Farby do włosów chłodny blond
Ilość produktów: 135Farba L'Oréal Professionnel Inoa 10.12 popielato-opalizujący bardzo, bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba Montibello Denuee 7.21 popielaty perłowy blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 8.1 popielaty jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 9.21 popielaty perłowy bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 10.1 Popielaty platynowy blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 10.12 perłowy popielaty platynowy blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 100 rozjaśniany platynowy blond 60 ml
- Rozjaśnienie do 4 tonów i tonowanie
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do ożywiania jasnych blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 102 rozjaśniany platynowo perłowy blond 60 ml
- Rozjaśnienie do 4 tonów i tonowanie
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do ożywiania jasnych blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 121 rozjaśniany platynowo popielato perłowy blond 60 ml
- Rozjaśnienie do 4 tonów i tonowanie
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do ożywiania jasnych blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 132 rozjaśniany platynowo złoto perłowy blond 60 ml
- Rozjaśnienie do 4 tonów i tonowanie
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do ożywiania jasnych blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 1000 naturalny superblond 60 ml
- Rozjaśnienie od 4 do 5 tonów
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do rozświetlania blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 1002 perłowy superblond 60 ml
- Rozjaśnienie od 4 do 5 tonów
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do rozświetlania blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Meteorites 1013 miedziany złoty superblond 60 ml
- Rozjaśnienie od 4 do 5 tonów
- Satynowy połysk i trwały kolor
- Kremowa baza, która nie spływa
- Idealna do rozświetlania blondów
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.1 popielaty ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.2 perłowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.1 popielaty blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.1 popielaty jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.2 perłowy jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 9.2 perłowy bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.11 intensywny popielaty ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.11 intensywny popielaty blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.11 intensywny popielaty jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 9.11 intensywny popielaty bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.21 popielaty perłowy blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.21 popielaty perłowy jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.12 kwaśna rewitalizująca perłowy popielaty platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 6.1 kwaśna rewitalizująca ciemny popielaty blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 8.2 kwaśna rewitalizująca perłowy jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów































