Farby do włosów jasny brąz
Ilość produktów: 150Farba Subrina Permanent Colour 5.76 jasny brąz palisander 100 ml
- Gwarantuje 100 % pokrycia siwych włosów
- Ciekły kryształ lepiej osadza pigmenty
- Zapewnia perfekcyjnie wyrównany odcień
- Farba odżywia, nawilża i wygładza pasma
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Solfine Crema Color 5.03 (5ND) czekolada 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 5.1 (5C) jasnopopielaty kasztan 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 5.1 popielaty jasny brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oreal Professionnel Dia Color 5.71 perłowy popielaty jasny brąz 60 ml
- Intensywność koloru
- Wzmocnienie włosów
- Zdrowy blask pasm
- Uzupełnione ubytki w włosie
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100ml brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 68,08 zł brutto/1szt.-28%
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 5.0 jasny brąz 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 5.3 jasny złocisty brąz 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 5.5 jasny mahoniowy brąz 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 5.71 jasny kasztanowy popielaty brąz 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Artego Re Color permanentna bez amoniaku 5.74 jasny czekoladowy brąz 100 ml
- Zapewnione 100% pokrycie siwych włosów
- Zwiększona intensywność i blask koloru
- NUTRIPLEX wzmacnia, odbudowuje i chroni
- Formuła bez amoniaku, rezorycyny i PPD
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.11 intensywny popielaty jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.14 miedziany popielaty jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.2 beżowy jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.21 popielaty beżowy jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.23 złoty beżowy jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.3 złoty jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba Mila Milaton Classic 5.36 mahoniowy złoty jasny brąz 100 ml
- Koloryzacja permanentna i półpermanentna
- Rozjaśnianie włosów do 4–5 tonów
- Możliwość korekty i intensyfikacji koloru
- Wegański skład i technologia lipidowa
42,90 zł brutto/1szt.(42,90 zł / 100ml brutto)42.90punktów
Farba do włosów Dr B 5G dla mężczyzn szary jasny brąz 50 ml
- Dyskretnie maskuje siwiznę u mężczyzn
- Naturalny efekt bez radykalnych zmian
- Olejek Jojoba chroni i wzmacnia włosy
- Pigmenty wypłukują się stopniowo
49,00 zł brutto/1szt.(98,00 zł / 100ml brutto)49punktów
Majirel Pielęgnujący krem koloryzujący 5.4 jasny brąz miedziany 50 ml L'Oréal Professionnel
- Trwały kolor i 100% pokrycia siwizny
- Pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów
- Kremowa formuła, nie spływa z włosów
- Pielęgnacja już podczas koloryzacji
33,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)33punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 28,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-45%
Farba Solfine Crema Color 5.1 (5C) jasnopopielaty kasztan 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 5.5 (5SI) czerwony jasny kasztan 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.41 jasno miedziano-popielaty brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 5.6 jasny czerwony brąz 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Deep Browns 5/75 brązowo-mahoniowy jasny brąz 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
43,00 zł brutto/1szt.(71,67 zł / 100ml brutto)43punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 43,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-47%
Farba Wella Illumina Color 5/ jasny brąz 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 5/7 jasny brązowy brąz 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 5.52 mahoniowo-opalizujący jasny brąz 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
31,00 zł brutto/1szt.(62,00 zł / 100ml brutto)31punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 26,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-44%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 5.12 popielato-opalizujący jasny brąz 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 5.18 mokka 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa Carmilane 5.62 czerwony opalizujący bardzo jasny brąz 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%































