Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.65 mahoniowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.71 kamienny najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.75 koralowy najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 10.0 najjaśniejszy blond 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.5 ciemny blond czerwony 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.65 ciemny blond mahoniowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 6.67 ciemny blond beaujolais 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.4 średni blond miedziany 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 7.5 średni blond czerwony 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.0 jasny blond naturalny 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.3 jasny blond złoty 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.5 jasny blond czerwony 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.56 jasny blond burgundowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.75 jasny blond koralowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 8.8 jasny blond matowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 9.3 bardzo jasny blond złoty 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Permanent Colour 9.56 bardzo jasny blond burgundowy 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.5 czerwony średni blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.76 palisander najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.13 popielaty złocisty najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 10.61 fioletowy popielaty najjaśniejszy blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 9.61 fioletowy popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Koloryzacja ton w ton i efekt blasku 3D
- Krycie siwych włosów do 70 %
- AminoPlex wzmacnia i odżywia włosy
- Bez amoniaku i MEA, skład 90% natury
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 7.0 naturalny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Subrina Demi Permanent Colour 6.71 ciemny blond 60 ml
- Żywy i trwały kolor do 24 myć
- Do 70% pokrycia siwych włosów
- Formuła bez amoniaku i parabenów
- Wosk pszczeli i lśniące pigmenty 3D
46,90 zł brutto/1szt.(78,17 zł / 100ml brutto)46.90punktów
Farba Solfine Crema Color 6.0 (6N) ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 6.1 (6C) ciemnopopielaty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.0 (7N) średni blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 10.2 (10T) platynowy beżowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 9.13 popielato-złocisty bardzo jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 7 blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%































