Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 7.18 popielaty mokka blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 6 ciemny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 8.34 złocisto-miedziany jasny blond 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.0 blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.1 popielaty blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.3 złocisty blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.02 naturalny fioletowy blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.13 piaskowy blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.44 intensywny miedziany blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 7.66 intensywny czerwony blond 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.02 naturalny blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton High Cover 7.11 intensywny popielaty blond 100 ml
- 100% krycie nawet opornych włosów
- Formuła z wysokim stężeniem pigmentów
- Wegański skład i technologia lipidowa
- Łączenie z oksydantem Milaqua 7,5%
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.11 intensywny popielaty blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton High Cover 7.21 popielaty beżowy blond 100 ml
- 100% krycie nawet opornych włosów
- Formuła z wysokim stężeniem pigmentów
- Wegański skład i technologia lipidowa
- Łączenie z oksydantem Milaqua 7,5%
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.23 złoty beżowy blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.3 złoty blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.44 intensywny miedziany blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.45 czerwony miedziany blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton High Cover 7.73 złoty perłowy blond 100 ml
- 100% krycie nawet opornych włosów
- Formuła z wysokim stężeniem pigmentów
- Wegański skład i technologia lipidowa
- Łączenie z oksydantem Milaqua 7,5%
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.73 złoty perłowy blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 7.83 złoty opalizujący blond 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 7.35 blond złocisto-mahoniowy 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
39,00 zł brutto/1szt.(78,00 zł / 100ml brutto)39punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-36%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 8.31 jasny blond złocisto-popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-44%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 6.34 ciemny blond złocisto-miedziany 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
42,00 zł brutto/1szt.(84,00 zł / 100ml brutto)42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-31%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 6.1 ciemny blond popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
41,00 zł brutto/1szt.(82,00 zł / 100ml brutto)41punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-32%
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 10.1 b. bardzo jasny blond popielaty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
36,00 zł brutto/1szt.(72,00 zł / 100ml brutto)36punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 30,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-41%
Majirouge Pielęgnujący krem koloryzujący 7.45 blond miedziano-mahoniowy 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Rozjaśnienie do 3 tonów w jednym kroku
- Ochrona struktury włosa i pielęgnacja
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
40,00 zł brutto/1szt.(80,00 zł / 100ml brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-34%
Majirel High Lift Beige Krem superrozjaśniający popielato-złocisty 50 ml L'Oréal Professionnel
- Rozjaśnienie nawet do 4,5 tonów
- Chłodne i świetliste odcienie blond
- Kompleks Ionène G i Incell chroni włosy
- Idealna do lekkiego pokrycia siwizny
43,00 zł brutto/1szt.(86,00 zł / 100ml brutto)43punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 36,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-29%
Farba Solfine Crema Color 6.04 (6NR) naturalny miedziany ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 6.34 (6DR) miedziany ciemnozłoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów































