Szampony do włosów zniszczonych
Ilość produktów: 50Zestaw Montibello HOP Ultra Repair odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych szampon 300ml + odżywka 200ml + krem na końcówki 75ml
- Intensywnie odbudowuje i odżywia
- Wzmacniający wegański kolagen i ceramidy
- Uszczelnia końcówki i chroni przed ciepłem
- 97% wegańskich, naturalnych składników
Darmowa dostawa
201,20 zł brutto/1szt.191.14punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 175,75 zł/1szt.+14%Cena katalogowa: 236,70 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Kemon Hair Care Nourish odżywczy do włosów zniszczonych 250 ml
- Szampon ddżywia i nawilża włosy
- Delikatnie oczyszcza i koi skórę głowy
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu
Promocja
46,50 zł brutto/1szt.(18,60 zł / 100ml brutto)46.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 62,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 62,00 zł brutto/1szt.-25%
Subrina Care Repair szampon do włosów zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje włosy zniszczone
- Cofa uszkodzenia wewnątrz pasm
- Zapewnia naturalne nawilżenie
- Z gliceryną i olejem baobabu
44,90 zł brutto/1szt.(17,96 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Szampon Montibello Smart Touch Repair My Hair micelarny do włosów 300 ml
- Delikatny micelarny szampon
- Nawilża i dogłębnie oczyszcza
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Chroni kolor farbowanych włosów
Promocja
60,27 zł brutto/1szt.(20,09 zł / 100ml brutto)60.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 70,90 zł brutto/1szt.-15%
Gold Oil Essence Amber & Argan szampon bursztynowo - arganowy 250 ml Montibello
- Odbudowuje strukturę włosów
- Nadaje włosom miękkość i połysk
- Łagodna receptura i delikatny zapach
- Nie zawiera parabenów
Promocja
58,57 zł brutto/1szt.(23,43 zł / 100ml brutto)58.57punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 68,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 68,90 zł brutto/1szt.-15%
Gold Oil Essence Amber & Argan szampon bursztynowo - arganowy 1000 ml Montibello
- Odbudowuje strukturę włosów
- Nadaje miękkość i połysk
- Nie zawiera parabenów
- Do wszystkich typów włosów
Promocja
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(12,33 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 145,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Easy Care T Dream Shampoo Post szampon odżywczy 1000 ml Artego
- Odbudowuje włosy po zabiegach
- Delikatnie myje
- Maksymalna ochrona koloru
- Wygładza i odżywia pasma
Darmowa dostawa
107,90 zł brutto/1szt.(10,79 zł / 100ml brutto)107.90punktów
Szampon Artego Good Society 46 Nourishing regenerujący z kwasem hialuronowym 250 ml
- Wzmacniający szampon z kwasem hialuronowym
- Delikatnie oczyszcza, odbudowuje i nawilża
- Uzupełnia powłokę hydrolipidową
- Formuła wegańska z składnikami aktywnymi
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(21,73 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon do włosów zniszczonych Solfine Care Damaged Hair 1000 ml
- Przeznaczony do włosów zniszczonych
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Z kwasem hialuronowym i proteinami
- Chroni przed czynnikami środowiska
77,00 zł brutto/1szt.(7,70 zł / 100ml brutto)77punktów
Szampon kokosowy do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml Joanna
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Z proteinami mlecznymi
- Nadaje połysk, wygładza i miękkość
- Łagodne oczyszczanie włosów i skóry głowy
24,60 zł brutto/1szt.(2,46 zł / 100ml brutto)24.60punktów
Szampon arganowy do włosów wymagających szczególnej pielęgnacji 1000 ml Joanna
- Odbudowuje włosy po zabiegach
- Oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy
- Zapobiega puszeniu i wygładza włosy
- Nadaje jedwabistą miękkość i połysk
24,60 zł brutto/1szt.(2,46 zł / 100ml brutto)24.60punktów
Szampon Davines Essential Haircare MELU wzmacniający do włosów łamliwych 1000 ml
- Szampon rozświetlający nadaje blask
- Zapobiega łamaniu się włosów
- Dla długich i zniszczonych pasm
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 312,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare NOUNOU odżywczy wzmacniający do włosów suchych 1000 ml
- Odżywczy szampon wzmacniający
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Z ekstraktem pomidora Fiaschetto
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 312,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-chroniący do włosów zniszczonych 250 ml
- Wzmacnia i chroni delikatne włosy
- Technologia Bond RX wzmacnia wiązania
- Idealny do włosów zniszczonych
- Bez siarczanów (SLS/SLES), nie obciąża
Darmowa dostawa
135,00 zł brutto/1szt.(54,00 zł / 100ml brutto)
Szampon Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-chroniący do włosów zniszczonych 710 ml
- Wzmacnia zniszczone włosy
- Delikatna, kremowa piana
- Chroni wiązania we włosach
- Nie obciąża włosów
Darmowa dostawa
250,00 zł brutto/1szt.(35,21 zł / 100ml brutto)250punktów
Szampon FLK Deep Nutrition głęboko odżywiający do włosów suchych i zniszczonych 280 ml
- Głęboko odżywia i odbudowuje strukturę
- Intensywnie nawilża suche włosy
- Przywraca elastyczność i miękkość
- Odbudowuje szorstkie i łamliwe pasma
42,49 zł brutto/1szt.(15,18 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,49 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Subrina Recover do włosów zniszczonych 1000 ml
- Odbudowuje strukturę i wzmacnia pasma
- Chroni przed rozdwajaniem końcówek
- Bez parabenów i silikonów w składzie
- Lekka formuła do codziennego użytku
Nowość
Darmowa dostawa
99,00 zł brutto/1szt.(9,90 zł / 100ml brutto)91punktów
Szampon odbudowujący L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular 300 ml
- Do włosów zniszczonych i farbowanych
- Dokładnie oczyszcza włosy i skórę
- Niweluje uszkodzenia i wzmacnia pasma
- Zawiera peptydy i pięć aminokwasów
Promocja
Darmowa dostawa
91,00 zł brutto/1szt.(30,33 zł / 100ml brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 100,37 zł/1szt.-9%Cena katalogowa: 100,37 zł brutto/1szt.-9%
L’Oréal Professionnel Pro Longer szampon do włosów długich 500 ml
- Odbudowuje włókna włosów
- Pogrubia końcówki Filler A-100
- Wzmacnia włosy aminokwasami
- Nadaje blask na całej długości
Darmowa dostawa
89,00 zł brutto/1szt.(17,80 zł / 100ml brutto)89punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 99,63 zł brutto/1szt.-11%
Szampon Davines Essential Haircare NOUNOU Refill odżywczy wzmacniający do włosów suchych 500 ml
- Szampon zapewnia głębokie odżywienie
- Dla włosów suchych i zniszczonych
- Bez siarczanów i parabenów
- Opakowanie przyjazne środowisku
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,01 zł brutto/1szt.-15%
- 1
- 2





















