Pielęgnacja włosów farbowanych
Ilość produktów: 168Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Coral 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Pigmenty gwarantują długotrwały kolor
- Bez silikonów, parabenów, amoniaku
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Choco 200 ml
- Maska tonująca Artego LOLA Choco
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Caramel 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni
- Wyrazisty i długotrwały kolor
- Bez silikonów i parabenów
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska tonująca Artego LOLA do włosów Blueberry 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Intensyfikuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Bez amoniaku i utleniaczy
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Subrina Care Colour odżywka do włosów farbowanych 1000 ml
- Długotrwała ochrona koloru
- Głębokie nawilżenie i odżywienie
- Przywraca elastyczność i blask
- Lekka konsystencja, nie obciąża
Darmowa dostawa
106,00 zł brutto/1szt.(10,60 zł / 100ml brutto)106punktów
Subrina Care Colour odżywka do włosów farbowanych 250 ml
- Długotrwałe utrzymanie koloru
- Chroni kolor przez nawilżenie
- Przywraca elastyczność i blask
- Lekka konsystencja, nie obciąża
54,89 zł brutto/1szt.(21,96 zł / 100ml brutto)54.89punktów
Zestaw Davines Alchemic Tobacco podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy brązowe i jasnobrązowe
- Podkreśla kolor brązowych włosów
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Nadaje wyrazisty i długotrwały blask
- Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Alchemic Silver podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy jasne, platynowy blond i siwe
- Nawilża i wzmacnia odcienie blond
- Neutralizuje metaliczne odcienie
- Głęboko nawilża i odżywia włosy
- Nadaje intensywny, długotrwały blask
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Alchemic Golden podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy blond złote i miodowe
- Wzmacnia odcienie blond miodowe i złote
- Nawilża, chroni i dodaje blasku
- Podkreśla i utrwala kolor
- Włosy stają się nawilżone i miękkie
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Alchemic Copper podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy miedziane
- Podkreśla miedziany odcień włosów
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Proteiny mleka wzmacniają włosy
- Nadaje intensywny, długotrwały blask
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Alchemic Red podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy czerwone i mahoniowe
- Podkreśla odcienie czerwone i mahonie
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Zawierają proteiny mleka i witaminy
- Nadaje intensywny i długotrwały blask
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Alchemic Chocolate podkreślający kolor szampon 280ml + odżywka 250ml - włosy ciemnobrązowe i czarne
- Podkreśla kolor ciemnobrązowy i czarny
- Nadaje intensywny i długotrwały blask
- Dodaje włosom miękkości i nawilżenia
- Do włosów naturalnych i farbowanych
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Scarlet 20ml
- Odżywcze i rozświetlające działanie
- Nadaje maksymalny połysk
- Zwiększa intensywność koloru
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Orchid 20ml
- Maska szybka i prosta w użyciu
- Odżywcze i rozświetlające działanie
- Zwiększa intensywność koloru włosów
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Blueberry 20ml
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Choco 20ml
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Prosta i łatwa w użyciu
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Caramel 20ml
- Maska tonująca Caramel
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Dwufazowy spray Artego Good Society 02 Color Glow K-Spray chroniący kolor włosów farbowanych bez spłukiwania 150 ml
- Chroni kolor włosów farbowanych
- Dwufazowy spray bez spłukiwania
- Odbudowuje, nawilża i rozświetla
- Wegańska formuła nie obciąża włosów
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(36,21 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 200 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża blask i chroni kolor
- Odżywia włókno włosa i zmiękcza
- Naturalna objętość bez obciążania
Promocja
51,77 zł brutto/1szt.(25,89 zł / 100ml brutto)51.77punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 60,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 60,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 1000 ml
- Przedłuża blask włosów farbowanych
- Neutralizuje działanie utleniające
- Odżywia i zmiękcza włókno włosa
- Wegańska formuła nie obciąża włosów
Promocja
Darmowa dostawa
94,27 zł brutto/1szt.(9,43 zł / 100ml brutto)94.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 110,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 110,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 250 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża blask i trwałość koloru
- Odżywia i odbudowuje włosy
- Formuła wegańska
Promocja
50,92 zł brutto/1szt.(20,37 zł / 100ml brutto)50.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 59,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 59,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Goldwell Dualsenses Color Revive Dark Warm Blonde koloryzująca ciemny ciepły blond 200 ml
- Odżywka koloryzująca
- Z microPROtec complex i Luminescine
- Odświeża i wzmacnia kolor
47,00 zł brutto/1szt.(23,50 zł / 100ml brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 110,70 zł brutto/1szt.-58%
Odżywka Joanna UV Filter do włosów farbowanych wiśniowa 1000 ml
- Filtr UV przedłuża trwałość koloru
- Zapobiega elektryzowaniu się włosów
- Ułatwia rozczesywanie i nadaje blask
- Zmysłowy i relaksujący zapach wiśni
31,98 zł brutto/1szt.(3,20 zł / 100ml brutto)31.98punktów
Zestaw WS Academy regenerujący z ceramidami do włosów farbowanych szampon 250 ml + maska 250 ml
- Chroni kolor włosów przed blaknięciem
- Aminokwasy i ceramidy wzmacniają włosy
- Olejek tsubaki nawilża i wygładza
- Zapobiega puszeniu i ułatwia rozczesywanie
59,98 zł brutto/1szt.59.98punktów
Maska Mila BE ECO Superb Blond neutralizująca żółte refleksy 900 ml
- Neutralizuje niechciane żółte tony
- Tonuje i ochładza kolor włosów
- Nawilża i chroni intensywność koloru
- Zapobiega puszeniu i łamaniu
Darmowa dostawa
118,90 zł brutto/1szt.(13,21 zł / 100ml brutto)118.90punktów
Spray Subrina Care Colour UV Protect & Nourish chroniący kolor włosów farbowanych bez spłukiwania 150 ml
- Wzmacnia włosy farbowane
- Chroni kolor przed blaknięciem
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Nabłyszcza i odżywia włosy
Darmowa dostawa
94,89 zł brutto/1szt.(63,26 zł / 100ml brutto)94.89punktów
Szampon Montibello HOP Purple Reflects podkreślający kolor do włosów w kolorze purpury i fioletu 300 ml
- Podkreśla purpury i fiolety
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Wzmacnia odcień i głębię koloru
- Włosy lśniące i pełne objętości
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Red Reflects podkreślający kolor do włosów rudych i kasztanowych 300 ml
- Podkreśla kolor kasztanowych odcieni
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Wzmacnia odcień i głębię koloru
- Wegańska formuła
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Brown Reflects podkreślający kolor do włosów brązowych 300 ml
- Podkreśla kolor włosów brązowych
- Do włosów naturalnych i farbowanych
- Wzmacnia odcień i głębię koloru
- Wegańska formuła
Promocja
62,82 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.82punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 73,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello HOP Colour Last wzmacniająca kolor do włosów farbowanych 500 ml
- Maska do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża włosy
- Chroni przed wolnymi rodnikami
Promocja
Darmowa dostawa
114,75 zł brutto/1szt.(22,95 zł / 100ml brutto)114.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 135,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 135,00 zł brutto/1szt.-15%































