. W tym samym czasie GA.MA pojawiła się w Ameryce Łacińskiej, a otworzenie dwóch zakładów przemysłowych w Argentynie dało poczatek silnemu rozwojowi marki na rynku południowoamerykańskim.

Od roku 2001 firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji prostownic. Co więcej, od tego czasu marka rozwinęła swój asortyment o inne urządzenia fryzjerskie, aby zapewnić klientom kompletny wybór produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Marka nieustannie rozwija się, prowadzi badania i pracuje nad rozwojem technologicznym. Rezultatem są coraz bardziej rewolucyjne innowacje oferowane przez firmę GA.MA: szybkie nagrzewanie, energooszczędność, jonizacja, czy ceramiczne materiały. Dowodem tego może być stworzenie w 2004 roku Laser Ion Flat Iron - prostownicy z funkcją indukowanej jonizacji, która odniosła światowy sukces. Zyskała tytuł „prostownicy roku” w Hiszpanii, Anglii oraz w Danii, a także otrzymała wiele międzynarodowych nagród.


Poniżej prezentujemy nowoczesne technologie, zastosowane w produktach GA.MA:

NEGATIVE IONS
Technologia jonizacji – jony ujemne przeciwdziałają puszeniu się włosów, wygładzają je. Dzięki jonizacji włosy zachowują naturalne, optymalne nawilżenie i wilgoć. Jony ujemne zamykają łuski włosów, poprzez co włosy są zdrowsze, pełne blasku i jedwabiście gładkie.

FAR INFRARED HEAT
Dzięki długości fal dalekiej infraczerwieni, ciepło jest mniej intensywne niż to tradycyjne i dostaje się bezpośrednio do wnętrza włosa, nie naruszając jego zewnętrznej warstwy. W ten sposób stylizacja włosów staje się prostsza i szybsza, a fryzura jest bardziej gładka, zdrowsza i lśniąca.

NANO TECHNOLOGY
Wiele małych cząsteczek i włókien działa bardziej efektywnie niż ta sama ilość stałej masy. Dlatego twórcy GA.MA zdecydowali się zastosować podczas produkcji urządzeń turmalinowe nanocząsteczki. Badania pokazują, że setki tysięcy nanocząsteczek dużo skuteczniej przewodzą infraczerwone ciepło i jony ujemne.

NANO SILVER TECHNOLOGY
Technologia nanosrebra (nanosrebrne cząsteczki) eliminuje bakterie oraz neutralizuje ujemne molekuły podczas prostowania włosów, a tym samym zwiększa ich połysk. Ta nowa technologia wykorzystuje jony srebra, wykazujące wysokie właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze (usuwają 99,9% mikroorganizmów). Co więcej, nanosrebrne cząsteczki powstrzymują rozwój bakterii i grzybów.
pixel