Półtrwałe farby do włosów
Ilość produktów: 319Farba Montibello In Flashy Colours pomarańczowy 150 ml
- Bezpośrednie barwniki bez amoniaku
- Żywe kolory i odcienie pastelowe
- Chroni włosy i nadaje intensywny blask
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
84,89 zł brutto/1szt.(56,59 zł / 100ml brutto)84.89punktów
Farba Montibello Éclat 5.5 kwaśna rewitalizująca mahoniowy jasny brąz 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 6.3 kwaśna rewitalizująca złoty ciemny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 6.66 kwaśna rewitalizująca intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 7.23 kwaśna rewitalizująca złoto perłowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 7.78 kwaśna rewitalizująca purpurowo-czerwony blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.3 kwaśna rewitalizująca platynowy złocisty blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.4 kwaśna rewitalizująca miedziany platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 10.4 miedziany platynowy blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 10.3 platynowy złocisty blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 7.78 purpurowo-czerwony blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 7.23 złoto perłowy blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 6.66 intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 6.3 złoty ciemny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 5.5 mahoniowy jasny brąz 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 10.16 kasztanowy popielaty bardzo jasny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Farba Montibello Éclat 9.22 kwaśna rewitalizująca intensywny perłowy bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 9.45 kwaśna rewitalizująca miedziany czerwony bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.02 kwaśna rewitalizująca naturalny perłowy platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Subrina Senseo 3.65 mahoniowy ciemny brąz 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 4.0 średni brąz 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 5.77 intensywnie brązowy jasny brąz 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 6.54 czerwono złoty ciemny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 6.7 brązowy ciemny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.0 średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.5 intensywnie czerwony średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.6 intensywnie purpurowy średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 7.75 czerwono-brązowy średni blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 8.7 brązowy jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.5 intensywnie czerwony bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów































