Pielęgnacja włosów farbowanych
Ilość produktów: 168Maska Montibello HOP Colour Last wzmacniająca kolor do włosów farbowanych 200 ml
- Maska do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość koloru
- Odbudowuje i nawilża włosy
- Wegańska formuła
Promocja
71,32 zł brutto/1szt.(17,83 zł / 100ml brutto)71.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 83,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 83,90 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Montibello HOP Colour Last wzmacniający kolor do włosów farbowanych szampon 300ml + odżywka 200ml + maska 200ml
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Kwas ferulowy chroni przed UV i słońcem
- Domyka łuski i nawilża od wewnątrz
- Wzmacniające witaminy z grupy B nabłyszczają
Darmowa dostawa
192,70 zł brutto/1szt.205.46punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 182,48 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 226,70 zł brutto/1szt.-15%
Maska Inebrya Blondesse No Yellow neutralizująca żółte refleksy do włosów blond 1000 ml
- Maska Inebrya Blondesse No Yellow neutralizująca żółte refleksy do włosów blond 1000 ml
60,90 zł brutto/1szt.(6,09 zł / 100ml brutto)60.90punktów
Lotion koloryzujący Subrina Refresh Colour 10.2 silver w sprayu 250 ml
- Tymczasowa pigmentacja i odświeżenie
- Maskowanie pierwszych siwych włosów
- Keratyna i ekstrakt ze słonecznika
- Pozwala na lekkie utrwalenie fryzury
59,90 zł brutto/1szt.(23,96 zł / 100ml brutto)59.90punktów
Lotion koloryzujący Subrina Refresh Colour 8.2 dove grey w sprayu 250 ml
- Tymczasowa pigmentacja i odświeżenie
- Maskowanie pierwszych siwych włosów
- Keratyna i ekstrakt ze słonecznika
- Pozwala na lekkie utrwalenie fryzury
59,90 zł brutto/1szt.(23,96 zł / 100ml brutto)59.90punktów
Lotion koloryzujący Subrina Refresh Colour 7.2 smoke grey w sprayu 250 ml
- Tymczasowa pigmentacja i odświeżenie
- Maskowanie pierwszych siwych włosów
- Keratyna i ekstrakt ze słonecznika
- Pozwala na lekkie utrwalenie fryzury
59,90 zł brutto/1szt.(23,96 zł / 100ml brutto)59.90punktów
Lotion koloryzujący Subrina Refresh Colour 6.7 brown w sprayu 250 ml
- Tymczasowa pigmentacja i odświeżenie
- Maskowanie pierwszych siwych włosów
- Keratyna i ekstrakt ze słonecznika
- Pozwala na lekkie utrwalenie fryzury
59,90 zł brutto/1szt.(23,96 zł / 100ml brutto)59.90punktów
Maska Mila Simply Color Protect chroniąca kolor do włosów farbowanych 950 ml
- Maska do włosów farbowanych
- Przedłuża trwałość i intensywność koloru
- Formuła z witaminami C, E, A i F
- 100 % wegańska formuła
76,90 zł brutto/1szt.(8,09 zł / 100ml brutto)76.90punktów
Maska Mila Pro Hair Support Sour Closure zakwaszająca do włosów po koloryzacji 950 ml
- Maska zakwaszająca po koloryzacji
- Domyka łuskę, przedłuża trwałość koloru
- Wygładza, nawilża, zapobiega uszkodzeniom
- Wegańska formuła, zawiera masło Shea
Darmowa dostawa
108,90 zł brutto/1szt.(11,46 zł / 100ml brutto)108.90punktów
Spray Paul Mitchell Forever Blonde Leave-in intensywnie odbudowujący do włosów blond i farbowanych bez spłukiwania 150 ml
- Odbudowuje i wzmacnia włosy blond
- Nawilża i ułatwia rozczesywanie
- Formuła KerActive z proteinami
- Wegański bez glutenu i orzechów
Darmowa dostawa
140,00 zł brutto/1szt.(93,33 zł / 100ml brutto)140punktów
Szampon Paul Mitchell Forever Blonde nawilżający do włosów blond i farbowanych 710 ml
- Do włosów blond i farbowanych
- Delikatnie oczyszcza włosy i skórę
- Odbudowuje i domyka łuskę włosa
- Chroni kolor i przedłuża trwałość
Darmowa dostawa
225,00 zł brutto/1szt.(31,69 zł / 100ml brutto)225punktów
Szampon Davines Essential Haircare MINU Refill rozświetlający do włosów farbowanych 500 ml
- Wzmacnia strukturę włosa i chroni kolor
- Dla włosów farbowanych
- Bez siarczanów i parabenów
- Opakowanie przyjazne środowisku
Darmowa dostawa
168,30 zł brutto/1szt.(33,66 zł / 100ml brutto)168.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 159,80 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 198,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Paul Mitchell Clean Beauty Blonde neutralizujący refleksy do włosów blond 250 ml
- Do włosów farbowanych i blond
- Niweluje miedziane odcienie
- Z granatem i olejem z ogórecznika
- Wegańska formuła,bez siarczanów
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(58,00 zł / 100ml brutto)145punktów
Kuracja Paul Mitchell Clean Beauty Color Depositing Treatment Cocoa odświeżająca i nadająca kolor do włosów 150 ml
- Odświeża i chroni kolor
- Ekstrakt z granatu przedłuża efekty
- Olej z ogórecznika odżywia włosy
- Wegańska formuła bez glutenu
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Szampon Kemon Hair Care Color Cold niwelujący żółte refleksy 250 ml
- Niweluje żółte refleksy włosów
- Idealny do włosów blond i farbowanych
- Zawiera nawilżające ekstrakty roślinne
- Zapewnia jednolity i błyszczący kolor
Promocja
52,50 zł brutto/1szt.(21,00 zł / 100ml brutto)52.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 70,00 zł brutto/1szt.-25%
Maska Kemon Hair Care Color rozświetlająca do włosów farbowanych 200 ml
- Rozświetla kolor włosów farbowanych
- Nadaje włosom blask i miękkość
- Ochrona przed promieniami UV
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
Promocja
60,00 zł brutto/1szt.(30,00 zł / 100ml brutto)60punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 80,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 80,00 zł brutto/1szt.-25%
Szampon Kemon Hair Care Color rozświetlający do włosów farbowanych 250 ml
- Rozświetlający szampon do włosów
- Delikatne oczyszczanie i nawilżenie
- Ochrona koloru przed wypłukiwaniem
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
Promocja
46,50 zł brutto/1szt.(18,60 zł / 100ml brutto)46.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 62,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 62,00 zł brutto/1szt.-25%
Szampon Artego Good Society 02 Color Glow do włosów farbowanych 100 ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża blask i kolor
- Chroni i regeneruje włosy
- Produkt wegański
26,90 zł brutto/1szt.(26,90 zł / 100ml brutto)26.90punktów
Zestaw Artego Good Society 02 Color Glow chroniący kolor włosów farbowanych szampon 100 ml + odżywka 75 ml
- Przedłuża blask i trwałość koloru
- Chroni przed UV i utlenianiem
- Odbudowuje pasma bez obciążania
- Nawilżające fitoceramidy i olej jojoba
Promocja
45,73 zł brutto/1szt.(26,13 zł / 100ml brutto)53.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,80 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 53,80 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Heart of Glass wzmacniający do włosów blond 90 ml
- Do włosów blond
- Delikatnie oczyszcza włosy
- Rozświetla i podkreśla blondy
- Odżywia i wzmacnia włosy
Promocja
Wysyłka gratis
58,65 zł brutto/1szt.(65,17 zł / 100ml brutto)58.65punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 69,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Essential Haircare MINU rozświetlająca do włosów farbowanych 1000 ml
- Do włosów farbowanych
- Rozświetla i odbudowuje włosy
- Przedłuża trwałość koloru
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
346,80 zł brutto/1szt.(34,68 zł / 100ml brutto)346.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 346,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 408,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MINU rozświetlający do włosów farbowanych 1000 ml
- Do włosów farbowanych
- Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- Nadaje długotrwały połysk
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 318,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Rica Cromaearth Blue Marine neutralizująca pomarańczowe refleksy 250 ml
- Neutralizuje pomarańczowe refleksy
- Do włosów od ciemnego blondu po brąz
- Głęboko odżywia i odbudowuje włosy
- Rozświetla odcień i dodaje blasku
Darmowa dostawa
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska koloryzująca Rica Cromaearth Pink pastelowy róż do włosów farbowanych i naturalnych 250 ml
- Nadaje refleksy w odcieniach różu
- Do włosów farbowanych i naturalnych
- Odbudowuje strukturę włosa
- Zapewnia ekstremalne odżywienie
Darmowa dostawa
93,50 zł brutto/1szt.(37,40 zł / 100ml brutto)93.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,50 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 110,00 zł brutto/1szt.-15%
Puder L'Oreal Professionnel B-Studio 8 Bonder Inside rozjaśniający do włosów 500 g
- Zaawansowana formuła rozjaśniająca
- Ochrona struktury włosa podczas użycia
- Intensywny blond bez żółtych tonów
- Duża pojemność dla wielu aplikacji
Darmowa dostawa
131,00 zł brutto/1szt.(26,20 zł / 100g brutto)131punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 109,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 210,77 zł brutto/1szt.-38%
Odżywka Esla Lucent Color nawilżająca do włosów farbowanych 250 ml
- Nawilża włosy farbowane
- Utrzymuje intensywność koloru
- Nadaje włosom miękkość
- Ułatwia rozczesywanie włosów
Darmowa dostawa
130,00 zł brutto/1szt.(52,00 zł / 100ml brutto)130punktów
Maska Esla Lucent Color nawilżająca do włosów farbowanych 500 ml
- Do włosów farbowanych
- Maska nawilżająca
- Jedwabiście miękkie i lśniące
- Z fermentowanymi ziarnami zielonej kawy
Darmowa dostawa
233,00 zł brutto/1szt.(46,60 zł / 100ml brutto)233punktów
Szampon Esla Lucent Color nawilżający do włosów farbowanych 250 ml
- Nawilża włosy koloryzowane
- Fermentowane ziarna zielonej kawy
- Działanie chelatujące
- Ułatwia rozczesywanie włosów
Darmowa dostawa
120,00 zł brutto/1szt.(48,00 zł / 100ml brutto)120punktów
System Bosley MD Revive zwiększający objętość do włosów farbowanych (szampon + odżywka + pianka bez spłukiwania)
- Stymuluje wzrost gęstszych włosów
- Chroni intensywność i blask koloru
- Naturalne blokery DHT hamują wypadanie
- Pobudza mikrokrążenie mieszków
Darmowa dostawa
92,00 zł brutto/1szt.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 77,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 199,00 zł brutto/1szt.-54%
Kuracja Bosley MD Revive zagęszczająca do włosów farbowanych 100 ml
- Stymuluje wzrost gęstszych włosów
- Chroni kolor i blask pasm farbowanych
- Naturalne blokery DHT hamują wypadanie
- Lekka pianka bez spłukiwania
47,00 zł brutto/1szt.(47,00 zł / 100ml brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 47,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 109,00 zł brutto/1szt.-57%































