Pielęgnacja włosów farbowanych
Ilość produktów: 168Eliksir WS Academy szampon odbudowujący rekonstrukcja włosa z plexem do włosów po koloryzacji 250 ml
- Do włosów rozjaśnianych i farbowanych
- Delikatna formuła bez soli
- Odbudowa wnętrza włosa proteinami
- Wzmacnia, wygładza i nawilża włosy
Bestseller
29,99 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Esencja WS Academy maska odbudowująca rekonstrukcja włosa z plexem do włosów po koloryzacji 250 ml
- Odbudowuje włosy po koloryzacji
- Nawilża i odżywia osłabione pasma
- Formuła z protein roślinnych
- Tworzy film ochronny i wygładza
Bestseller
29,99 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Esencja WS Academy maska regenerująca z ceramidami do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów zniszczonych farbowaniem
- Redukuje puszenie i elektryzowanie
- Dodaje połysk i aksamitną miękkość
- Zawiera olejek tsubaki i ceramidy
Bestseller
29,99 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Szampon MKS Eco Color Care wzmacniający kolor do włosów farbowanych 296 ml
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Wzmacnia słabe i uszkodzone włosy
- Przywraca nawilżenie pasmom
- Z ekstraktem ze słonecznika
Bestseller
20,00 zł brutto/1szt.(6,76 zł / 100ml brutto)20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 20,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-71%
Odżywka MKS Eco Color Care w sprayu ułatwiająca rozczesywanie do włosów farbowanych 118 ml
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Termoochrona podczas stylizacji
- Nie zawiera siarczanów
Bestseller
20,00 zł brutto/1szt.(16,95 zł / 100ml brutto)20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 20,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 59,00 zł brutto/1szt.-66%
Szampon Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 900 ml
- Przedłuża intensywność koloru
- Domyka łuski i utrwala pigment
- Nawilża, wygładza i zapobiega łamaniu
- 92% składników pochodzenia naturalnego
Darmowa dostawa
108,90 zł brutto/1szt.(12,10 zł / 100ml brutto)108.90punktów
Odżywka Montibello HOP Colour Last Rinse wzmacniająca kolor do włosów farbowanych 200 ml
- Odżywka do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża od wewnątrz
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych 300 ml
- Szampon do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża od wewnątrz
- Wegańska formuła
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych z filtrem UV 1000 ml Joanna
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Chroni przed promieniami słonecznymi
- Zapach dojrzałej wiśni
24,60 zł brutto/1szt.(2,46 zł / 100ml brutto)24.60punktów
Maska Davines Essential Haircare MINU odbudowująca do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
131,75 zł brutto/1szt.(52,70 zł / 100ml brutto)131.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 117,30 zł/1szt.+12%Cena katalogowa: 155,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Essential Haircare MINU rozświetlająca do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MINU rozświetlający do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów farbowanych
- Delikatnie oczyszcza
- Nadaje długotrwały połysk
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(40,80 zł / 100ml brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 91,80 zł/1szt.+11%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon zakwaszający po zabiegach z kompleksem AcidPro 1000 ml Joanna
- Szampon zakwaszający
- Do włosów po zabiegach fryzjerskich
- Zawiera kompleks AcidPro
- Ułatwia rozczesywanie
25,83 zł brutto/1szt.(2,58 zł / 100ml brutto)25.83punktów
No Yellow szampon niwelujący żółty odcień włosów 350 ml Fanola
- Do włosów rozjaśnianych, blond i siwych
- Neutralizuje niechciane żółte odcienie
- Nałóż szampon na wilgotne włosy
- Pozostaw na 1-5 minut
34,00 zł brutto/1szt.(9,71 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 43,30 zł brutto/1szt.-21%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 1000 ml
- Szampon do włosów farbowanych
- Przedłuża połysk i trwałość koloru
- Chroni, odżywia i odbudowuje włosy
- Produkt wegański
Promocja
Darmowa dostawa
94,27 zł brutto/1szt.(9,43 zł / 100ml brutto)94.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 110,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 110,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Goldwell Dualsenses Color Revive Warm Red koloryzująca ciepła czerwień 200 ml
- Odżywka do wszystkich włosów
- Z microPROtec complex i Luminescine
- Odświeża i wzmacnia kolor
- Proteiny mleka regenerują włosy
47,00 zł brutto/1szt.(23,50 zł / 100ml brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 110,70 zł brutto/1szt.-58%
Eliksir WS Academy delikatny szampon z ceramidami do włosów farbowanych 250 ml
- Odpowiedni do włosów osłabionych
- Łagodna formuła myjąca
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Kompleks aminokwasów i ceramidów
29,99 zł brutto/1szt.(12,00 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Odżywka MKS Eco Color Care chroniąca kolor do włosów farbowanych 296 ml
- Podkreśla kolor włosów farbowanych
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Wzmacnia słabe i uszkodzone włosy
- Nie zawiera siarczanów
22,00 zł brutto/1szt.(7,43 zł / 100ml brutto)22punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-68%
Maska Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 250 ml
- Pielęgnuje włosy farbowane
- Przedłuża intensywność koloru
- Kwasowe pH domyka łuski włosa
- 96% składników naturalnych
49,21 zł brutto/1szt.(19,68 zł / 100ml brutto)49.21punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 57,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 900 ml
- Ochrona i przedłużenie koloru
- Formuła o kwasowym pH
- Nawilża i wygładza włosy
- 96% składników pochodzenia naturalnego
Darmowa dostawa
106,60 zł brutto/1szt.(11,84 zł / 100ml brutto)106.60punktów
Odżywka Montibello HOP Colour Last Rinse wzmacniająca kolor do włosów farbowanych 750 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Zamyka łuski, chroni kolor
- Nawilża i odbudowuje włosy
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(15,30 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych 1000 ml
- Szampon do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża od wewnątrz
- Wegańska formuła
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(11,48 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych szampon 300 ml + odżywka 200 ml
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Kwas ferulowy chroni przed UV i słońcem
- Domyka łuski i nawilża od wewnątrz
- Wzmacniające witaminy z grupy B nabłyszczają
Darmowa dostawa
125,63 zł brutto/1szt.134.14punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 117,75 zł/1szt.+6%Cena katalogowa: 147,80 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila Simply Color Protect chroniący kolor do włosów farbowanych 950 ml
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Z witaminami i sokiem aceroli
- Tworzy ochronny film wygładzający
- Łatwe rozczesywanie włosów
71,91 zł brutto/1szt.(7,57 zł / 100ml brutto)71.91punktów
Odżywka Artego Good Society 02 Color Glow Milk do włosów farbowanych 75 ml
- Wegańska odżywka pielęgnująca
- Przedłuża blask koloru włosów
- Ułatwia rozczesywanie i nie obciąża
- Odbudowuje i chroni kolor
26,90 zł brutto/1szt.(35,87 zł / 100ml brutto)26.90punktów
Szampon rewitalizujący kolor popielaty o zapachu czarnej porzeczki 500 ml Joanna
- Neutralizuje odcień włosów blond
- Chłodny, popielaty refleks
- Mikroproteiny wzmacniają włosy
- Piękny blask i miły zapach
28,29 zł brutto/1szt.(5,66 zł / 100ml brutto)28.29punktów
Intensis Color szampon do włosów farbowanych 300 g Chantal
- Pielęgnacja włosów farbowanych
- Delikatne oczyszczenie i odżywienie
- Regenerujące wyciągi z winogron
- Nadanie blasku i gładkości
30,80 zł brutto/1szt.(10,27 zł / 100g brutto)30.80punktów
Intensis Color odżywka do włosów farbowanych 300 g Chantal
- Do włosów po koloryzacji
- Odświeża kolor, chroni przed płowieniem
- Z aloesem, winogronem i witaminą E
- Wygładza i nadaje połysk
30,80 zł brutto/1szt.(10,27 zł / 100g brutto)30.80punktów
Szampon Davines Alchemic Tobacco podkreślający kolor - włosy brązowe i jasnobrązowe 280 ml
- Podkreśla kolor brązowych włosów
- Wzbogacony w proteiny mleka
- Głęboko nawilża i odżywia
- Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(36,43 zł / 100ml brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 91,80 zł/1szt.+11%Cena katalogowa: 120,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Alchemic Tobacco podkreślająca kolor - włosy brązowe i jasnobrązowe 250 ml
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Nadaje wyrazisty i długotrwały blask
- Formuła z proteinami mleka
- Głęboko nawilża i chroni włosy
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Czy wiesz, że aż 70% Polek farbuje włosy? Dbanie o włosy farbowane jest o tyle skomplikowane, że należy nie tylko podtrzymać kolor włosów, lecz również zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Niektóre szampony lub odżywki mogą sprawić, że Twój kolor podczas mycia wyblaknie, dlatego wybieraj produkty profesjonalne, które przedłużą trwałość farby. Włosy po farbowaniu są słabsze, więc tym bardziej musisz się starać, by pozostały zdrowe. Poniżej są przedstawione produkty, które umożliwią Ci cieszenie się kolorem na dłużej!































