Pielęgnacja włosów farbowanych
Ilość produktów: 168Odżywka Bosley MD Revive zwiększająca objętość do włosów farbowanych 300 ml
- Zwiększa objętość i gęstość włosów
- Chroni kolor i blask farbowanych pasm
- Naturalne blokery DHT hamują wypadanie
- Intensywnie odżywia i wzmacnia cebulki
52,00 zł brutto/1szt.(17,33 zł / 100ml brutto)52punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 52,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 119,00 zł brutto/1szt.-56%
Kuracja Artego Rain Dance Oasis utrwalająca kolor z termoochroną do włosów farbowanych 200 ml
- Wzmacnia i odbudowuje włókna włosa
- Utrwala kolor i domyka łuski
- Działa termoochronnie i wygładza
- Przywraca blask i równowagę pH
Promocja
Darmowa dostawa
101,92 zł brutto/1szt.(50,96 zł / 100ml brutto)101.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 119,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 1000 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
Darmowa dostawa
124,02 zł brutto/1szt.(12,40 zł / 100ml brutto)124.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 145,90 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 145,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 300 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
59,42 zł brutto/1szt.(19,81 zł / 100ml brutto)59.42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 69,90 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis utrwalający kolor do włosów farbowanych i rozjaśnianych 100 ml
- Chroni i ożywia kolor włosów
- Wzmacnia strukturę od wewnątrz
- Zwiększa elastyczność i połysk
- Głęboko odżywia i zapobiega łamaniu
Promocja
25,42 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 29,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines Heart of Glass Intense Treatment kuracja wzmacniająca do włosów blond 150 ml
- Do włosów po koloryzacji
- Wzmacnia włókna i zapobiega łamaniu
- Rozświetla odcienie blondu
- Neutralizuje żółte refleksy
Darmowa dostawa
148,75 zł brutto/1szt.(99,17 zł / 100ml brutto)148.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 148,75 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 175,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Heart of Glass wzmacniająca do włosów blond 250 ml
- Do włosów blond
- Intensywnie odżywia włosy
- Wzmacnia włókno włosa
- Neutralizuje żółte refleksy
Darmowa dostawa
148,75 zł brutto/1szt.(59,50 zł / 100ml brutto)148.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 148,75 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 175,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Subrina Salon Expert Colour Lock do włosów farbowanych 1000 ml
- Niskie pH utrwala pigmenty i kolor
- Intensywnie nawilża i odbudowuje
- Delikatna formuła bez parabenów
- Olejek eteryczny nadaje świeży zapach
Nowość
Darmowa dostawa
99,00 zł brutto/1szt.(9,90 zł / 100ml brutto)91punktów
Szampon Subrina Colour do włosów farbowanych 1000 ml
- Długotrwała ochrona i stabilność koloru
- Bez siarczanów i parabenów w składzie
- Dogłębnie nawilża i wzmacnia połysk
- Lekka formuła bez obciążania pasm
Nowość
Darmowa dostawa
99,00 zł brutto/1szt.(9,90 zł / 100ml brutto)91punktów
Zestaw Davines Essential Haircare MINU do włosów farbowanych szampon 250ml + odżywka 250ml + serum 150ml
- Do włosów farbowanych
- Przedłuża efekty koloryzacji
- Nadaje wyjątkowy blask
- Nie zawiera siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
321,30 zł brutto/1szt.359.55punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 295,80 zł/1szt.+8%Cena katalogowa: 378,00 zł brutto/1szt.-15%
Colour Resurrection Ice Silver pielęgnacja odżywka wzmacniająca kolor i połysk 150 ml Montibello
- Chroni kolor i spowalnia jego blaknięcie
- Podkreśla intensywność odcieni szarości
- Neutralizuje pomarańczowe odcienie
- Polecany do stosowania raz na tydzień
Promocja
76,42 zł brutto/1szt.(50,95 zł / 100ml brutto)76.42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 89,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 89,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Alchemic Creative koloryzująca do włosów Marine Blue 250 ml
- Morski odcień podkreśla jasny blond
- 95 procent naturalnych składników
- Zawarty olejek jojoba zmiękcza włosy
- Odżywia, wzmacnia i dodaje blasku włosom
Darmowa dostawa
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Scarlet 200 ml
- Maska tonująca i pielęgnująca
- Wzmacnia i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Orchid 200 ml
- Tonuje i odświeża kolor
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Wyrazisty, długotrwały nasycony kolor
- Bez silikonów i parabenów
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Sun 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94 % składników naturalnych
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA Mask maska tonująca regenerująca Almond 200 ml
- Tonuje i usuwa niepożądane refleksy
- Wzmacnia intensywność koloru
- Odżywia, nawilża i chroni włosy
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
56,02 zł brutto/1szt.(28,01 zł / 100ml brutto)56.02punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 65,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Davines Heart of Glass wzmacniająca do włosów blond 250 ml
- Do włosów blond
- Intensywnie odżywia włosy
- Wzmacnia włókno włosa
- Neutralizuje żółte refleksy
Darmowa dostawa
175,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)175punktów
Odżywka do włosów farbowanych Solfine Care Coloured Hair 1000 ml
- Do włosów farbowanych
- Z ekstraktem z czerwonych winogron
- Z kwasem hialuronowym
- Wzmacnia keratynę i nadaje połysk
Darmowa dostawa
90,00 zł brutto/1szt.(9,00 zł / 100ml brutto)90punktów
Subrina Care Colour Silver maska do włosów blond 150 ml
- Niweluje niepożądane żółte tony
- Uwypukla platynowe refleksy
- Głęboko odżywia i odbudowuje włosy
- Przedłuża efekty koloryzacji
59,90 zł brutto/1szt.(39,93 zł / 100ml brutto)59.90punktów
L’Oréal Professionnel Metal Detox maska do włosów po koloryzacji 250 ml
- Chroni włókna przed metalami
- Glikoamina i Ionène wnikają
- Zmniejsza porowatość i odżywia
- Kolor bardziej jednolity
Darmowa dostawa
102,00 zł brutto/1szt.(40,80 zł / 100ml brutto)102punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 85,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 112,73 zł brutto/1szt.-10%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Sun 20ml
- Zwiększa intensywność koloru włosów
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Prosta i szybka w użyciu
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Artego LOLA maska tonująca regenerująca Almond 20ml
- Zwiększa intensywność koloru
- Nadaje maksymalny połysk
- Przedłuża efekt koloryzacji
- Do 94% składników naturalnych
Promocja
14,37 zł brutto/1szt.(71,85 zł / 100ml brutto)14.37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 16,90 zł brutto/1szt.-15%
Spray Artego Good Society 05 B_Blonde Toning Lotion Ash tonujący żółto-pomarańczowe refleksy 150 ml
- Tonuje żółto-pomarańczowe refleksy
- Daje chłodny, popielaty odcień
- Chroni przed UVB, HEV i wysoką temperaturą
- Dyscyplinuje włosy i regeneruje
Promocja
54,32 zł brutto/1szt.(36,21 zł / 100ml brutto)54.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 63,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 63,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Mila BE ECO Superb Blond neutralizująca żółte refleksy 250 ml
- Neutralizuje niechciane żółte tony
- Nawilża i chroni kolor włosów
- Zapobiega puszeniu i łamaniu
- Odbudowuje włosy po rozjaśnianiu
49,21 zł brutto/1szt.(19,68 zł / 100ml brutto)49.21punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 57,90 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Mila BE ECO Superb Blond szampon 250 ml + maska 250 ml
- Neutralizuje żółte tony od 1. użycia
- Odbudowuje włosy po zabiegu rozjaśniania
- Olej z dzikiej róży nadaje sprężystość
- Ochładza kolor i zatrzymuje nawilżenie
Darmowa dostawa
98,43 zł brutto/1szt.100.13punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,32 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 115,80 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila BE ECO Vivid Colors do włosów farbowanych 250 ml
- Chroni i wydłuża intensywność koloru
- Formuła kwasowa domyka łuski
- Nawilża i wygładza włosy
- Zapobiega puszeniu i dodaje blasku
48,96 zł brutto/1szt.(19,58 zł / 100ml brutto)48.96punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 46,66 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 57,60 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Mila BE ECO Vivid Colors szampon 250 ml + maska 250 ml
- Pielęgnuje włosy farbowane
- Chroni i wydłuża intensywność koloru
- Formuła kwasowa domyka łuski
- Nawilża i wygładza włosy
Darmowa dostawa
98,43 zł brutto/1szt.98.17punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 93,32 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 115,80 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Mila BE ECO Vivid Colors szampon 250 ml + maska 250 ml + spray termoochronny 250 ml
- Pielęgnuje włosy farbowane
- Chroni i wydłuża intensywność koloru
- Formuła kwasowa domyka łuski
- Nawilża i wygładza włosy
Darmowa dostawa
155,89 zł brutto/1szt.157.59punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 148,48 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 183,40 zł brutto/1szt.-15%
Serum Davines Heart of Glass Instant Bonding Glow wzmacniające o działaniu rozświetlającym do włosów blond 300 ml
- Intensywnie nabłyszczające serum
- Wzmacnia i odbudowuje włókno włosa
- Przedłuża nabłyszczenie koloru
- Formuła bez silikonu i alkoholi
Darmowa dostawa
190,40 zł brutto/1szt.(63,47 zł / 100ml brutto)190.40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 190,40 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 224,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Montibello HOP Copper Reflects podkreślający kolor do włosów w kolorze miedzi 300 ml
- Szampon Montibello HOP Copper Reflects podkreślający kolor do włosów w kolorze miedzi 300 ml
62,81 zł brutto/1szt.(20,94 zł / 100ml brutto)62.81punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 55,16 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 73,90 zł brutto/1szt.-15%































