Kosmetyki do włosów zniszczonych
Ilość produktów: 226Odżywka Davines Essential Haircare MELU wzmacniająca do włosów łamliwych 250 ml
- Do włosów długich i łamliwych
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje nabłyszczenia
- Ekstrakt z nasion soczewicy odżywia
Wysyłka gratis
123,25 zł brutto/1szt.(49,30 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 108,80 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska odbudowująca z keratyną 500 g Joanna
- Do włosów osłabionych i łamliwych
- Intensywnie odbudowuje włókna
- Keratyna odbudowuje i wzmacnia
- Ułatwia rozczesywanie
25,83 zł brutto/1szt.(5,17 zł / 100g brutto)25.83punktów
Gold Oil Essence Amber & Argan maska bursztynowo - arganowa 500 ml Montibello
- Mocne działanie odżywcze i odbudowa
- Doskonale rewitalizuje włosy
- Zdrowsze, gładsze i lśniące pasma
- Do wszystkich typów włosów
Promocja
123,25 zł brutto/1szt.(24,65 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 145,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MELU wzmacniający szampon 250ml + odżywka 250ml
- Do włosów długich i łamliwych
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje nabłyszczenia
- Ekstrakt z nasion soczewicy odżywia
Darmowa dostawa
200,60 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 183,60 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare NOUNOU odbudowujący szampon 250ml + maska 250ml
- Głęboko odżywiająca, odbudowująca maska
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Z ekstraktem z pomidorów Fiaschetto
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
209,09 zł brutto/1szt.233.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 199,89 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 246,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare NOUNOU odbudowujący szampon 250ml + odżywka 250ml
- Wzmacniająca odżywka
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Ułatwia rozczesywanie
- Nadaje jedwabistość i miękkość
Darmowa dostawa
200,59 zł brutto/1szt.225.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 191,39 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 236,00 zł brutto/1szt.-15%
ZESTAW ARTEGO EASY CARE T DREAM: szampon 250 ml + maska 150 ml
- Intensywnie odżywia i nawilża włosy
- Proteiny jedwabiu tworzą film ochronny
- Wzmacnia i chroni przed uszkodzeniami
- Przedłuża trwałość koloru włosów
115,43 zł brutto/1szt.138.79punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 110,34 zł/1szt.+4%Cena katalogowa: 135,80 zł brutto/1szt.-15%
Silaplex 3 Bond Protector kuracja zapobiegająca łamaniu się włosów 100 ml Montibello
- Zapobiega łamaniu włosów
- Wzmacnia wewnętrzne wiązania
- Chroni przed zabiegami chemicznymi
- Efekt już po pierwszej aplikacji
Promocja
67,92 zł brutto/1szt.(67,92 zł / 100ml brutto)67.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 79,90 zł brutto/1szt.-15%
Gold Oil Essence Amber & Argan szampon bursztynowo - arganowy 1000 ml Montibello
- Odbudowuje strukturę włosów
- Nadaje miękkość i połysk
- Nie zawiera parabenów
- Do wszystkich typów włosów
Promocja
123,25 zł brutto/1szt.(12,33 zł / 100ml brutto)123.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 145,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 145,00 zł brutto/1szt.-15%
Naturica Repairing Deep Mask maska nawilżająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych 250 ml RICA
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- 96 procent składników naturalnych
- Wzbogacona witaminą E i ceramidami
- Wzmacnia i chroni włosy
130,05 zł brutto/1szt.(52,02 zł / 100ml brutto)130.05punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 127,50 zł/1szt.+2%Cena katalogowa: 153,00 zł brutto/1szt.-15%
Montibello Smart Touch Reset My Hair odżywka odbudowująca 150 ml
- Lekka formuła nieobciążająca włosów
- Uniwersalna kuracja w sprayu
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Ochrona termiczna podczas suszenia
Promocja
60,27 zł brutto/1szt.(40,18 zł / 100ml brutto)60.27punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 70,90 zł/1szt.-14%Cena katalogowa: 70,90 zł brutto/1szt.-15%
Fluid Davines NaturalTech Nourishing Keratin Sealer do włosów 100 ml
- Odżywia i wzmacnia włosy
- Uszczelnia łuski, zwiększa blask
- Zapobiega rozdwajaniu końcówek
- Lekka formuła, nie obciąża włosów
Darmowa dostawa
174,25 zł brutto/1szt.(174,25 zł / 100ml brutto)174.25punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 174,25 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 205,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon do włosów zniszczonych Solfine Care Damaged Hair 1000 ml
- Przeznaczony do włosów zniszczonych
- Odbudowuje i wzmacnia włosy
- Z kwasem hialuronowym i proteinami
- Chroni przed czynnikami środowiska
77,00 zł brutto/1szt.(7,70 zł / 100ml brutto)77punktów
Subrina Care Keratin Therapy Ampułki do silnie zniszczonych włosów 6 x 10 ml
- Wzmacnia i chroni zniszczone włosy
- Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu końcówek
- Odbudowuje wiązania keratynowe włosów
- Terapia dla włosów silnie zniszczonych
Darmowa dostawa
139,00 zł brutto/1szt.(231,67 zł / 100ml brutto)139punktów
Subrina Care Keratin maska do silnie zniszczonych włosów 500 ml
- Intensywnie odżywia i nabłyszcza
- Głęboko nawilża i wygładza włosy
- Zawiera Masło Shea i keratynę
- Przeznaczona do włosów zniszczonych
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(29,80 zł / 100ml brutto)149punktów
Subrina Care Repair odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
- Odbudowująca odżywka wygładza włosy
- Domyka łuski, poprawia kondycję
- Chroni przed szkodliwym wpływem ciepła
- Olejek z Baobabu odżywia i chroni
107,00 zł brutto/1szt.(10,70 zł / 100ml brutto)107punktów
Subrina Care Repair odżywka do włosów zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje i wygładza strukturę włosa
- Zawiera olejek z nasion Baobabu
- Chroni przed szkodliwym wpływem ciepła
- Do włosów suchych i zniszczonych
57,90 zł brutto/1szt.(23,16 zł / 100ml brutto)57.90punktów
Subrina Care Repair szampon do włosów zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje włosy zniszczone
- Cofa uszkodzenia wewnątrz pasm
- Zapewnia naturalne nawilżenie
- Z gliceryną i olejem baobabu
44,90 zł brutto/1szt.(17,96 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Olaplex No. 0 Intensive Bond Building intensywna kuracja wzmacniająca do włosów 155 ml
- Kuracja intensywnie wzmacnia
- Pierwszy krok w domowej pielęgnacji
- Odbudowuje wiązania wewnątrz włosów
- Zawiera opatentowany polimer DBAD
125,00 zł brutto/1szt.(80,65 zł / 100ml brutto)125punktów
Olaplex No. 5 Bond Maintenance odżywka odbudowująca do włosów 250 ml
- Odbudowuje wewnętrzną strukturę
- Odbudowuje dzięki naturalnym olejom
- Delikatnie wygładza i nawilża
- Nie obciąża włosów, idealna do cienkich
125,00 zł brutto/1szt.(50,00 zł / 100ml brutto)125punktów
Zestaw Davines OI Absolute Beautifying odżywczy do włosów odżywka 250 ml + olejek 50 ml
- Lekka, zwiewna fryzura bez obciążania
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Z olejkiem roucou z Amazonii
Darmowa dostawa
215,45 zł brutto/1szt.219.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 195,00 zł/1szt.+10%Cena katalogowa: 260,00 zł brutto/1szt.-17%
Zestaw MILA BE ECO SOS Nutrition szampon 250 ml + maska 250 ml
- Głębokie nawilżenie i odbudowa
- Zapobiega puszeniu i łamaniu włosów
- Wypełnienie ubytków w strukturze włosa
- Włosy zyskują zdrowy wygląd i blask
98,43 zł brutto/1szt.101.84punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 86,85 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 115,80 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw MILA BE ECO SOS Nutrition szampon 250 ml + maska 250 ml + mleczko 250 ml
- Głębokie nawilżenie i odbudowa
- Zapobiega puszeniu i łamaniu włosów
- Wypełnienie ubytków w strukturze włosa
- Włosy zyskują zdrowy wygląd i blask
Darmowa dostawa
151,89 zł brutto/1szt.157punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 144,24 zł/1szt.+5%Cena katalogowa: 178,70 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines OI odżywczy do wszystkich rodzajów włosów szampon 280 ml + masło 250 ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
254,15 zł brutto/1szt.261.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 232,50 zł/1szt.+9%Cena katalogowa: 310,00 zł brutto/1szt.-18%
Montibello Decode Zero CURE serum naprawcze do włosów skoncentrowane 50 ml
- Intensywnie odbudowujące serum
- Dla suchych i zniszczonych włosów
- Uszczelnia łuski i scala końcówki
- 100% naturalnych składników
Promocja
120,70 zł brutto/1szt.(241,40 zł / 100ml brutto)120.70punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 142,00 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 142,00 zł brutto/1szt.-15%
Montibello Decode Zero ESSENTIAL Gentle Balm balsam do włosów 750 ml
- Naturalny balsam do spłukiwania
- Nadaje włosom miękkości
- Odbudowa, wzmocnienie i nawilżenie
- Chroni przed wysoką temperaturą
Darmowa dostawa
150,99 zł brutto/1szt.(20,13 zł / 100ml brutto)150.99punktów
Kuracja Chantal Intensis Intensive Care bez spłukiwania do włosów zniszczonych z keratyną 300 ml
- Odbudowuje ubytki i odżywia włosy
- Keratyna i olej z migdałów wygładzają
- Zwiększa objętość i ułatwia czesanie
- Chroni przed wysoką temperaturą
35,01 zł brutto/1szt.(11,67 zł / 100ml brutto)35.01punktów
Maska Chantal Intensis Intensive Care w sprayu 20 w 1 do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
- Natychmiastowa regeneracja, efekt 20w1
- Keratyna odbudowuje ubytki we włosach
- Olej z migdałów nadaje sprężystości
- Lekka formuła kosmetyku bez spłukiwania
44,80 zł brutto/1szt.(22,40 zł / 100ml brutto)44.80punktów
Maska Artego Good Society 46 Nourishing Boost odżywczo-regenerująca z kwasem hialuronowym 250 ml
- Maska odżywczo odbudowująca
- Z kwasem hialuronowym
- Głęboko odżywia skórę głowy
- Wzmacnia, wygładza i pogrubia włosy
88,90 zł brutto/1szt.(35,56 zł / 100ml brutto)88.90punktów
Maska Artego Good Society 46 Nourishing Boost odżywczo-regenerująca z kwasem hialuronowym 500 ml
- Maska odżywczo odbudowująca
- Wzmacnia i wygładza włókno włosa
- Głęboko odżywia skórę głowy i włosy
- Zawiera kwas hialuronowy
128,90 zł brutto/1szt.(25,78 zł / 100ml brutto)128.90punktów































